657 Shares 3653 views

Dzień księżycowy. Charakterystyka nocnego kalendarza światła

Żyjemy w technicznie zaawansowanym społeczeństwie. To wygodne. Ale jest też negatywna strona: po prostu zaczynamy tracić kontakt ze światem wokół nas, co nie jest najlepszym sposobem na życie we wszystkich dziedzinach. Jest to subtelna interakcja z naturą, która (nasi przodkowie wiedzieli o tym) wpływają na los ludzi. Jest to wyraz, na przykład, w związku z osobą z pewnymi fazami księżyca.


Ludzie zawsze starali się porównywać zdarzenia zewnętrzne i wewnętrzne doświadczenia z rytmami tego luminu. Należy zauważyć, że przestrzeganie pewnych zaleceń w różnych dniach księżyca nie oznacza, że uziemiający mają obowiązek żyć na pewnym wcześniej zaplanowanym harmonogramie. Te zalecenia są tylko sposobem na życie w taki sposób, aby być w całkowitej harmonii z naturą, ze sobą i ze światem wokół ciebie.

Dzień księżycowy: charakterystyczny

Według tradycji, wszystkie dni w kalendarzu księżycowym można podzielić na korzystne i negatywne. Oczywiście to rozróżnienie jest warunkowe, opiera się jedynie na dużej różnicy siły energetycznej tych dni. W kalendarzu księżycowym można znaleźć rekomendacje, kiedy lepiej rozpocząć nowy biznes i kiedy musisz się powstrzymać.

Kalendarz księżycowy

Charakterystyka dni księżycowych sugeruje, że najbardziej niekorzystne dni to 29, 15 i 9. Kalendarz pomaga w tym. W nim można zobaczyć, jaki jest dzień księżycowy: charakterystyka dnia i odpowiednie zalecenia. W tej chwili musisz być szczególnie spokojny i nie ulegać prowokacjom, co może się zdarzyć bardzo. Ze względu na ciężką energię dnia, ludzie mogą działać inaczej niż zwykle, mogą być zirytowani, kłócą się ze sobą od podstaw.

Nadal istnieją niekorzystne dni. Są to 26, 23, 18 i 4 dzień księżycowy. Cechą charakterystyczną ich jest to, że w tych dniach musisz skupiać się na sobie: na bieżąco i na wewnętrznym świecie. Są dni bierności, kiedy nie musisz planować i robić nic nowego.

Najbardziej korzystnymi dniami całego cyklu księżycowego są 28, 24, 16, 12, 7 i 4 dzień księżycowy. Charakterystyka tych dni sugeruje, że człowiek czuje wzrost energii i siły, tym razem nadaje się do aktywnej aktywności.

Są też cykle, w których marnuje się energia. Jest to 25, 20, 19, 14, 11, a także ósmy dzień księżycowy. Charakterystyczną cechą tych dni jest to, że osoba szybko staje się zmęczona, więc w ciągu najbliższych 24 godzin może czuć się nieswojo. Tego dnia najlepiej nadaje się do czyszczenia ciała, w tym czasie należy unikać nadmiernych ilości.

Łącznie w miesiącu księżycowym może wynosić 29 lub 30 dni. Początek cyklu pochodzi z nowego księżyca, a pierwsze i ostatnie dni dnia mogą być tak krótkie, że zajmują tylko jedną minutę. Każdy dzień księżycowy ma swój własny symbol, dzięki któremu każdy mieszkańca Ziemi ma szczególny rytm. Jest ustalony przez ten dzień księżyca, w którym się urodził człowiek. Kiedy twój osobisty rytm zbiegnie się z rytmem obecnego dnia księżycowego, możesz żyć w doskonałej harmonii z sobą i otaczającym światem.