852 Shares 1194 views

Jak wyrażasz emocje zgodnie ze znakiem zodiaku?

Każda osoba we wszystkim jest indywidualna, w tym w ekspresji swoich emocji. Wszyscy mamy własne nawyki i mechanizmy, przez które pokonujemy trudności. Ale czy wiedziałeś, że twój znak zodiaku może wiele powiedzieć o tym, jak wyrażasz smutek lub inne emocje?


Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o własnym sposobie wyrażania emocji w oparciu o znak zodiaku.

Baran

Kiedy Baran jest bardzo zdenerwowany, mają tendencję do atakowania innych. Ponieważ są bardzo silnymi osobowościami, nie można ich konkurować, a gdy zaczynają doświadczać presji emocjonalnej z zewnątrz, mogą stać się bardzo agresywni.

Takie emocje jak smutek, a prawie wszystkie inne negatywne odczucia postrzegane są przez innych jako złość i paranoję.

Byk

Taurus nie lubi być postrzegana jako osoba szczególnie narażona, więc jeśli chodzi o silne emocje, ma nawyk oddzielania się od siebie i stara się sobie z tym poradzić.

Taurus nie jest szczególnie pewny siebie, nie zawsze potrafi reagować na swoje uczucia, porozmawiać o tym, szukają więc opcji, jak odciągać uwagę.

Bliźnięta

Takie osoby szybko pogrążają się w smutku i stale próbują uciec i ukrywać się z całego świata.

Ludzie, co do zasady, są przyzwyczajeni do niezależnej analizy swoich działań i działań, a czasami takie zachowanie pogłębia ich w przewlekłą depresję. A jeśli zostawisz ich sam ze wszystkimi kłopotami, może to prowadzić do smutnych konsekwencji.

Rak

Większość nowotworów jest silna i może przezwyciężyć prawie wszystko. I że mogą to zrobić, potrzebują stałego wsparcia i miłości od partnerów i przyjaciół.

Kiedy są smutne lub gdy ich emocje przewyższają, są głodne dla fizycznego dotyku, ponieważ jest to dla nich najbardziej przyjemna rzecz.

Leo

Lew może być całkiem królem dramatu, całego show, zwłaszcza w obliczu smutnych lub gwałtownych emocji. Przedstawiciele tego znaku nigdy nie ukrywają swoich uczuć, niezależnie od tego, kim są, a stąd mogą cierpieć bardzo dużo, ponieważ swobodnie pokazują swoje emocje wszystkim.

Czasami nawet nie zauważają niczego wokół siebie, zostaną utracone w swoich własnych problemach iw związku z tym tracą z oczu rzeczywistość.

Panna

Kiedy Panna jest zdenerwowana, nie chce słuchać ani widywać nikogo. Nie chce być wiwatowana lub pomagana, ale chce pozostać sam. Ona potrzebuje, aby mówić, być sama z jej smutku i rozczarowania. W tym stanie, dopóki nie zdecyduje, że jest gotowa do walki i walki.

Lepiej zostawić emocjonalne panienki i nie próbować dostać się do jej osobistej przestrzeni, w przeciwnym razie po prostu opierasz się na konflikcie.

Wagi

Waga nie lubi rozpoznawać prawdy, zwłaszcza jeśli jest nacisk z zewnątrz. Zazwyczaj ukrywają swoje emocje i starają się udawać, że są w porządku.

Wyczuwają fałszywy uśmiech na twarzach i robią wszystko, co możliwe, aby oszukać okolicznych ludzi, ponieważ same próbują przekonać siebie, że są w doskonałym porządku.

Może to działać na jakiś czas, ale w końcu, kiedy Waga straci kontrolę, a wszystkie te emocje depresyjne wychodzą, zawsze prowadzi to do nieprzyjemnych konsekwencji, a czasami powoduje nieodwracalne uszkodzenia relacji osobistych.

Skorpion

Staraj się nie złapać oka Scorpio, gdy są smutne lub zdenerwowane. Gdy tylko Scorpio osiągnie pewien poziom emocji, staje się bardzo delikatny i wrażliwy i może łatwo spaść z kręgów na płaskiej powierzchni.

W tym stanie emocjonalnym przedstawiciele tego znaku prawie nie kontrolują wahań nastroju, a oni łatwo oderwą od osoby, która będzie w drodze.

Strzelec

Strzelcy powinni pamiętać, że muszą być bardzo uważni wobec siebie, gdy doświadczają poważnych emocji, ponieważ są one najbardziej podatne na ciężką depresję. Przedstawiciele znaku mogą rozpaść, nawet jeśli jest to bardzo mało znaczący drobiazg.

W chwili, gdy czują się smutni, będą chcieli odłożyć na bok i pozwolić, aby je całkowicie objąć, ale ważne jest, aby oprzeć się temu instynktowi, ponieważ wyrzucenie ich z tej dziury jest długim i żmudnym procesem.

Koziorożec

Jest to kolejny wielki filozof, który może całkowicie zgubić się w swoich myślach z powodu nadmiaru uczuć, a ostatecznie, zastanawiając się nad wszystkimi negatywnymi momentami w jego życiu, będzie on po prostu istnieć na autopilocie.

Koziorożec jest inteligentny, ale jest jedna wada: jest skłonny zobaczyć szkło w połowie pusty, a nie na wpół pełny, a nadzieja nie jest zachętą, która ich popycha. Powinieneś je również śledzić, ponieważ są one narażone na problemy z alkoholem i narkotykami.

Wodnik

Kiedy Aquarianie są nieszczęśliwi, zmartwiony, zaczynają się martwić o wszystkich poza sobą i są skłonne pogrążyć się w karierze lub coś innego, co pomoże odwrócić uwagę od przytłaczających uczuć.

Rzadko dzielą się z nimi problemami i uczuciami, ale jeśli ukrywają uczucia i ignorują ból, boli siebie.

Ryby

Ryba zawsze reaguje na stres – stają się olbrzymim bólem lęku i nerwów.

Często spotykają się z każdą złą rzeczą, jaką kiedykolwiek doświadczyli, zwłaszcza w czasach emocjonalnego zamieszania.

Aby nie zamienić się w błędne koło lęku i obsesji, Ryby muszą wyrzucić to wszystko z głowy i znaleźć coś pozytywnego, aby uspokoić się i skoncentrować, gdy przetwarzają to, co czują na ich podświadomym poziomie.