108 Shares 2482 views

A książka o snach ostrzega: kradzież w śnie wskazuje na dyskomfort w twojej duszy!

Jednym z niejasnych i obsesyjnych obrazów w snach jest kradzież. To nie jest sekret, że nawet najbardziej uczciwy człowiek często marzy, że coś kradnie. Poczucie, że takie sen jest ciężki i nieprzyjemny, jakby przepowiadał coś niegrzecznego.


Rzeczywiście, takie dobre sny mogą nam powiedzieć niewiele. Otworzymy książkę snów: kradzież od was ostrzega, że nadejdą wielkie straty materialne lub bankructwo. Jeśli jesteś obrabowany przez przyjaciela lub znajomego, jest całkowicie możliwe, że z tej osoby kłopoty włamują się do swojego przeznaczenia. Także ten fakt jest interpretowany przez wielu jako ostrzeżenie o kłótni lub moralnej utracie kosztownej osoby.

Również jest książka marzeń, kradzieży, w której uważany jest za przejaw twojego braku charakteru, co może przynieść ogromne kłopoty. Jeśli we śnie jesteś oskarżony o ukradzienie, którego nie popełniono, prawdopodobnie jest to ostrzeżenie, że ktoś oczerniający i intryg będzie kolidował z twoimi sprawami. Zakłada się, że po trudnym okresie doświadczenia spodziewany jest moment triumfu: książka marzeń obiecuje, że później będziesz na cześć!

A wraz z oskarżeniem innej osoby, książka marzeń ostrzega: jest całkiem możliwe, że w prawdziwym życiu winisz coś niewinnego! Bądź ostrożny w swoich wyrokach, aby nie zmarszczać ani nie prosić o przebaczenie od niewinnych ludzi, którzy cię obrażają.

Interesujące interpretacje marzeń związanych z kradzieżą, dają psychologiczny sen: "Kradzież pieniędzy, którą popełnisz, najczęściej wskazuje, że jesteś dręczony myślą, że twoja materialna kondycja nie odpowiada Twoim wysiłkom. Zazdrość, dyskomfort (zarówno materialny, jak moralny), strach przed ubóstwem również powodują podobne reakcje ".

Nieco odmienne wyjaśnienie snu, gdzie ukradasz podstawowe potrzeby: jedzenie, picie, ubrania. W tych przypadkach książka sen wyjaśnia: "Kradzież żywotności wskazuje na wewnętrzny stan osoby odpowiadającej ubóstwu. Oznacza to, że dana osoba potrzebuje, a nie koniecznie w płaszczyźnie materialnej. Jest całkiem realne, że człowiek znajduje się w odosobnieniu duchowym, a jej najbliższe więzy duchowe stracą ".

I jeszcze jedno interesujące wyjaśnienie podaje psychologiczna książka marzeń. Kradzież podstawowych rzeczy, oczywiście, budzi obawy, nieprzyjemne poczucie straty. Poza zazdrością w prawdziwym życiu tym, którzy was okradzili, może to oznaczać, że "złodziej nocy" w zwykłym życiu deprywuje Twoje prawa lub popełnia oszustwo w odniesieniu do rodziny, a w szczególności.

Doświadczony psycholog potrafi nie tylko przewidzieć przyszłość przy pomocy rozwiązywania marzeń, ale także "układ" swojego charakteru, nadać portret psychologiczny, odkryć początkowy etap psychicznych nieprawidłowości. W końcu sen nie zawsze kłóci się z nami z góry, częściej przechodzimy w to własne doświadczenia emocjonalne. I jako bajkij posługuje się jego językiem aesopijnym i obrazami alegorycznymi, więc w naszych snach symbolicznie odzwierciedlają uczucia, lęki, marzenia i emocjonalne rzuty.

Chociaż w niektórych przypadkach, sen z kradzieżą może stać się zwiastunem czegoś przyjemnego. Oto co mówi francuska książka o snach: "Ukradkowanie czegoś od ciebie wskazuje, że Bóg cię kocha, a to jest całkiem możliwe, że wkrótce zyskają zyski i szczęście. To marzenie oznacza również fakt, że Bóg nie pozostawi cię w trudnej chwili. "

Ale najważniejsze jest zrozumienie, że w każdym razie osoba jest panem własnego losu. Jego przyszłość jest w jego kompetencji. Prawo wyboru zawsze pozostaje dla konkretnej osoby. Dlatego, niezależnie od tego, o czym marzył w nocy, nie powinieneś traktować tego jako niezaprzeczalnego faktu, zwłaszcza jeśli przewidział coś złego w książkach sennych. Wystarczy być na straży, aby znaleźć najlepszy sposób z najtrudniejszych sytuacji w czasie.