197 Shares 8663 views

Czerwona nici na nadgarstku: dlaczego jest noszona?

Kilka lat temu tendencja pojawiła się na noszeniu czerwonej nici na dłoni. W wielu znanych i publicznych ludzi na lewym nadgarstku można było zauważyć tę fetysz. Paris Hilton, Rihanna, Ksenia Sobchak, Vera Brezhneva, Britney Spears, Philip Kirkorov, Madonna pokazała swoje czerwone liny jako dumnie jak drogie biżuteria. Nawiasem mówiąc, mówią, że przyzwyczaili się do "lekkiej dłoni" Madonny w krajowym show-biz.

Skąd ta moda pochodziła z noszenia czerwonej nici

Dla niektórych ludzie sławni ludzie są modelem stylu i wzorem do naśladowania. Dlatego też wiele osób zaczęło kopiować nić na nadgarstku, zwłaszcza gdy nie myślała o jego obciążeniu semantycznym. Niemniej jednak, ona tam jest. Jeśli oczywiście uzna to za talizman. Przyszła do naszej środę z nauk kabalistycznych i ma święte znaczenie.

Czerwona nitka na nadgarstku: znaczenie i znaczenie

Czerwona nici na nadgarstku Lewa ręka jest rodzajem amuletu i amuletu od negatywnego wpływu umysłu. Innymi słowy, zapobiega penetracji ludzkich sił niszczących w polu informacji o energii przez inną osobę. Oznacza to, że chroni przed tak zwanym złym okiem i zepsuciem, nawet jeśli są nieumyślne.

W ezoterycznych naukach, lewa strona ma również święte znaczenie. Uważa się, że stanowi negatywną stronę życia: wszystkie negatywne wpływy zewnętrzne i złej energii przeniknęły do życia osobę przez lewą rękę. Ponadto, danie jest pobierane z prawej strony, a lewą. Szczególnie ta zasada dotyczy otrzymania pieniędzy. Dlatego na nadgarstku lewej ręki jest związana czerwona nitka, tak że przy otrzymanych przedmiotach nie można "złapać" złej energii.

Kolor jest także motywem ukrytym. Czerwony, jak wiesz, kolor agresji i ciśnienia. W ezoterycznym kontekście czerwony kolor w amuletze "przestraszyć" wrogie istoty własną bronią.

Jak nosić gwint?

Jak już wspomniano, wątek należy nosić po lewej stronie. Jest również związany z powodu – cały rytuał jest wykonywany. Czerwona nitka na nadgarstku powinna być związana przez bliską osobę, z którą ma związek duchowy. W tej chwili ten, kto ją ubrać, powinien przeczytać modlitwę Ben Parady, skoncentrować się na wyższych wartościach i nie pozwalać na negatywne myśli w sobie.

Zwiąż wątek najpierw na jeden węzeł, a następnie wykonaj kolejny 6. W sumie 7 wychodzi, każdy z nich symbolizuje pewien poziom rozwoju duchowego danej osoby.

Gdzie mogę dostać czerwony wątek?

Jeśli gwint jest potrzebny jako dodatek do znaku, może być wykonany z dowolnego materiału o czerwonym kolorze. Aby uzyskać talizman ochronny, gwint należy zakupić w specjalistycznych centrach kabalistycznych. Początkowo te wątki zostały wyodrębnione z tego, który otoczył grobowiec przodków żydowskiej Rachel w Izraelu w mieście Netivot. Ze względu na ograniczony dostęp do tej metody i licznych osób, nici zaczęto sprzedawać w miejscach, gdzie znajdują się centra kabały.

Inne wartości

Daleko od mistycyzmu i religii ludzie noszą czerwone sznury dla celów zdrowotnych. Jest zdania, że czerwony wełniany sznurek wiązany wokół kostki lub nadgarstka w jakiś sposób eliminuje problemy z przepływem krwi (kolor nici, jak kolor krwi).

Są także noszone po prostu dlatego, że jest tak modne. Wydaje się, że osoba z czerwoną nicią należy do jakiejś kasty lub tajnego społeczeństwa.

Wycieczki w tradycje ludowe pokaże, że nasi przodkowie i bez Kabały wiązali wątek z każdego złego oka.