327 Shares 5839 views

Dzheyms Maslou: "Forward – do sukcesu!"

Jeszcze bardzo młody, ale już bardzo znany Dzheyms Maslou – jest marzeniem nastolatków i ich gwiazdy. W dużej mierze jest to pozycjonuje się jako piosenkarka, ale sukces swojej pracy w telewizji.


Biografia i życie osobiste

Future Piosenkarka urodziła się w Nowym Jorku, ale jego dzieciństwo i lata szkolne spędził w Kalifornii, na przedmieściach San Diego. Jest w rodzinie nie jest jedynym dzieckiem, ma starszego brata, którego nazwa jest Philip i dwie siostry – Danielle i Alison. Śpiewaj Dzheyms Maslou nie zaczęła się znacznie później niż powiedzieć – sześć lat, kiedy jego rodzice chłopca widział predyspozycje, zaniósł go do chóru. Jednak to rzemiosło miał początkowo nie lubił, a dopiero po chwili zdał sobie sprawę, że jego powołanie – muzyką. Kształcił się w Szkole Sztuki. W ciągu 10 lat brałem udział w produkcji Cyganerii (Opera San Diego), a na 14 – założył własną agenta. Podczas studiów w szkole w liceum, dostał główną rolę w „Grace” i roli Moor w Les Misérables. Jednak najbardziej popularne Dzheyms Maslou osiągnięty po udziale w telewizyjnym show.

W rozmowie z gościem rozmów o tym, jak on uwielbia surfing, jazda konna i wspinaczka. Miłość do aktywnych rodzaju resztą on zaszczepił od dzieciństwa do tego samego niewiele osób wie, że piosenkarka i aktor ma już 10 lat sztuk walki. Uznawania James, to wszystko jest w dużej mierze dzięki jego ojcu, którego stara się odwiedzić tak często, jak to możliwe. W prasie i na licznych stronach wentylatorów często można znaleźć informacje, że Dzheyms Maslou przybył wraz z żoną w tym lub tym mieście, odpocząć na następnym ośrodku. Jednak to wszystko jest niczym więcej niż plotki. Facet nie jest żonaty, zresztą nawet nie ma wiarygodnych informacji o tym, czy widział ktoś.

Po kilku częściach bitowych w telewizji w 2009 roku, James przychodzi do prawdziwego sukcesu i sławy. W tym czasie stał się jednym z czterech członków zespołu muzycznego Big Time Rush. Po pewnym czasie na kanale Nickelodeon młodzieży z serii o tej samej nazwie o grupie składającej się z czterech młodych chłopców, gdzie Dzheyms Maslou (na zdjęciu powyżej) ma jedną z głównych ról. Sukces i popularność wśród tłumu fanów – Młoda piosenkarka, można powiedzieć, obudziłem się sławny.

Seria „Forward – do sukcesu!”

Sitcomu o czterech nastolatków 16 lat, chciał być sławni muzycy, w pewnym stopniu można nazwać autobiograficzny. oni są wśród tych nieoczekiwanie zaproszony do Los Angeles z dalekiej Minnesota. Forge hollywoodzkie gwiazdy i światowych muzyków uprzejmie otworzył drzwi do nich, a przynajmniej tak wydawało się tylko do niego? To zabawne, czasem dotykając i bardzo dobrą opowieść o zwykłych nastolatków, którzy będą losu znaleźli się w dość nietypowej sytuacji. Teraz wiedzą, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i jak trudne może być droga do sukcesu. Ale wszyscy najbardziej cenionych pragnienia zawsze musi być spełniony. Dzheyms Maslou odgrywa nieco narcystyczne wokalistę, ale swego czasu, pozornie jednoznaczne ujawnia nowe twarze widz.

ciekawostki

Casting aktorów do gry w serii trwał przez dwa lata, w czasie których jury miało ponad 1500 nastolatków. Jednym z pierwszym zespołem wziął James Maslow i Logan Henderson. Wszystko to brzmi muzyka, wykonywana przez grupę, a wiele ścieżek dźwiękowych przez długi czas stał trafień. Debiutancki album został wydany w październiku 2010 roku i nazwano BTR, 12 miesięcy później, stał się „złoto”. Krytycy serii zmieszano i dzieli się opiniami polarnych, ale z jego grupy docelowej pokaz miał powodzenie 100 procent.

„Nasiona z przeszłości”

Jest to adaptacja telewizyjna powieści V. S. Endryus z jej słynnej serii „Dollangendzhery” stworzony w gatunku sagi rodzinnej. Jedną z głównych ról wykonywane Dzheyms Maslou. Filmy z tego gatunku, co do zasady, nie idź na dużym ekranie i nie mają szeroką kampanię reklamową, ale popadają w duszy publiczności na długo pozostają w pamięci. Końcowa część historii dwojga dzieci, którzy dorastali na poddaszu domu zamknięci straszne, a potem, jak ślepe kocięta, musiał dostosować się do tempa współczesnego życia, w którym absolutnie wszystko było nowe i dziko.

W dzisiejszym świecie niektórzy idole łatwo zastąpić innymi. Niestety, miłość jest zmienny widza. Jednak jeden z najzdolniejszych przedstawicieli obecnej generacji gwiazdą śpiewu jest Dzheyms Maslou. Jego filmy są nieliczne i jeszcze popularny tylko w telewizji, ale z pewnością tak wszechstronny człowiek realizuje swoje talenty na szerszą skalę.