810 Shares 8023 views

Najbardziej szokująca śmierć bohaterów serialu „The Walking Dead”

Być może fani śmierci „The Walking Dead” bohatera nie dziwi mega show. Tak więc, wraz z wydaniem w kinach w 2010 roku, show pożegnał się z więcej niż połowę pierwotnego składu znaków i dziesiątki nowych. Dajemy wam 35 najbardziej szokujące śmierci bohatera we wszystkich siedmiu sezonów serialu.


Ed Peletier – obraźliwych mąż Carol

Kiedy nieumarli mob szturm na obóz namiotowy, postać ta dobiegła końca. Jednak większość publiczności nie żałował tej straty, bo Ed jest bardzo źle traktuje swoją żonę Carol.

Dr Edvin Dzhenner

Postać ta popełniła samobójstwo, pozostała wewnątrz budynku podczas wybuchu CDC. Pesymistyczny pogląd na życie nie zostawił żadnej szansy na bohatera. Po Jenner był przekonany, że nie ma nadziei, aby stworzyć antidotum, które pozwoliłyby powstrzymać apokalipsę zombie.

Milton Mamet

Naukowiec i dyrektor Assistant gubernator został pchnięty nożem sojusznika po próbując uratować Andrea i jej przyjaciół. Pokaż widzowie pamiętają Milton ciągle rozdarty między dobrem a złem. Ale w końcu postanowił pomóc Andrea, zdradzając ich przywódcę, za który zapłacił własnym życiem.

Amy – siostra Andrea

Postać ta stała się zombie po przejściu nagle zaatakował ją, gdy wyszła z samochodu Dale. Scena, kiedy Andrea nie wiedział, w jaki sposób poradzić sobie z nagłą utratą siostry, była gotowa bronić do ostatniego, stało się jednym z najbardziej wzruszających momentów pierwszego sezonu serialu. Bohaterka zdecydowała się pozostać blisko Amy, czekając na moment, kiedy będzie ona zamieni się w zombie.

Gareth

Ten bohater doprowadza kanibali od końca do zaatakowanych grupy Rica. Akcja ta była warta Gareth życie. Po tym wszystkim, nie było szans, że Rick pozwolił nikomu uciec od Terminus. Gareth śmierć była straszna, ale wielu widzów zgodzili się, że jej postać jest całkowicie zasłużony.

Sam Anderson

Z powodu ataku paniki w tłumie zombie chłopiec płakał i zaczęli nazywać matkę. Kosztować życie młodego bohatera. Muszę powiedzieć, że młody bohater zirytowało wielu widzów, więc nie są one szczególnie przykro o jego losie.

Ron Anderson

Ten bohater został zjedzony przez pieszego, jak tylko dowiedział się związek z Karl. Podobnie jak jego brat, Ron, nie jest szczególnie lubiany przez publiczność. Jest oczywiste, dlaczego twórcy serialu postanowili pożegnać się z charakterem.

Spencer Monroe

Ta postać w serialu został zabity w ten sam sposób, jak na łamach oryginalnego komiksu. Tak więc prawdziwi fani „Walking Dead” jego śmierć nie jest zaskoczony. Przypomnijmy, że Nigay dosłownie niech jelito do tego znaku w ósmym odcinku siódmego sezonu serialu.

Diane Monroe

Pomimo faktu, że bohaterka był wielkim przywódcą, nie wiedziała, jak utrzymać ich społeczności bezpieczne na zewnątrz, pomyślała mury Aleksandrii. Widzowie lubił Diana, ale nie mogła przetrwać po rannych w brzuch.

gubernator

Niniejszym apogeum okrucieństwa tej postaci było zamordowanie Hershel, ojciec Maggie, stało się w oczach wszystkich. Dlatego gubernator śmierci jest nie tyle zaskoczony samo zadowolony wielu widzów. Michon przebił pierś jego katana i jego dziewczyną Lily strzelił mu w głowę.

T-Dog

Postać ta została ugryziona przez dwa zombie, ratowanie Carol w więzieniu. On dosłownie poświęcił się do pomocy jednego z głównych bohaterów serii.

Lizzie Samuels

Jest mało prawdopodobne, że widzowie uwierzyli, że bohaterka jest opóźnione przez długi czas w serialu „The Walking Dead” po tym, co zrobiła. Jednak nikt nie spodziewał się dziać w ten sposób: Carol przyniósł dziewczynę na polanę i poprosił, aby patrzeć na kwiaty, strzelił jej w głowę.

David

Ten bohater został zasztyletowany za próbę gwałtu Niganom Sasha. Głównym bohaterem serii, posiadający kilka żon, co dziwne, zazdrośnie chroni kobiety honoru i nie pozwala na jego ludzie zachowują się nieprzyzwoicie w tym zakresie.

Dzhessi Anderson

W tym bohaterka miała wszelkie szanse na przeżycie mury Aleksandrii. Ponadto, zaczęła romans z Rickiem. Jednak Jesse nie mógł puścić z ręki syna umierającego i również była rozdarta zombie tłum.

Nicholas

Ta postać jest umieścić kulę w głowę, tak, że nie chce być spożywane przez otaczający go z chodzenia.

Otis

Jak wiecie, w czasie apokalipsy należy obawiać się nie tylko zombie, ale także ludzi. Tak, Otis został zdradzony przez Shane, który postrzelił go w nogę, a lewą na łasce chodzenia aby dostać się na okazję do ucieczki.

benzoes

Ten młody charakter zainteresował widzów, kiedy został zastrzelony przez jednego z zbawicieli Nigay. W końcu Ben zmarł z upływu krwi.

Mika Semyuels

Dziewczyna została zabita przez jej siostrę.

Bob Stookey

Postać ta przetrwała po odcięciu kanibali w końcu i zjadł swoją stopę. Ale śmierć dogonił go po ukąszeniu zombie.

Shane

Śmierć scena raz najlepszym przyjacielem Rica stał się jednym z najbardziej pamiętnych i szokujących momentów serialu. Jednak po fakcie, Shane zabity Otis, a także z powodu skomplikowanej relacji z Grimes i jego żony, publiczność wiedziała, że bohater musi zniknąć.

Merl Dikson

Ten bohater stara się pomóc Rick i jego zespół, dla którego został on zastrzelony przez gubernatora. Jednak Merle musiał umrzeć dwukrotnie. Tak, po śmierci, zamienił się w zombie. I wreszcie pozbyć się miał jego brat Daryl.

Joe

Lider grupy sadystów został brutalnie zabity Rick. Więc Grimes poniósł klęskę w walce z Joe, ale udało mu się przylgnąć do zębów w szyję przeciwnika i złamać go w miejscu, gdzie tętnicy szyjnej.

Glenn

Ten bohater kiedyś udało się cudem uniknąć śmierci, gdy wpadł w tłum zombie. Jednak łotr Nigay nie zostawił ukochaną Maggie szansę przetrwać, aby go zabić za pomocą swoich słynnych bitów nazwie Lucille. Scena była jedną z najbardziej pamiętnych w serii.

Sasha

Ten dzielny bohaterka popełniła samobójstwo poprzez cyjanek pigułki, które Eugene dał jej. Sasha uśmiercono w nadziei, że po konwersji w zombie ugryźć Nigay lub innego Zbawiciela, aby pomóc grupie Rica.

Olivia

Postać ta została nagle postrzelony przez Nigay kolejności. Nikt nie spodziewał śmierć Olivii, jak w oryginalnych komiksów ta postać żył znacznie dłużej.

Tyrese

Postać ta wzruszająca troska o małym Judith i stał się bliskim przyjacielem Carol. Dlatego, publiczność była w szoku, że umarł. Ponadto, jego śmierć była głupia i przypadkowe. Tak, Tyrese nie zauważył zombie, które go zaatakowały. Ukąszenie nastąpiło w ramię. Michon odetnij ją, ale charakter zmarł z powodu utraty krwi.

Sofia

Po długim poszukiwaniu swojej córki Carol, znalazła obliczu zombie w hangarze na farmie, gdzie tymczasowo zatrzymany grupę Rica.

Lori Grayms

Śmierć żony Rica było naprawdę straszne. Maggie musiała dać jej cesarskie cięcie Carl nóż. Ale Lori wiedział, że nie przeżyje. Ale to nie wszystko. Widzowie byli zszokowani, gdy zobaczyli, że Karl miał strzelać matkę w głowę, tak że nie jest ona skierowana.

dołek

Postać ta była ulubionym z wielu zombie wypatroszonych po Carl chciał zabijać złych duchów w lesie.

Noe

Śmierć młodego bohatera, oczywiście, wstrząśnięty wielu. Więc Noe został zjedzony żywcem przez chodzenia, są zamknięci z nimi w drzwiach obrotowych.

Denise

Śmierć dziewczyną Tara była kompletnym zaskoczeniem. Deniz Kloyd został zabity strzałą, uderzył jej prosto w oczy.

Hershel

scenie śmierci starego człowieka o wielkim sercu na pewno szoku większość fanów serii. Więc Hershel Greene został ścięty przez Wojewodę przed swoją rodziną i przyjaciółmi.

Abraham Ford

Ukochany przez wielu bohater stał się pierwszą ofiarą grupy Rica, który zginął z rąk Niga a jego ulubionym kijem baseballowym Lucille.

Andrea

Śmierć tej postaci od ukąszenia zombie był prawdziwy szok dla widzów. Co ciekawe, liczba ta ciągle żyć na łamach oryginalnego komiksu.

postawić Grin

Śmierć siostry Maggie, oczywiście, uderzony przez widzów serii. Ona właśnie został uratowany ze szpitala. Beth uściskała na pożegnanie i postanowił zemścić się na Noah Dawn, przebił jej ramię schowany nożyczkami. Jednak kobieta odruchowo pociągnął za spust, a Beth zmarł od strzału w głowę.