238 Shares 3402 views

"Nokia 222": specyfikacje, opinie. Nokia 222 telefon komórkowy

Nie tak dawno temu, każde urządzenie pod nazwą „Nokia” wzbudza zaufanie i entuzjazm. Jednak, podobnie jak wielu współczesnych tej marki, pogoń za modą, a gospodarka na istotnego elementu urządzenia spowodowało najlepsze marki w dnie. „Nokia” odsprzedać do innych właścicieli, ale jest nieznacznie poprawiło kondycję niegdyś popularnej firmy. Teraz smartfony z nazwa ta nie jest dostępna.


Jednak nie tak dawno temu, że został wprowadzony przez zwykłego telefonu komórkowego pod nazwą „Nokia 222”, którego cena jest niższa niż 40 dolarów. Ten telefon jest zakochać wszystkich miłośników klasyki. Oczywiście, nie jest to smartphone budżet, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Niemniej jednak, nie ma w tym urządzeniu, które będzie można myśleć o zakupie go.

projekt

O „Nokia 222” specyfikacji opinie dość jednoznaczne – idealne urządzenie do nawiązywania połączeń i SMS. obudowa o wysokiej jakości, który nie boi się być w kieszeni z niewielką zmianą lub spaść płasko na ziemi. Oczywiście, ze nie da się uniknąć machinacje takich zadrapań, ale martwić się o wydajność urządzenia nie muszą.

Jak zwykle firma oferuje kupić Nokia 222 w kilku wariantach kolorystycznych – białej i czarnej obudowie. Jeśli druga opcja byłaby monotonna, to nie jest czarna ramka wokół wyświetlacza na przednim panelu białego telefonu. Ale to jest więcej godności, jak wizualnie telefon wygląda bardzo stylowy i ciekawy. Nawiasem mówiąc, biały kolor nie zbiera odcisków palców.

Duże, wygodne klawisze zadowoli nie tylko osób starszych. Ci, którzy chcą, aby wpisać „na ślepo”, z pewnością docenią miękkość naciśnięcia klawiszy i ulgi.

Tylna okładka z telefonu Nokia 222 umieszczony pod kratką głośnika i aparat. W centrum zdobi samego logo. Wszystko bardzo powściągliwy i elegancki. Jednym słowem – nokievskaya classic.

złącza

Na szczycie znajduje się średnia moc diody latarki. Nie można znaleźć standardowe gniazdo dla słuchawek lub zestawu słuchawkowego. Cieszę się, że urządzenie odpowiednie akcesoria z klasycznym wtyczką. Z drugiej strony latarki jest łatwo znaleźć standardowego micro-USB-port do ładowania urządzenia i podłączeniu go do komputera.

model

W rzeczywistości, model ten wszedł w dwóch odmianach. Jeden z nich – „Nokia 222 Dual Sim”, a druga tylko 222. Jakie są między nimi różnice? Nazwa pierwszy mówi sama za siebie – dwie karty SIM. Jest to niewątpliwie świetne rozwiązanie dla tych, którzy zawsze chcieli pozostać w kontakcie i przeciągnij z kilku urządzeń. Ale nie jest to wadą. Niestety, czas rozmowy druga karta stanie się dostępny. Ale, niestety, część z prawie każdym współczesnym urządzeniu mobilnym. Według napisu pod baterią, „Nokia 222” specyfikacje, recenzje i opinie, które zalały internet, wykonane w Wietnamie. Ci, którzy nie lubią maszyn z Chin, będzie zadowolony z aktualnościami. To ciekawe, że nawet wymiana części dostarczamy z Wietnamu, choć naprawy urządzenia – rzadkiego zjawiska.

wymiary

Urządzenie to klasyczny dla „Nokia”. Standardowy pasek z wyświetlaczem 2,4-calowym. Warto zauważyć, że twórcy zadbali o dobrej rozdzielczości – 320 240 pikseli. Ekran jest w stanie dostarczyć do 65 tysięcy kolorów, jak na cal mieć 167 pikseli.

Co do wagi, telefon z baterią waży mniej niż 80 gramów. I to pomimo faktu, że jego wymiary to 116 o 50 o 12,9 milimetrów. Liczby te są identyczne w prostym modelu, a także z obsługą dwóch kart SIM.

bateria

Nażywsze „Nokia 222” cechy (reakcje wskazują) – jest obecność akumulatora litowo-jonowego. Nie tylko jest on klasą BL-5C, więc więcej i 1100 mAh pojemności. Mówiąc najprościej, tryb stałym obciążeniem, urządzenie może pracować autonomicznie przez co najmniej 20 godzin. W trybie czuwania, prosty model by utrzymać opłatę za około miesiąc, a „Duo Sim” – 20 dni. Nieźle jak na prostą „dialer”, prawda?

pamięć

Nawet jeśli potrzebne jest urządzenie wyłącznie do połączeń, miło jest wiedzieć, że twórcy zadbali, że urządzenie obsługuje karty pamięci o pojemności do 32 GB, które w razie potrzeby można pobrać ulubioną muzykę i słuchać jej w drodze do pracy.

Native pamięci telefonu również nie jest pozbawiona. Chociaż 19 megabajtów wspaniały objętość nie można nazwać, kilka utworów i dość pojemna książka telefoniczna – niezbędne dla współczesnego minimum osoba jest.

gra

O grze dla „Nokia 222” Warto wspomnieć osobno. Oczywiście, Internet jest pełen stron z różnych zabawek i programów na wszystkich urządzeniach, ale „Nokia” podpisały umowę, zgodnie z którą, kupując telefon komórkowy „Nokia 222”, automatycznie otrzymujesz możliwość pobrania od Gameloft jedną darmową grę miesięcznie. Można skorzystać z tej usługi przez rok, po czym gry są płatne.

aplikacje

To nie tylko telefon. Sami producenci więcej niż jeden raz podkreślić, że posiada szereg zaawansowanych funkcji, a mianowicie swobodnego dostępu do Internetu.

W „Nokia 222” specyfikacje mogą wprowadzić liczbę aplikacji, specjalnie przystosowane dla Nokia Series 30 + – system operacyjny urządzenia. Wśród nich są ulubionym z całej przeglądarki „Opera Mini”, aplikacji pogodowych i bardziej popularnych serwisów społecznościowych oraz wyszukiwarkę „Bing”.

dźwięk

Zadzwoń w wielogłosowej urządzenia. Ale to nie przeszkadza, aby zawiesić połączenie do ulubionej muzyki. By the way, "przyjaciele" telefon z najbardziej popularnych formatów – MP3, AAC, oraz, oczywiście, MIDI. Więc niektórzy rzemieślnicy dowiedział się, jak ustawić ciekawych graczy i bardzo dumny, że telefon może.

Jeśli skupimy się na tym, co mówi się o „Nokia 222” specyfikacji, opinie, telefon jest dość głośno, ale z nieco „beczkowate” dźwięku.

kamera

Biorąc pod uwagę, aparat „Nokia 222” specyfikacje, opinie użytkowników uzasadnione. Tylko 2 megapikseli! Dla współczesnego człowieka takich wskaźników – nic. Jednakże, jeśli telefon jest zakup starszego mężczyznę, że aparat jest mało prawdopodobne, aby być przydatne, ale dla innych – dialer z zaawansowanych funkcji, pamiętasz? Więcej zdjęć tego terminu byłoby wystarczające.

ładne premie

Pozostała, środkowa jakość, ale zaskakująco można przypisać w stosunku do ceny z funkcji urządzenia:

 • Bluetooth 3.0. Ten dodatek będzie używać zestawu słuchawkowego Bluetooth i przesyłać pliki z całkiem dobrej prędkości.
 • Radio FM. Jak anten są słuchawki.
 • Zdolność urządzenie typu flash. Co zaskakujące, nowoczesne rzemieślników dziś oferują kilka ciekawych opcji do zmiany nie tylko projektowanie menu lub ekranu, ale nie zmienia firmware.

podsumować

Oczywiście, podejmując decyzję o zakupie telefonu „Nokia 222”, charakterystyka, opinie użytkowników powinny być interesujące dla Ciebie, grają decydującą rolę. Spróbujmy go rozkładać.

Aspekty anty zamówień zawierać następujące elementy:

 • Słaby system operacyjny. Wiele opinii powiedzieć, że system jest gorszy od poprzedniego.
 • Niewiele rodzimy pamięci. Tak, 19 MB – to nie jest to, co można oczekiwać, aby zobaczyć telefon w naszym wieku.
 • Wielkości standardowych kart SIM. Większość nowoczesnych smartfonów i urządzenie podtrzymujące telefony z mikro-SIM, więc trzeba albo poszukać adaptera lub zmiany map w ogóle.
 • Brak modułu Wi-Fi. Podobnie jak to, czy nie, oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu stał się czymś w rodzaju koniecznością dla większości użytkowników.
 • Mały ekran.
 • Słaby aparat tylko 2 megapiksele i bez lampy błyskowej.

Ale jeśli przeanalizujemy, że model ten jest oferowany tylko jako telefon, a reszta – to tylko dodatkowy bonus, wady i zalety znikną nabywania zupełnie inny ton:

 • Telefon „Nokia 222” cena mniej niż 50 $.
 • Wystarczy pojemny akumulator i autonomicznego.
 • Jakościowa przeglądarka przystosowana do systemu, bez nieproporcjonalnych stron i niskiej jakości refleksji danych.
 • Obsługują karty pamięci o dużej pojemności.
 • Niska waga. Niektóre porównał go do masy iPhone aluminium zderzaka.
 • Głośniki, zarówno główne i konwersacyjne.
 • Odporność na wstrząsy. Nikt nie oferuje się go młotkiem, ale przez upadek na nic asfaltowej katastrofalne dzieje.
 • Czytelny ekran TFT. Kolory nie boli oczy, a litery nie wyglądają brzydkie punktów. To jest rzadkością w przypadku telefonów przyciskowe.
 • Praktyczność. Telefon wyróżnia się jego ergonomii, przyjemne w stosunku do ceny funkcjonalny i po prostu łatwe, miłe w dłoni.

A że mało który jest podziwiany przez model. Każdy z brakami uzasadnione niski koszt urządzenia i jego przeznaczenia – połączeń i wiadomości. Niech „Nokia” nie jest taka sama, a koncepcja zmieniła. Ten telefon oddaje ducha marki – proste, eleganckie, niezawodne i co najważniejsze, cena nie gryzie. Takie urządzenie będzie służyć długie ludzi serwisowych pozostać w kontakcie najbardziej niezbędne – starszych rodziców i małych dzieci. Nie mniej odpowiednie ten telefon jest dla tych, którzy podzielają koncepcję rozrywki i komunikacji, coraz telefon i gadżety oddzielnie.