506 Shares 3390 views

Recenzja „Nokia 3100”

Firma „Nokia” w swoim czasie zdobyła wielu fanów. Udane rozwiązania, niezwykły wygląd i funkcjonalność produktu pozwoliło firmie stać się liderem. Jednym z najlepszych urządzeń, które zostały wydane w 2003 roku, stał się telefon komórkowy 3100. Atrakcyjny design i zestaw funkcji uczyniły urządzenie popularne. Co ciekawe urządzenie?

projekt

Podobało mi się „Nokia 3100” użytkowników przede wszystkim z ich wyjątkowości. Przednia część devaysa jasne, decyzja ta pozwoli właściciel projektantów, aby ozdobić swoje urządzenie. Jeśli to konieczne, ciało jest łatwo zmienić, ponieważ wszystkie części są utrzymywane przez zatrzask. W ten sposób, użytkownik może łatwo zmienić wygląd i kolor urządzenia.

Ahead „Nokia 3100” umieszczony wyświetlacz, słuchawki i klucze. Należy zauważyć, że wszystkie przyciski gumowe i zmiana jest dość prosta. Materiał Key sprawia, że komfort pracy z urządzeniem. Palce nie znudzi, a wszystkie działania są przeprowadzane sprawnie.

Lewa strona devaysa pusty i umieszczony na prawym głośniku. Producent zdecydował się przesunąć regulator głośności na dżojstika. Nie mogę powiedzieć, że takie posunięcie jest udany. Podczas rozmowy, regulować głośność nie jest bardzo wygodne. Kupra devaysa pusty wyjątek jedynie dźwignię do pokrywy.

Miniaturowe urządzenie przez światło z przezroczystego tworzywa sztucznego waży 86 g. Pracować z małym poręcznym telefonem. Telefon komórkowy nie wypaść z rąk i nie powoduje dyskomfortu.

pokaz

Display "Nokia 3100" kwadratowy kształt. rozmiarach ekranu od 27,3 do 27,3 mm. Wygląda formę trochę dziwne, ale nie psuje wygląd. Uchwała małym wyświetlaczu zaledwie 128 x 128 pikseli. W związku z tym użytkownik rzucające się w oczy „kostki”. Jeśli nie można uznać miniaturowy ekran jest dość udany.

Wyświetlacz devaysa jest dość jasny i pozostawiła 4096 kolorów. Podświetlenie jest miękki i prawie nie męczy oczu. Jednak słońce zaczyna się prawdziwy problem. Ekran zanika i demontaż dużo dzieje się to niemal niemożliwe. Nawet ustawienie maksymalnej jasności nie rozwiązuje problemu, „Nokia 3100”.

autonomia

Model 3100 jest zamontowany na wymiennych baterii 850 mAh. Pojemność wystarcza na maksymalnie cztery dni pracy w trybie pasywnym. Akumulator, korzystając z internetu i połączeń, wystarczającą na jeden dzień. Nawet przy maksymalnym obciążeniu telefon może pracować do 12 godzin. Ponieważ akumulator jest rozładowany w przeważającej części tylko internet i rozmowy telefoniczne, ładowanie trwa długo. To ładuje akumulator szybko, zaledwie kilka godzin pojemność jest w pełni przywrócone.

pamięć

Z pamięci telefonu jest to ogromny problem. Użytkownik może użyć trochę mniej niż 1 MB. To wystarczy, aby zaoszczędzić kilka melodii i zdjęć. Nie Gniazdo kij, tak, że właściciel będzie mieć zrównoważone podejście do zużycia pamięci.

W 3100 wiele ograniczeń. Użytkownik może ustawić około sześciu gier, a ich „ciężar” nie powinien przekraczać 64 kilobajtów. MMS i wszystko nie jest łatwe. W telefonie można zapisać łącznie 15 komunikatów ważących nie więcej niż 45 kB.

powiązanie

Urządzenie obsługuje sieci GSM: 900, 1900 i 1800. W celu uzyskania dostępu do Internetu, można korzystać z WAP lub GPRS szóstą klasę. Wybór niewielki, prędkość, zbyt, ale to wystarczy dla małych zadań.

Aby pobrać obrazy i dźwięki, użytkownik może korzystać z Internetu, czy to za pomocą kabla USB. Niestety, port podczerwieni w urządzeniu nie jest przewidziane.

Opcje

Są dostarczane z „Nokia 3100” prowadzącej, gwarancji, ładowania akumulatora. W niektórych przypadkach, zestaw zawiera kabel USB. Choć sprzętu i mała, to wystarczy. Użytkownik wystarczy naładować tego urządzenia. Jeśli to konieczne, można kupić zestaw słuchawkowy do korzystania z radia i podwozie zapasowe.

dźwięk

Słuchawka ma dobrą zdolność komórek. Przy maksymalnej głośności rozmowy słyszalny nawet w znacznej odległości. Oczywiście, najlepiej jest ustawić dźwięk o połowę, a następnie rozmowa będzie wygodne. Głośnik nie produkuje, rozmówca wyraźnie słyszalne trzaski i pochodzący z zewnątrz szum. Dźwięk dzwonek, alarm i głośno. Nawet poza użytkownik usłyszy maszynę.

cechy urządzenia

Oprócz ciekawych „chipsy” z przezroczystego ciała, które mogą być zdobione, możliwe jest, aby rozszerzyć możliwości urządzenia ze względu na akcesoria. Instalacja A kamera VGA umożliwia zrobić za pomocą „Nokia 3100” obraz. Od devaysa mało pamięci, aby pomieścić obrazów, dodatkowy gadżet opuścił 8MB. Sama kamera może zaoszczędzić około pięćdziesięciu zdjęć. Jest również możliwe poprzez Pop-Port do podłączenia tunera FM.

opinie

Wielu fanów Firmy wolą „Nokia 3100”. Charakterystyka urządzenia w 2003 roku, były całkiem do przyjęcia. Dodano odwołanie w telefonie oraz szeroki zakres akcesoriów. Oprócz zwykłych koronek i ciała, użytkownik może wyposażyć urządzenie to kamera VGA lub tuner radiowy.

Niezwykły wygląd również zainteresowani użytkownicy. W lewo do „Nokia 3100” uwagi jasno, że przezroczyste ciało, które mogą być urządzone, przyszedł do smaku młodych. Model może być przekształcona w jasnym i chwytliwego aparatu przy użyciu improwizowanych środków.

Funkcjonalność również nie pozostają niezauważone. Doskonały organizator, dostęp do sieci, gry i inne funkcje urządzenia są niemal zrównane z klasy biznesowej.

Oczywiście, devaysa wiele wad i niedociągnięć, ale główny problem polega na innowację. Przejrzyste ciało było bardzo delikatne, po silnym ciosem, on pęknięty.

wynik

Jednostka wyjściowa 3100 wzrosła popularność firmy. Stosunkowo niedrogie i zaawansowane urządzenie został powitany przez fanów na „Hurra”. Stylowy wygląd, łatwość obsługi i wysokiej niezawodności dokonał „Nokia 3100” trafienie.