354 Shares 5376 views

"Samsung I9300 Galaxy C3": charakterystyka, zdjęcia

Historia linii produktów pod nazwą „Galaxy”, który jest własnością przez południowokoreańskiego producenta „Samsung”, bardzo ciekawy. W rzeczywistości, możemy powiedzieć, że ta linia została zbudowana na modelach, które z powodzeniem opracowanych i produkowanych i sprzedawanych – szybko i inteligentnie, z maksymalną wydajnością, dial popularność i podniesienie sprzedaży Spółki. W ofercie znajdują się również przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu – „Samsung I9300”.

Ogólna charakterystyka

Jak wcześniej wspomniano, asortyment produktów odpowiadających Korei Południowej jest sekwencja zbudowana zgodnie z zasadą poprawienia każdej z następujących modelach w stosunku do poprzedniego. Bardzo interesujący fakt związany z pierwszego flagowego zakresu. Oczywiście, jej wprowadzenie na rynek technologii mobilnych dla firmy było bardzo ważnym krokiem. Wyjaśniamy dlaczego: pierwsze urządzenie określa minimalną poprzeczkę wydajności. Spadek poniżej niego następnym razem, to było niemożliwe, że dana dobrze zdefiniowana w kierunku trendu, streszcza się w pozyskiwaniu barze.

Jeśli wyobrazimy sobie, że czas uwalniania była czymś przełomowym bitwy lub bardzo ważnej bitwy, bitwa południowokoreańskie rywale przegrali tylko z hukiem. Ponownie, dlaczego, że wszystko zaczęło się układać: debiut flagowy w porównaniu do podobnych urządzeń konkurencyjnych producentów posiadał takie samo (aw niektórych przypadkach mniej) kosztów, ale z pewnością najlepszym sprzętowych, aw konsekwencji – najlepszej wydajności i również bardziej oryginalne i ładny design.

Jeśli poprawnie analizować odpowiednie dane, możemy zobaczyć, że nie jest popularna nawet „Samsung Galaxy 3 I9300 Z” i „pierwszy owskiej” lineup. Minęło tyle czasu, a ocena telefonu prawie spada. Ogólnie rzecz biorąc, możemy zauważyć, że rynek smartfon to urządzenie pojawiła się w 2010 roku, w czerwcu. Ale urządzenie jest ważna do dnia dzisiejszego, a południowokoreański producent zdaje się liczyć na maksymalny zysk z jego sprzedaży.

Być może przyczyna leży w tym, że model doskonale demonstruje swoje zaangażowanie w stosunku „cena-jakość”. Południowokoreańska firma, nawiasem mówiąc, że zasada używa jako swojej bazy. Że zauważalne. Ale najważniejsze, że produkty (czyli mobilny Rzut w tej sytuacji), firma ma jedną ważną cechę. To polega na tym, że urządzenia mają cykl życia dwóch lat lub więcej. Cóż, oczywiście, że nie powinno być nigdzie wyrzucić telefon, rzucając go na ścianę, aby oszczędzał swoje nogi, i tak dalej. Jednak, gdy opiekę nad urządzeniem będzie trwać bardzo długo. W związku z tym konkurencja dziełem firmy, wśród których skład wchodzą „Samsung I9300 z 3”, może dokonać tylko urządzenia „EPL” firmy.

Rozmieszczenie

Na rynku komórkowym „Samsung Galaxy I9300” jest uważana za logiczną kontynuacją pierwszej i drugiej jednostki odpowiedniej linii produktów. I oczywiście, że produkt jest oferowany z nimi. W związku z tym, bez żadnych zmian w zasięgu wzroku. Zrozumiałe jest, że flagowy zostaną zakupione przez użytkowników, które koncentrują się na funkcjonalności. Niniejszy obliczanie i tych, którzy lubią nowości na rynku smartfonów. Wtórnie wspomnieć fanów opatentowanych technologii południowokoreańskiego producenta. Cóż, „brąz”, mamy ludzi, którzy chcą pracować to nie tylko urządzenie bez przerwy, a kilka lat. „Samsung I9300”, zdjęcie, które można znaleźć w tym artykule jest tylko taka, wraz z tym, jak pokazano podstawowe zasady tworzenia współczynnika przyczepności „cena-jakość”.

problemy

Ale jeśli przed rokiem modelu jest jeszcze wszystko było jasne, sytuacja wewnątrz sytuacji linia była optymalna, ale teraz wszystko się zmieniło. Tak, zespół wydał nowy flagowy – C3. Ale uwolnienie od liczby spożywczym takich modeli, aby uzasadnić wewnętrzną konkurencję. W roli wroga przedmiotu dzisiejszego przeglądu – „Galaxy Nout”. Dominuje on przeciwnika kosztem długiej przekątnej ekranu. Inną ważną różnicą jest stosowanie specjalnych urządzeń do rysowania na ekranie lub wprowadzania tekstu. To, oczywiście, jest pióro. Ogólnie rzecz biorąc, model automatycznie staje się bardziej atrakcyjna, ponieważ ma inną pozycję, inny poziom, a także zupełnie inną cenę. Jak koreański deweloper starał się rozwiązać ten problem? Po prostu: maszyna została zatrzymana aktualizację do nowej wersji systemu operacyjnego. Czas na nas, aby przejść z pozycji do analizy aspektów technicznych.

"Samsung I9300". Funkcje. powiązanie

Co można powiedzieć o cechach modelu? Telefon „Samsung I9300” wspiera sieć komórkową GSM. Dostęp do międzynarodowej sieci mogą być realizowane kosztem kilku technologii. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie standardów krawędzi i 3G. Jednak wsparcie i działanie technologii, takich jak GPRS i WAP. Standardy dawna nieaktualne z mody z telefonu tonowego, ale nigdy nie wiadomo, prawda?

Oprogramowanie i sprzęt farsz umożliwienie wykorzystania smartphone jako modemu, jeśli znajduje się karta SIM. Tak więc, właściciel urządzenia może skonfigurować punkt dostępowy, jak mówią, dają Wi-Fi do innych podobnych urządzeń. Aby komunikować się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi zapewnia moduł „Bluetooth” w wersji 4.0. jakość sygnału jest dobra, problem powinien pojawić się z nim. To samo można powiedzieć o Wi-Fi. Pracuje w zakresach b, gi n. Jakość odbioru sygnału nie cierpi. Nawiasem mówiąc, sieć komórkowa jest również nie stracił, które nie mogą być pisane z zaletami telefonu.

Dla osób podróżujących służbowo, jak i dla tych, którzy po prostu korzysta z wiadomości e-mail, wbudowany w klienta e-mail. Smartfon można synchronizować z komputerem PC lub laptopa za pomocą standardowego portu microUSB.

pokaz

Przekątna 4,8 cala. Matryca jest wykonana z wykorzystaniem technologii Super AMOLED. Rozdzielczość ekranu – 1280 x 720 pikseli. Oznacza to, że obraz jest wyświetlany w tzw jako HD. Odwzorowanie kolorów jest OK – nadawanie do 16 milionów kolorów. Ekran dotykowy wyświetlacz pojemnościowy typ. Zgodnie z oczekiwaniami (tradycja ekranów dotykowych), nie ma funkcji wsparcia „Multi”, który pozwala obsługiwać wiele dotyka jednocześnie.

kamera

W ten telefon ma dwie kamery. Głównym produkuje dobrej jakości zdjęć. Cóż, jest to zrozumiałe – chodzi o rozdzielczości ośmiu megapikseli. Obsługują automatycznego nastawiania ostrości na przedmiot. Z dala od głównej kamery jest lampa LED, która pozwala na wykonywanie zdjęć w słabym świetle. Film jest on usuwany w rozdzielczości 3248 na 2448 pikseli, który nie jest zły. Przednia kamera jest jeszcze gorzej: jego rozdzielczość wynosi tylko 2 megapiksele (lub ściślej, 1,9).

sprzęt

Jest on przedstawiony w procesor Exynos 4412 Quad telefonu. Taki rozwój sytuacji w domu z południowokoreańskiego producenta. Od nazwy chipsetu jest oczywiste, że cztery rdzenie działa jako część procesora. Ich maksymalną częstotliwość taktowania 1400 MHz. To wystarczy, aby uruchomić i korzystać z gier, które należą do kategorii żądań „powyżej średniej”. Tak, może, oczywiście, rzadko zamarza, powiesić, ale tylko tymczasowo, w pewnych okresach pobierania chipset, jak mówią, z głową. W roli GPU – Mali 400 MP.

pamięć

przechowywanie użytkownik przydzielono 16 gigabajtów. Ale nie zapominajmy, że część dla siebie dominuje oprogramowanie systemu operacyjnego. Możliwość rozszerzania głośności przy użyciu formatu karty MicroSD. Urządzenie według obsługuje do 64 gigabajtów. Objętość 1 GB pamięci RAM. Nie dużo, ale nie wystarczająco. Nie złoto, ale nadal seredinka.

spektakl multimedialny

Z tej kategorii chcielibyśmy zauważyć obecność wyjścia telewizyjnego. Wszystko inne jest standard: gracz odtwarzać klipy i filmy wideo i audio. Obecny i radio FM. Aby go użyć, telefon należy podłączyć przewodowe słuchawki stereofoniczne. W tym celu, urządzenie zapewnia standard 3,5 mm jack. inny dyktafon można odzyskać z takiego kryterium oprogramowania. dobra jakość nagrania.

System operacyjny

Na pokładzie naszego dzisiejszy przegląd przedmiotem rodzina systemu operacyjnego „Android”. Jej wersja – 4.0.

Nawigacja i SIM

Aby skorzystać z mapy satelitarne przewidzianych technologię GPS. GLONASS jest nieobecny. Smartfon ma miejsce tylko dla jednej karty SIM, więc z wyborem operatora będą musieli zdecydować. Przed instalacją należy przetwarzać standardową MicroSIM.