137 Shares 4060 views

Ślub w stylu Boho: projektowanie i szczegóły

Tradycja z okazji ślubu w stylu boho pewnie zyskuje sympatię młodych ludzi. Ten kierunek oznacza jasność, wewnętrzną swobodę i elegancję. Łączy i barokowy styl bohemy i elementy cygańskie, vintage i smaki etniczne. Antiglamurny uroczystość wyborze twórczych ludzi, którzy są wolni od uprzedzeń. Ślub w stylu boho pogrąża się para i goście w fantastycznej atmosferze i daje uczucie latania.


Dla kogo takie podejście jest ślub?

Uroczystości w stylu boho wybranych przez ludzi, którzy po prostu humorystycznie i odnoszą się do życia, ale rozumieją powagę chwili. Chcą zrobić niezapomniane wesele, nie wygląda jak każdy inny. Ale w porządku, że pomysł nie jest porażką, konieczne jest, aby utrzymać styl od początku do końca. W przeciwnym razie, poczucie niekompletności i niezadowolenia.

Zorganizowanie uroczystości w tym kierunku, możemy bezpiecznie fantazjować i eksperymentować. Pomysły mogą być jasne, mogły połączyć absurdalny. Jest to główny styl kulminacyjnym.

Kolor i faktura

Ślub w stylu boho mogą być wydawane w dowolnych kolorach i odcieniach. Można łączyć miękkie i ciepłe kolory z chłodnych odcieniach palety kolorów. Tekstura i tekstura może być zupełnie inna, nie bój się do tworzenia kompozycji z nich, nawet jeśli są one nietypowe i dość skomplikowane.

Gdzie świętować?

Najbardziej idealne miejsce na świętowanie – to natura. Jest możliwość zorganizowania pikniku, rozłożone na całym kolorowymi poduszkami i ustaleń rozprzestrzenianie kwiatowych. Jeśli zdecydujesz się świętować ślub w restauracji, lepiej jest wybrać taki, że maksymalizuje wyglądało tawernie. Dobrze, jeśli jest to przestronny pokój oraz z okna można oglądać na ogród lub trawnik.

Jeśli jest obchodzony ślub może być w stylu boho magazynów męskie, garaże, strychy lub opuszczonych budynkach. Ale w tym przypadku trzeba być przygotowanym na to, że wystrój tego pomieszczenia będzie potrzeba dużo pieniędzy.

dekoracja

Specjaliści zaleca się stosowanie w dekoracji naturalnych tkanin, takich jak jedwab, len, konopie lub aksamitu, nie zapominając o efekty wielowarstwowe. Ale również materiały syntetyczne mogą być odpowiednie. Gałęzie drzew i krzewów mogą być ozdobione girlandami, wstążki i latarnie. Aby dodać smaku, stoły i krzesła powinny wybierać inny zestaw słuchawkowy. Nie ma potrzeby, by wątpić, jeśli nie będą one takie same wymiary – jest idealnym rozwiązaniem, aby pozostawić wrażenie w stylu boho ślub. Zdjęcia pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób najlepiej umieścić wszystkie meble.

Naczynia mogą być bardzo różne. Pikanterii tożsamości dać stylizowane miski lub filiżanki ceramiczne lub kolorowego szkła.

Więcej światła!

Planując obchody w tym kierunku, należy pamiętać, że w tym przypadku światło nigdy nie jest zbyt wiele. Trzeba dbać o dużej liczbie lamp, latarni i oczywiście świece. W czasie wieczoru, będą one stworzyć magiczną atmosferę: mieni się płomieni i migocze, biorąc gości i nowożeńców w świecie bajki.

Elegancki i prosty

Konieczne jest, aby udekorować miejscu ślub elementy różnych stylów: gypsy, indyjskich lub Maroka. Dobrze pasuje do wnętrza kolorowe paciorki wykonane z różnych materiałów, tkaniny dekoracyjne, lampy antyczne, dywany i obrusy.

Aby podkreślić styl boho, można połączyć luksusowe przedmioty z tradycyjnymi produktami.

Podstawowym warunkiem, aby uzyskać ślub w stylu boho – szyk. Obraz pokazuje jak łączyć luksus z prostotą.

Wizerunek młodej

W tym dniu, panna młoda wygląda niezwykle delikatne i kobiece. Jej obraz ma być wolny, lekki i przewiewny. Nie należy wybierać suknie z skomplikowanych cięcia, lepiej zatrzymać wybór na prostych modelach. Pamiętaj, aby dbać o obecności długie welony. Główna zasada – wszystko musi być odczuwalne w mocy ducha i kreatywności.

Jeśli nie chcą nosić białą suknię, można zastąpić go z piasku, krem, niebieskie lub różowe odcienie. Ale nie będzie zbędnych akcesoriów. styl boho obejmuje dużą ilość biżuterii: naszyjniki, bransoletki, koraliki, klamrami i paskami. Można użyć kwiatów drukuje, awangardę lub haft. Jeśli planujesz ślub może być w stylu Boho w przyrodzie, buty powinny być wybierane bez kołków.

Doskonale uzupełniają obraz utworzony duże loki, które są łatwo spaść na barki. Można zrobić niechlujstwa warkocze lub kępki. Nie ma żadnych ograniczeń dla wyrażania siebie nie jest w wszelkiego poczucia wolności. Niektóre panny młode wolą zdobią się girlandami, obręcze lub kołków nieporęczne.

Powinno to wyglądać jak panna młoda?

Jeśli zorganizowane w stylu boho ślub, pan młody musi zastanowić się, jak to będzie wyglądać. Zamiast płaszcza powinna nosić kamizelkę. Strój jest lepiej wybrać z naturalnych miękkich tkanin takich jak len i tweed.

Co służyć?

Głównym powinien składać się z owoców i warzyw. Wszystkie przekąski muszą być wykonane z lekkich i niskokalorycznych. Mięso jest lepiej gotować na grillu. Pamiętaj, aby złożyć ciasto. Nie rób to zbyt skomplikowane, ale jednocześnie musi być wyrafinowany i elegancki. W razie potrzeby można go zastąpić innym nadzieniem kołowych.

Jak zorganizować?

Na nowożeńcy są dwa sposoby rozwiązania problemu: można zatrudnić zawodowego lub zrobić to samemu. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, warto spojrzeć profesjonalny i sprawiają, że portfel może on naprawdę zorganizować ślub zgodnie ze wszystkimi wymogami.

W takim przypadku, gdy para postanowiła działać na własną rękę, trzeba rozważyć wszystkie szczegóły, tak aby nie przegapić ważnych niuansów.

 • Zaproszenia. Treści mogą być w dowolny sposób, ale jest lepiej, aby drukować na kalce i zdobią delikatne winiet typu.
 • Bankiet. Nie ma potrzeby organizowania tradycyjnych „spotkań” przy stole, to lepiej pozostać przy wersji Przerwa na kawę. Swobodny przepływ – jest to warunek, który musi być następnie dokładnie, jeśli planujesz wesele w stylu boho. Schick można dodać do ogólnej atmosfery, bogato zdobione pasy transportowe hearts piór lub z dowolnego materiału.
 • Muzyka. Wszystkie motywy, które będą rozgrywane na ceremonii, powinna być lekka i poręczna. Idealna muzyka w stylu ludowym.
 • Prezenty dla gości. To może być każdy drobiazg, na przykład wykonane z magnesów swoimi Data ślubu lub dekoracyjnych elementów wykonanych z drewna, malowane farbą.
 • Candy-bar. Ciasto może być mały, aby uzupełnić ją z posypką i zapewnia gościom możliwość decydowania, kiedy przejść do słodkiego.
 • Druhny. Ubierz dziewczyny w jednakowych strojach nie potrzebują, ale należy wziąć pod uwagę element odzieży, który zostanie powtórzony. To może być cokolwiek: fryzura, szale lub łuk. Wszystko zależy od wyobraźni i nowożeńcy na swoich preferencji.

Główne punkty

Na wesele w stylu boho, która odbyła się na najwyższym poziomie, trzeba pamiętać o najważniejszych niuansów:

 • Obecność materiałów naturalnych.
 • Obfitość pogrubienie kolorów i ich kombinacje.
 • Elementy cygańskie w odzieży, wystroju i projektowania.
 • Duża liczba różnych akcesoriów.
 • produkty handmade.
 • Wygoda i komfort. Narzeczeni nie powinny być ograniczane, i czuć się nieswojo, więc trzeba wybrać ubrania wygodne i praktyczne.

Nie bój się eksperymentów, gdzie organizowanych jest ślub w stylu boho-hippisów. Szczegóły pomoże osiągnąć poczucie wolności, lekkość i beztroskę. To niezwykłe święto będzie pamiętany przez długi czas, nie tylko pary, ale także wszystkich zaproszonych gości.