753 Shares 3804 views

Oryginalne i piękne gratulacje na rocznicę ślubu

Ślub – bardzo szczęśliwy, ekscytujące i wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niektóre rzeczy pozostaną na zawsze w pamięci gości i nowożeńców. Postaraj się szczerze wyrazić swoje życzenia i być oryginalne.


Piękne gratuluję rocznicy ślubu:

Oryginalny witając go z 1 roku od ślubu, który nazyvetsya – bawełniane ślub

Perkal – to z pewnością nie jest najsilniejszy materiał, ale mimo to, nasz drogi (s) bardzo dobrze „szyć” z jego szczęścia. Niech to samo co rok twój związek jest coraz silniejsza. Kochać się nawzajem, zawsze wystawiać i spróbuj zrozumieć!

Gratulacje dla 2 letniej Wedding – Ślub z papieru

Drodzy Goście, prawdopodobnie wszyscy z was wie, że papier – to nie jest najlepszym materiałem do budynku. Ale oto nasza młoda para (można wymienić imiona) za dwa nie zawsze są proste, lat mieszka razem udało się zbudować z tego materiału jest wystarczająco silny związek. Życzymy zawsze traktują siebie ze zrozumieniem, cierpliwości i trudno budować swoje relacje na!

Gratulacje dla rocznicę ślubu 3 lata – Leather Wedding

W ciągu tych trzech lat, które mieszkały razem, wiele się zmieniło. Było wiele trudności i kłopotów codziennego, ale, moim zdaniem, i myślę, ze ja siedzi tu zgodni, twój związek zmienia się tylko na lepsze. Dziś chcę wam życzyć, że w tej rocznicy – skóra ślub, rodzina staje się tak silne i wytrzymałe!

Gratulacje dla 5 rok ślub – Drewniane Wedding

Że ogarnęła pięć lat swojego życia małżeńskiego, podczas których rodziny stały się silniejsze, jak dęby. Już utworzony ciepłe i przytulne gniazdo, pisklę dorasta pierwszy, ale do życia w takiej idylli, nie nudzili, chcemy życzyć Wam kolejną wspaniałą „Laska”, a więcej niż jeden rok, aby usłyszeć nasze gratulacje z okazji rocznicy ślubu!

Delikatny powitanie go na rocznicę ślubu 10-letniego – różowy ślub

Ta data wydaje się przypominać, że nie należy zapominać o romansie i miłości. Dlatego chciałbym chcesz, nie bierz siebie za pewnik, a na co dzień romantyczny i niezapomniany!

Gratulacje na 15. rocznicę ślubu – Crystal Wedding

Dziś masz poważne datę rodzinnego. Wiele trudności zostały doświadczył w życiu i zapomniane. Jednak nigdy nie należy do życia i ciekawostki wyzwania zapomnieć, że szczęście jest bardzo niepewny, jak i szkła kryształowego może być przypadkowo złamać. Dlatego też docenić, miłość, pielęgnować i kochać siebie!

Gratulacje dla rocznicę ślubu 20-letniego – Porcelain ślub

Mieszkali razem przez 20 lat – jest zarówno mało i dużo. W tym dniu twoja rodzina będzie silna, jak porcelana, jednak należy pamiętać, że taki materiał wymaga starannego leczenia, więc dbać o siebie!

Gratulacje dla rocznicę ślubu 25-letniego – srebrne wesele

Rocznica ta – nie tylko kolejny świąteczny event, jest to święto, że nie wszystkie pary danej nuty. Nie wystarczy przyjść do tej daty, i przyszedł do jej godności, ręka w rękę. I spacery, nie utraciły miłości i zrozumienia, w stanie rosnąć piękne dzieci i udało się utrzymać prawdziwych przyjaciół. Niech twój dom i dodatkowo jeszcze światło i ciepło!

Gratulacje dla rocznicę ślubu 30-letniego – Pearl ślub

Drogi (nazwa), dzisiaj jest bardzo pamiętny data – Twój perła ślub. Chcę przypomnieć, że goście prawdziwe perełki z dobrej opieki nigdy nie jest zepsute i nie niszczą, i patrząc na swojego związku, chcę powiedzieć, że są godni nosić tytuł perły. Tak więc, nie narażać siebie i docenić każdym dniem!

Gratulacje dla rocznicę ślubu 40-letniego – Ruby ślub

Rubin – kamień, kolor, który symbolizuje prawdziwą miłość, a czas – jest zawsze najtrudniejszy test dla każdej miłości. Chcielibyśmy pogratulować Ci na tym, że bez względu na to, co jesteś w stanie wytrzymać taki test z dumy!

Gratulacje dla rocznicę ślubu 50-letniego – złoty ślub

Dziś w swoim życiu to nie tylko data, wydarzenie, które mówi nam o tym, co dzieje się w naszym świecie prawdziwej miłości. Jesteś nie tylko w stanie go znaleźć, ale również prowadzone przez wiele lat, pomimo wielu trudności i prób, które spadły na swoje przeznaczenie. Niech teraz będzie ona taka sama dziękuję za godnym żyjących dni i daje tylko szczęście, zdrowie i radość!

Gratulacje dla rocznicę ślubu 55-letniego – Emerald ślub

Drogi (nazwa), szmaragd – jest to bardzo kosztowne materiały. A fakt, że jesteś w stanie prowadzić swoją miłość przez tak wiele lat, mówi nam, że są to drogo cenione. Więc niech wartość rodziny rośnie z każdym rokiem!

Gratulacje dla rocznicę ślubu 75-letniego – Korona ślub

Data ta nie wymaga specjalnych Gratulujemy rocznicę ślubu – liczba lat mieszkali razem sama mówi wszystko bez słów. Można położyć tylko głowę przed bohaterem dnia.

Można czytać dużo poezji i znaleźć wiele szablonów, ale co najważniejsze, zrobić pozdrowienia rocznicę ślubu miała swój własny smak!