310 Shares 5175 views

Muzyka na wesela


Dzień w życiu dwojga ludzi kochających siebie, gdy stają się mężem i żoną – najbardziej znaczącym i ważnym wydarzeniu. Aby nowożeńcy i ich goście będą pamiętać ten dzień na zawsze, powinno ono brzmieć jak muzyka najbardziej zabawne i piękne wesele. Należy rozweselić i sprawiać przyjemność, aby zadzwonić do tańca lub uzyskać uronić łzę.

Istnieje wiele trafień ślubne, które są tradycyjnie usłyszeć na takich imprezach. Muzyka na ślub jest wybierany bardzo starannie i obejmuje wszystkie gatunki muzyczne. Klasyka jest marsz Mendelssohna i Walc z filmu „wypadku polowanie”. Może być używany jako tło muzyki Czajkowskiego i chopinowskich walców.

Bardzo harmonijny i ludowa muzyka będzie odtwarzana tego wieczoru. Rosyjskich i ukraińskich, żydowskich i gruzińskim, Mołdawska i cygańskie melodie sprawiają nowożeńców i ich gości w momencie opuszczenia weselny stół i zacząć tańczyć. motywy ludowe dla takiego zdarzenia – To, co wypełni triumf określonego koloru i nadać zdarzenie specjalnego entuzjazmu. Muzyka na wesele powinny być zróżnicowane i są przeznaczone dla osób w każdym wieku i upodobań muzycznych. Można dołączyć w repertuarze wielkich piosenek wykonywanych przez Muslim Magomajew, Eduarda Hilya, Valery Obodzinskii, Anna Herman, Walentina Tołkunowa, Evgeny Martynow. Nie tylko starsi ludzie będą tańczyć i bawić się, ale także do młodych ludzi chętnie tańczą do tych ponadczasowych rytmów.

Muzyka na ślub nie może obyć się bez nowoczesnych hitów, więc konieczne jest włączenie i piosenkarze pop Ałła Pugaczowa, Sofia Rotaru, Philip Kirkorov Nikolai Baskov Avraam Russo, Alexander Malinin, Dima Bilan, jaśmin, Valeria. Nie zapomnij chanson, będzie to również bardzo odpowiednie do takiego świętowania. To Michael Krug i Jelena Wajenga i Staś Michajłow, i wiele innych. Ale co zrobić w tym festiwalu bez piosenek Verka Serduchka grupa „Balagan Limited,” i Stagecoach?

Wybór muzyki do ślubu – to jest dość pracochłonne i poważne. Musimy starać się zadowolić wszystkich gości. Spróbuj na przemian między wolnym i szybkim tańczy, folk i pop, retro i chanson dla gości na odpoczynek lub leczyć się na stole bankietowym. Tym bardziej, że dzień będzie różnorodność muzyki, tym lepiej. Pamiętaj, że często goście proszeni są o każdej piosenki w kolejności. Jest to konieczne, aby zapewnić tym wariancie nie urazić nikogo.

Lepiej jest, jeśli dobór muzyki do ślubu zostanie powierzone profesjonalistom. Oni z pewnością nie brakowało, a wszystko jest przewidziane. Po tym wszystkim, na odpowiednim przygotowaniu melodii tanecznych będzie zależeć od nastroju gości, pary i oczywiście rodziców, którzy są najbardziej doświadczonym i spróbować zorganizować wszystko w jak najlepszy sposób.

Opublikowała dziś wiele zbiorów muzycznych, przeznaczonych dla zabawy weselne. Jednym z najnowszych jest zbiorem „wakacje Hit 2. Wesele”, zawiera 125 utworów brzmią prawie 8 godzin. Jest to najlepszy dla muzyki ślubnej. Kolekcja „Te oczy naprzeciwko” – nie mniej atrakcyjny, składa się z hitów wykonywanych Obodzinskii, Stashevski Michajłowa, Nasyrov, Glyzina, grupę „Fabryka” i innych. Został wydany w 2011 roku i będzie miał każdy gust, jak to jest chwytliwa muzyka na ślub. Kolekcja „Osobliwości narodowego Wesele” jest również godne uwagi. Brzmi to kaukaskie piosenki pitnej, w tym „szarych oczach” przez Alla Akbaeva „lezginka” w wykonaniu DJ Ramazek i dużej różnorodności orientalnych piosenek. Goście na pewno cieszyć się zbiory „pieśni weselne z miłości Radio» (2011 gatunek – muzyka pop), «prezent ślubny» (gatunek – retro pop, 2011), oczywiście, i «Unia ślubu» (muzyka popularna, 2011) ,