828 Shares 6669 views

Jak jest podstawka do tabletu własnymi rękami?

Stojak na tablet – bardzo poręczny rzecz, z której można umieścić gadżet w dowolnej wygodnej pozycji. Szczególnie jest to niezbędne do oglądania filmów lub czytania e-książek. Sklepy w tej chwili istnieje wiele opcji obsługuje dane, to jednak prymitywne rzeczy można zrobić własnymi rękami. A jak zrobić stojak na tablecie, powiedzieć naszym dzisiejszym artykule.

wzorzec

Najpierw musimy znaleźć lub odebrać wzór obrazu danego elementu. I nie koniecznie skierować do ekspertów – może samodzielnie znaleźć go w Internecie, a następnie pobrać i wydrukować.

Drukowane materiały piśmienne rysunek ostrożnie wyciąć nożyczkami. Następnie, należy wybrać materiał do szycia i złożyć na pół (przednia strona składa się do wewnątrz). Następnie dołączyć ołówek i wzoru (można również użyć suchy kawałek kredy lub mydło) okręgu rysunku.

wycinanie

Przed cięciem na zewnątrz, konieczne jest szycie dwóch kawałków tkaniny lub zszywanie im styków. Odbywa się to tak, że tkanina ma gładką i schludne. Teraz można bezpiecznie cięte krążyły konturów rysunku spowodował ciebie. W rezultacie, można uzyskać kilka szczegółów – długi prostokąt i dwa plasterki kształcie dłuta.

Jak jest podstawka do tabletu własnymi rękami? Instalacja urządzeń

W ramach programu nabytego kawałka skóry wycięty uchwyt. To z igły i nici być przyszyte do segmentu tkanki prostokątny.

szyć Case

Prowadzony przez wzorzec, dołącz bok poduszki do centrum. Dalej na maszynie do szycia ściegu wszystkie szwy pokrycie. Gdy wszystkie elementy zostaną zszyte, pojawi się podstawowy kształt podstawki. W płycie tej kradzieżą kasety (a mianowicie, jego tylna część) nie powinny być sieciowane. Otworu, który został utworzony jest wypełnione pianką.

włóż piankę

Ostrym nożem i linijki skrawania 1 kawałek pianki, wielkość 320h230h40 milimetrów. Następnie należy utworzyć kształt podstawki. Druga część piany może być 16 h140h320 mm (wysokość podstawy * * długość, odpowiednio). W ten sam sposób za pomocą elementu trójkąta ostrze wytwarzać.

Następnie ostrożnie zasun'te pianka w części pokrywy i złożyć z dwóch części stojak razem. Jeśli nie zmieścić się w kawałek pianki, trzeba go wyjąć i pokroić trochę.

Wszystkie – na tym etapie, stań na tablecie z rękami pomyślnie wykonane. Teraz nie trzymać w rękach twardych tabletek i cieszyć się wygodne czytanie e-książek, filmów lub zdjęć.

Jaki jest efekt piany na tablecie?

Prawdopodobnie każdy z nas teraz myśleć „zamiast palić, jeśli komputer znajduje się w ramionach takiego materiału?”. W rzeczywistości, nie zaszkodzi płyta guma piankowa wkładka nie jest szkodliwe. Wręcz przeciwnie – ze względu na swoją porowatość, materiał ten nie zachowuje ciepło, co oznacza, że gadżet będzie zawsze cool.

Jak jest podstawka do tabletu w samochodzie?

Jeżeli jesteś często w podróży służbowej, czy po prostu lubią podróżować prywatnym samochodem, coś takiego nie jest dokładnie dla Ciebie niepotrzebne (jak większość nowoczesnych gadżetów może działać jako nawigator GPS). Więc jak zrobić podstawkę samochód na tablecie własnymi rękami?

Najpierw musimy znaleźć jakieś opaski ze stali nierdzewnej. Alternatywnie niedopuszczalne użycie tworzywa sztucznego lub tektury (dlaczego – mówią trochę później). Dalsze szczegóły powinny być cięte zbierane. W celu przygotowania odpowiedniej Gazy pojazdu 2 pionowej długości 170 mm i szerokości 10 mm każda, a wielkość poziomego 250h20 mm (długość * szerokości, odpowiednio). Krawędzie tych taśm są wygięte przy użyciu szczypiec, w pozycji, w której będzie można posługiwać się w tabletki.

Górna część taśm ze stali nierdzewnej wygięty nieznacznie większa, jak mógłby być instalowany w samochodzie z deflektorem. Nawiasem mówiąc, nie jest to jedyne miejsce, gdzie jest to możliwe, aby naprawić ten przedmiot. Im niższa zespół służy do zatrzymywania tabletki. Poziome sam gadżet spełnia rolę gospodarstwa od upadku na boki. W ten sposób urządzenie jest na swoim miejscu i nie spadnie z podstawki. Na tym etapie uchwyt samochodowy do tabletu z rękami pomyślnie wykonana. A ona mocowana na cienkich okrągłych magnesów, które można kupić w każdym sklepie z artykułami biurowymi. Dlatego taśma powinna być wykonana z metalu, a nie z tworzywa sztucznego. Tylna strona magnesy zamontowane na deflektor (za pomocą kleju „moment”), a przed naszym stoisku będzie zamontowany. Jak widać, projekt jest bardzo prymitywny, ale bardzo wiarygodne.

Dodatkowe „upgrade” stoiska

Dla ułatwienia przeglądania, można dokonać dodatkowej wkładki. Są one znacznie zwiększyć kąt nachylenia tabletu, dzięki czemu można łatwo zobaczyć wiele danych i informacji. Ponadto, stojak może być obłożona tkaniną lub skórą (w zależności od preferencji właściciela).

Korzyści stoisk samochodowych na tabletki wykonany własnymi rękami:

  • Łatwy w użyciu.
  • Nie zajmuje dużo miejsca w kabinie.
  • Nie psuje ogólny wygląd wnętrza maszyny.
  • Łatwe do wykonania.

Tak, zorientowaliśmy się, jak stać na tablet wykonany własnymi rękami i jak zrobić uchwyt samochodowy z taśm metalowych.