677 Shares 7162 views

Gra planszowa „Monopoly” własnymi rękami

Wśród najbardziej popularnych domowej rozrywki zajmuje pierwsze miejsce w grze „Monopoly”, wykonywane ręcznie, co jest bardzo prosta. Ten piękny strategia jest popularny wśród osób w każdym wieku. Zasady „monopol” są oczywiste dla wszystkich, a większość z nas nadal są lekkomyślne, to wszystko tworzy dużą popularność tej gry. Przybliżone dane statystyczne możemy powiedzieć, że około 15 milionów ludzi na całym świecie regularnie grać w tę grę planszową.

Urodzony w 1934 roku strategię w Pensylwanii. W czasie Wielkiego Kryzysu, nie było „Monopoly”, własnymi rękami po raz pierwszy ona wykonana Charlz Derrou. Widział, że gra jest bardzo interesujący i popularny wśród mieszkańców, a więc rok później sprzedano 500 sztuk. Kolejnym krokiem, który wydał Darrow – kontaktowanie „Parker Brothers”. Pomogła mu założyć produkcję tej strategii, która zdobyła na całym świecie. Dzisiaj, gra sprzedała na całym świecie, jest on wyposażony w szereg dodatków, więc cena za to czasami staje w miejscu niedostępnym dla wielu ludzi. Byłoby zatem wskazane, aby dowiedzieć się, jak to zrobić „monopol” własnymi rękami.

Takie robótki można dołączyć całą rodzinę. „Monopoly”, wykonany własnymi rękami, zjednoczyć rodzinę jeszcze bardziej. Główną zaletą tego rzemiosła – co można napisać i funkcje gospodarcze swojego miasta lub kraju. Do gry „Monopoly” z rękami okazało się piękne i trwałe, trzeba kupić papier rysunek, kredki i markery, długopis, linijka i taśmę. Rozważyć stopniowe proces tworzenia gry:

  1. Ułożyć rysunek papier na podłodze lub na stole, weź linijkę i ołówek i narysować ramkę, która powinna składać się z zapętlone prostokątów. „Monopoly”, wykonany własnymi rękami, może mieć bardzo duże, ponieważ liczba prostokątów, który będzie odpowiedzialny za przedsiębiorstwa, jest regulowany tylko przez swoje pragnienie. Nie zapominaj, że w narożnikach muszą być duże pola, które są odpowiedzialne za przejściowej udaru lub transferów. Dokonaj prostokątów, które są identyczne do fabryki przykład: „Rest”, „więzienia”, „przypadek”, „skip turn”, „podatek”, „Start”, i tak dalej.
  2. „Monopoly” z rąk daje możliwość wyłącznego pieniądze. Można wyciąć je z kolorowego papieru zwykłego lub nawet narysować obrazek na każdym rachunku. Jeśli nie chcesz spędzić dużo czasu, podejmuje regularne arkusz papieru i wprowadź konto ręcznie.
  3. Uczynić z kart „Szansa”, który będzie oznaczać kilka prezentów lub ograniczenie dla uczestników.
  4. Nie zapomnij kostką że trzeba jeszcze kupić. Ale ten zakup nie jest dużo wpływ na budżet.
  5. Jak korzystać z niektórych stowarzyszone koraliki, frytki lub cukierki. To wszystko zależy od szerokości swojej wyobraźni. Utrzymać wszystko w oddzielnym oknie lub torby do swojego dzieła służyć przez długi czas.

„Monopoly”, własnymi rękami wykonane całą rodzinę, będzie ekskluzywny i oryginalny, a co najważniejsze, bardzo tanie. Tak więc wydać trochę pieniędzy, można uzyskać bardzo popularna strategia, która będzie okazją do całej rodziny do odegrania go każdego dnia.