319 Shares 1122 views

Kto chce spróbować niesamowite jabłko „pie” pie? Przepis dla Ciebie

Są ciasta, które są przygotowywane w bardzo prosty i można je uzyskać bardzo smaczne. Jest to w pełni zastosowanie do naczynia przedstawionego poniżej. Takie wypieki pod mocą do rozpoczęcia i gospodyni i nastolatek.


Jakich potraw dziwaczne? To jabłko "pie" pie. Receptura składa się z zaledwie kilku składników, które są prawie zawsze obecny w kuchni. W lecie i jesienią w kraju chciał leczyć siebie i coś pysznego rodzinnego, można wybrać kilka jabłek na swojej stronie lub pobrać je za darmo z sąsiednich drzew i rozpocząć przygotowania do sakramentu.

Szarlotka „pie” (którego receptura jest podana poniżej) w swoim składzie musi mieć solidną różnorodne owoce. Jabłka są mniej stracić swój kształt podczas pieczenia i nie zamieni się „papka”. Kolejny sekret doskonałej pieczenia – krojenie owoców. Nie jest konieczne, aby dokładnie rozdrabniania, gdyż wtedy integralność wysokiej temperaturze zakłócone.

A trzeci trop. Do jabłek zaciemnionych i nabytej dodatkowego smaku, są one umieszczone na kilka minut w wodach cytrynowego. Aby to zrobić, 300 gramów wody wycisnąć sok z połowy cytryny, skórka zbyt trafi do przyczyny. Dzięki niej zyskają więcej i pachnący zapach cytrusów pie „pie”. Przepis ze zdjęciami i krok po kroku opis preparatu teraz.

składniki:

– 1 filiżanka mąki;

– 1 filiżanki cukru;

– 4 jaja kurze;

– 4 jabłka durum;

– ź łyżeczki wanilii;

– łyżeczka cynamonowy;

– skórka z połowy cytryny;

– Olej roślinny do smarowania bezwonne ciastka formularza.

Jajka bita do mieszalnika piany. Jeśli doświadczony gospodyni, możliwe jest, aby najpierw oddzielić żółtka od białek i bić te dwa składniki oddzielnie, a następnie delikatnie wymieszać. Zdobądź więcej powietrza szarlotka „ciasto”. Przepis nie wymaga, więc można zrobić łatwiej, ubijania jajek z mieszadłem aż pieniste. Kolej cukru i wanilii, która Wlać mieszaninę jaj, kontynuując piany. Dodać skórkę z połowy cytryny.

Teraz trzeba wprowadzić mąkę i nadal tworzyć ciasto jest już za pomocą korony. Gdy masa jest gładka, możliwe jest uchylenie aż ją na bok.

1-2 jabłka pokroić w kostkę i dodać do ciasta. Jeśli nagle mieli wyciąć wcześniej, konieczne jest niższa w wodzie z cytryny.

Pieczenia linii pergaminową dno formy. Jego krawędzie i posmarowane masłem i posypane tartą bułką. Pozostałe jabłka w plasterkach. Teraz można działać na dwa sposoby. Jabłka są umieszczone na dole formularza lub na wierzchu ciasta. W pierwszej metodzie pierwszym owocem spread w formularzu w sposób artystyczny, posypać cynamonem i wlać ciasto na wierzchu. Jeśli chcesz to zrobić inaczej, pierwsze ciasto wlewa się do formy, a on położył plasterki jabłka i posypać je cukrem. Potem okazuje się tak, jak na tym zdjęciu, apple pie „pie”. Receptura – dokładnie tak samo.

wypieku w piecu w temperaturze 180 ° C w przybliżeniu 15-20 minut. Jeśli górna rumiane i drewniany kij, jest obniżona w ciasto pozostaje sucha, oznacza to gotowy niesamowite szarlotka „pie” receptury, które zdjęcia zostały zaprezentowane w tym artykule. Pozostaje nakryć do stołu na herbatę i cieszyć się pachnące wypieki.