509 Shares 9869 views

Szaszłyki z wołowiny: przepis

Jak zrobić szaszłyki z wołowiny? Wiele do czynienia z tym pytaniem. To często mięso jest zbyt trudne. Gotować pyszne grilla wołowina może, stosując następujący przepis. Traktuj rodzina i przyjaciele soczyste pieczone mięso.

Przepisy kebaby wołowe

Aby to danie co potrzeba:

  • wołowina (dowolna liczba, na przykład, 3 kg);
  • cebuli o 6 – średnie głowy;
  • mineralka (silnogazirovannaya);
  • tłuszczu (wołowina może wieprzowiny lub baraniny można) – około 300 gramów;
  • sól, pieprz i inne przyprawy, jeśli jest to pożądane.

technologia

1 krok

Jak gotować pyszne kebaby z wołowiny? Przepis na to danie jest nie tylko zawiera dużą ilość cebuli. Po tym wszystkim, to ze względu na jego staje mięso soczyste i delikatne. Ale wystarczy umieścić łuk. Mięso trzeba moczyć jego sok. Dlatego trzeba posiekać cebulę i zgnieść ręce, ale posypać solą do ciekłego lepszego odpadów. Inny przykład wykonania – pominąć łuk przez maszynkę do mięsa i wycisnąć sok z otrzymanej mieszaniny. Wybierz opcję, która jest najbardziej wygodne dla Ciebie.

2 etap

Polędwica – to jest najlepsza część tuszy gotować kebaby z mięsa wołowego. Przepis jest przeznaczony dla młodych i dobrego mięsa. Wystarczy ciąć kostki o grubości trzech centymetrów, posypać solą i pieprzem. Wołowina powinna stać przez kilka godzin. Ponadto zaleca się, aby wlać mięso silnogazirovannoy wodę mineralną. Będzie to wymagało mało – szkła i połowę (w zależności od ilości mięsa).

3 stopnie

Należy używać tłuszczu podczas dokonywania kebaby z mięsa wołowego. Przepis na dania Wołowina nie wymaga żadnego dodatkowego tłuszczu, jako najbardziej cięcie to wystarczy. Salo pocięte kwadraty (2,5h2,5 cm) soli. Pepper nie jest konieczne. Na godzinę przed rozpoczęciem gotowania grilla wlać sok mięsa cebuli. Tym razem będzie na tyle, że mięso stało się specjalny smak i dobrze zmiękczona. można od razu wlać soki mięsne, zwłaszcza jeśli używasz zbyt młodą wołowinę.

krok 4

Na mięso metalu szpikulec szpikulec i tłuszczu, w następującej kolejności: dwa kawałek mięsa, kawałek bekonu całej kawałka mięsa, kawałek boczku, 2 kromki mięsa. Nienawleczone kawałki zbyt mocno. Powinny być one rozmieszczone równomiernie. Po rozpowszechniać utwory, poprawić je ręcznie, więc były one utrzymywane na szpikulec gładka i nie powiesić.

krok 5

Tak, mięso marynowane i pchnął na szaszłyki. Pozostaje usmażyć na węglach. Powinny być średniej wielkości i nie jest zbyt gorąco. Optymalna odległość między nimi i mięsa. – 5 cm Fry w ciągu 6 minut, bez obracania, z jednej strony, a następnie kolejne 6 minut. Po tym rozgrzać przez 2 minuty pierwszej strony i kilka minut – drugi. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, to tym razem będzie wystarczająco dobrze smażyć kebaby, nie spalone i suche.

krok 6

Podawać mięso na szaszłyki mieć rację. Położyć na talerzu drobno posiekanej białej cebuli, posypane przyprawami sumaka i szerokiej gamy zieleni. Dobre mięso z właściwego marynowanie stopi się w ustach. Nie zapomnij, aby zastosować się do kebab czerwonego wina lub mocniejszego trunku. Bon appetit!