848 Shares 9501 views

Oryginalne pomysły na Halloween

Od niepamiętnych czasów, doszliśmy do starożytnego celtyckiego święta Halloween, który przypada na 31 października. Celtowie mieszkali na terenie północnej Francji i Anglii, i nadszedł czas, aby uczcić Nowy Rok. To był dzień, w którym następuje zmiana lata do zimy, jak mieli tylko dwa sezony. Amerykanie i Kanadyjczycy są pierwszym docenić ducha Halloween, który jest następnie podbił praktycznie cały świat. Ten pogański święto przypada na Katolickich Dzień Wszystkich Świętych, ale w żadnym wypadku nie jest to samo.

W naszym kraju też było wielu fanów imprezy. Jak prawidłowo ją uczcić? Proponujemy Ci kilka pomysłów na Halloween. Głównym atrybutem jest pusta dynia z wycięciami na oczy i usta, a ona jest włożona do zapaloną świecą. Dyni (lub „Jack Light”) symbolizuje Egzorcyzmy domu, jak i dusza nie znalazła wieczny odpoczynek.

W tym dniu ludzie ubierają się w różnego rodzaju „przerażające” stroje, przejść od domu do domu, straszyć się nawzajem, tańcząc z „diabelskich” Muzyka i popytu traktuje słodycze. Proponujemy w tym dniu, aby zastosować pomysły na kostiumy Halloween – czarownica, szkielety, duchy, demony, wampiry, pająki, czarne koty, złych duchów. Im gorzej, tym bardziej interesujące.

Działanie to odbywa się zwykle w nocy, kiedy nawet gorzej. Można realizować własne pomysły na Halloween (kostiumy tworzyć własne ręce, aby wymyślić straszną skryptu), zwłaszcza, że to nie jest trudne. Najważniejsze – aby pokazać wyobraźnię i umiejętności. Kostiumy spróbować ozdobić wszelkiego rodzaju biżuterii w postaci pająków, zła buźkę, zwierząt, stosuje się na twarz i ręce makijaż straszne, Soczewki kontaktowe kolorowe „crazy”. Jako takie, można bezpiecznie przejść do „piekła na imprezę.”

Pomysły na Halloween zróżnicowane. Na przykład, można to wykorzystać. Ugotować obiad, które ozdobić tak, że wydaje się, że jesz odciętą rękę lub głowę, owadów i gadów. Napoje pożądany kolor czerwony (kolor krwi) i sok żurawinowy koktajl „Bloody Mary”. Doskonały akompaniament będzie muzyka Marilyn Manson czy hard rock. Z grup domowych byłoby właściwe „King and the Clown”.

Pomysły na Halloween – to również zgadywania na kawę grubym lub kasztany, ale nie zapominaj, że pokój dla partii musi być oświetlona świecami lub latarnią dyni. Udekoruj pokój, więc to było straszne i przerażające. Na lustrze z czerwoną szminką, rysować kroplę krwi. Papier można zbudować trumny. Jest to bardzo imponujące, i twoi przyjaciele będą go docenić.

Halloween pomysły będą manifestować w swojej wyobraźni i bezgranicznej wyobraźni. Różne konkursy na najlepszy kostium lub wieczorem, na przykład, tak – kto jest szybszy obvernetsya bandaże (tzw Mummy) i inne okropności miłe i zabawne uzupełniają swoją partię. Rozsmarowywać siebie pasta do zębów sadzę z ruchu. Nie bój się improwizacji, a nawet więcej zabawy z nimi.

Pomysły na Halloween – to także różnego rodzaju żartów z „Terrible” pamiątek ze sklepu z dowcipami, wszelkiego rodzaju robaki, czaszki, muchy i inne atrybuty ten dzień. Można zorganizować konkurs na najbardziej „krwawego” lub „strasznej” Party bohatera. Nie zapomnij, aby wybrać najbardziej przerażające czarownica i wampira lub wampira ciężką i niech te znaki są gospodarze wieczoru. Co ciekawe będzie wyglądać i bohaterów współczesnych filmach: Freddy Krueger, Hannibala Lectera (zamaskowane) charakter lub „Scream”. Pomysły na Halloween niewyczerpane. Baw się i schodzą w całości, śpiewać, tańczyć i bawić. Halloween 2012 zostanie zapamiętany przez Ciebie i Twoich znajomych na długi czas. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparat fotograficzny i kamerę wideo. Kiedy dzieci dorastają, niech będą w stanie porównać kto jest bardziej zabawa spotkać tego niezwykłego święta.