621 Shares 9437 views

Routery Linksys: opis trzech najbardziej popularnych modeli

W ostatnim czasie, nawet w miastach milionów mieszkańców, nie wszyscy w domu posiadało komputer, a jeszcze bardziej routerów. Teraz, każdy apartament posiada nie tylko komputerów, ale również tablety, telefony i laptopy. Dlatego wymagana powłoka www. Czasami ludzie kupują inteligentne telewizory z pomocą Internetu. Ten artykuł opisuje niektóre routery Linksys, które są poszukiwane przez kupującego krajowym.

Cisco Linksys E4200

Co do zasady, takie jak routery bezprzewodowe wyglądać prymitywny i nie atrakcyjne. Przez opisywanego modelu, nie ma zastosowania. Urządzenie wygląda surowo i ładna. Przyczynia się do tego stylu, a decyzja o rezygnacji z anten. Korpus routera Cisco Linksys, który jest pomalowany w kolorze srebrnym, można zauważyć, logo firmy. On, nawiasem mówiąc, ma nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także funkcjonalne. Logo jest wskaźnikiem. Jeśli router tylko buty, miga podczas jazdy – światła ciągłego.

Z tyłu obudowy widać portów, złączy i przycisk zasilania, przeładować firmware. Zintegrowany WAN, LAN i USB. istnieją one w innych routerach Linksys. Jest też złącze zasilania.

Na spodzie routera jest tylko nogi i specjalny przedział dla chłodzenia. Urządzenie nie ma słabych punktów w jego ergonomii, z wyjątkiem jednej rzeczy: że nie może być zawieszony na ścianie.

Router praca

Ten router można nazwać praktycznie bezproblemowe, ponieważ posiada doskonałe właściwości użytkowe z pluszu. Oczywiście, niektóre opcje i funkcje mogą być realizowane lepiej, ale w ogóle, właściciele są zadowoleni. Średni koszt to jest 220 dolarów, a jego cena to uzasadnia o 100%. Konfiguracja routera Linksys jest w ciągu kilku minut – zajmuje mniej niż 10 minut.

Wszystkie pozytywne strony urządzenia i tak jasne, i jakie są negatywne? Urządzenie nie jest warta zakupu, jeśli może być konieczne, aby podłączyć dysk twardy i zainstalować na ścianie.

Linksys WRT1200AC

Router ten został zaprojektowany, aby używać go w widocznym miejscu. Jeśli porównać go z innymi modelami od producenta, w rzeczywistości, to wygląda jak najbardziej jasny i oryginalne. Korpus wykonany jest w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim. W każdym wnętrzu zmieścić z obroną.

Modem nie ma niezawodnych i nowoczesnych urządzeń technologicznych chłodzenie. Dlatego jest ona ogrzewana dość szybko i jest wrażliwa. Zapisywanie nogi sytuacja gdzie unoszą urządzenia powyżej powierzchni, co umożliwia cyrkulację powietrza i schłodzenia urządzenia. Jednocześnie gromadzi dużą ilość pyłu, który ciągle trzeba walczyć. Również dzięki nogami urządzenia może być przymocowana do ściany. Pozwalają one również na ustawienie jednego routera do drugiego. Co do zasady, to potrzebne podczas pracy w dużych biurach. Ale model siostra – Router Linksys WRT54GL takie cechy nie są zafascynowani kupujących.

Wchodzi on w wysokiej jakości pudełko routera, który podkreśla kategorię cenową urządzenia. Na nim zapisane są cechy, modem korzyści, które pozwolą w przyszłości właściciel zrozumieć korzyści z przejęcia. W uzupełnieniu do routera i zasilacza w pudełku można znaleźć parę anten, Internetu kablowego (jest w kolorze czarnym), instrukcje obsługi oraz oprogramowanie CD. Materiały, które wykonane wykończenia router Linksys WiFi, zrobić wrażenie na każdym klientem. Najzwyklejszy plastik, ale wygląda imponująco. Ponadto kilka opcji na rynku, które mogą zaskoczyć kombinacji czarny i niebieski. Montaż wysokiej jakości.

Nie należy zapominać, że istnieją wskaźniki. Są LED typu. Wyglądają świetnie, pokój w ciemności, nie światła, ale w jasnym świetle dziennym jest to dość zauważalne. Jeśli chcesz, możesz je wyłączyć.

Router praca

Router ten wyróżnia się swoją pracą, jak i wyglądu. Inne routery Linksys, są w tańszych kategoriach, więc nie może się pochwalić. Posiada wbudowany w anteny, które zapewniają doskonały zasięg w całym mieszkaniu są średniej wielkości. Obecność przeszkody w postaci grubych ścianek nie wpływa na rozkład sygnału i jego jakość. Router doskonałe ujawnia się w warunkach wysokiej temperatury. To nie spowalnia lub restartem niezależnie. Spośród minusy można zauważyć tylko, że z fabrycznym firmware może być problem, konieczne jest uaktualnienie po zakupie.

Linksys EA6400

Ten router jest wyposażony w zwykłym kartonie. To samo urządzenie, kabel zasilający, kabel do internetu (niebieski), dokumentacja oraz CD ze specjalnym oprogramowaniem.

Model ten można nazwać jednym z najbardziej dokładne całej linii producenta. Urządzenie nie współpracuje z antenami i prawie całkowicie pozbawiony wskaźników. Obudowa posiada spłaszczony kształt, który pozwala, aby go zainstalować nawet w wąskiej przestrzeni.

Model jest wykonany z tworzywa sztucznego, matowym kolorze. Na górnej powierzchni wkładki widać szary w nim, jest jeden wskaźnik (tylko), gdzie można zobaczyć aktywne urządzenie, czy nie. Z boku i na dole obudowy malowane w kolorze ciemnoszarym. Na wieczku jest odpowietrznik. Ze względu na fakt, że wystaje poprzez ściany boczne, poziome położenie pyłu w zasadzie nie sumują się. Poniżej można znaleźć naklejkę od producenta, a także zaczepy, które pozwalają ustawić urządzenie na ścianie.

Wszystkie porty i złącza znajdują się z tyłu. Istnieje również przycisk WPS, reset i power-up. Posiada następujące złącza: WAN, LAN, USB.

Router praca

Ostatnim Router w badaniu ma mocną konstrukcję, to spełnia wszystkie oświadczenia od producentów. Zatrudnienie jest stabilne. Nawet fakt, że model sprzedaży na rynku pojawił się nieco później (dwa lata po oficjalnym wydaniu), nadal pozostaje istotne i przydatne, jak również wszystkie powyższe routery Linksys.