649 Shares 9256 views

„Fiat”: zakres i cechy popularnych modeli

Automobile Corporation, z siedzibą we Włoszech – "Fiat". Skład i zróżnicowane ceny, więc nie ma na każdym samochodzie kupujący. Producent produkuje maszyn przemysłowych, ciężarówki, samochody sportowe i tak dalej. Firma posiada również szeroką gamę lotniczym.

Historia „Fiat”

W procesie modernizacji włoskiej firmy odgrywa ważną rolę. W XX wieku koncernu FIAT stał się znany na całym świecie, a niektóre samochody stały się znanym i wciąż jest popyt.

Oficjalna data powstania korporacji – 11.07.1899 Zakład otwarto w Turynie w przyszłym roku. W tym czasie zatrudnionych było około 150 pracowników, tak aby produkować nie więcej niż 25 pojazdów rocznie. Logo pojawiło się w roku 1904. Samochody „fiat” (zakres nie jest pod wrażeniem na początku pracy firmy) przyciągnęły uwagę specyfikacjami technicznymi, zwłaszcza dobrej FIAT 24 HP.

Już w 1908 roku, ekspansja punktach sprzedaży rozpoczęła. Jednocześnie, odnowione zakres: produkowane autobusy, ciężarówki, tramwaje i silników. Spółka zajęła tylko kilka lat, aby całkowicie zmienić poziom produkcji. Wśród nowych produktów można zauważyć, baterie, napęd przekładni. Stopniowo rozbudowywana, przedłużony do sektorów, takich jak transport publiczny, koleje, energetyka. Jeszcze przed I wojną światową otworzył oddział w Rosji. W 2004 roku, rynek wszedł uniwersalnego samochodu „Fiat Idea”. Miał następujące cechy: doskonała wnętrze, wysoki dach, osłony wielofunkcyjne, dobre oświetlenie.

Fiat 124 spider

Na jesieni 2015 roku, wielki wóz klasy H1 z firmy „Fiat” został przedstawiony. Skład uzupełniane często takie samochody jak ten. Po pierwsze, projektanci pracowali nad nim, nie tylko korporacja, specjaliści z „mazda” firm zostały podłączone do pracy. Dlatego w wygląd zewnętrzny i spojrzał przez niektórych japońskich cech wraz z włoskim. W zasadzie całkowita samochodu wyszedł bardzo elegancki, spokojny i dynamiczne.

Po drugie, należy zwrócić uwagę silnik. Urządzenie jest przeznaczone do 1,4 litrów. Skrzynia biegów (w niektórych wersjach wyposażenia – automatyczna 6-biegowa). Przybliżona cena w Ameryce – 25 tysięcy dolarów ..

Fiat 500

Fiat 500 – samochód od firmy „Fiat”. Samochód – klasa hatchback wersja zmodyfikowana została wprowadzona w 2015 roku. Jej dyplomowy odbył się na 58-lecie wydaniem oryginalnego modelu. W rzeczywistości, jeśli przyjrzeć się bliżej cech nowego modelu mamy, możemy powiedzieć, że nie ma szczególnych zmian. Projektanci pracowali na reflektory, bieg światła, zderzak. Wewnątrz zmiany postrzegane przez: kierownica, fotele, instrumenty. Za dodatkową opłatą można zakupić dodatkowe urządzenia, takie jak multimedia. Bogaty zakres kolorów (12 kolory). Koszt to około 14 tys. Dolarów.

Fiat 500L

Model nieznacznie droższe poprzednia – Fiat 500L. W tej chwili firma pracuje znacznie powyżej cech. „Fiat” (zakres tej serii są różne dla co najmniej jednego z obecnością dodatkowych rzędów siedzeń, drzwi) wprowadzono hatchback 5 drzwi. Eksperci nadzieję, że dzięki takiemu rozwiązaniu, w celu zwiększenia liczby sprzedaży i popularność wzrośnie. W opinii niektórych zachodnich krytyków, możemy powiedzieć, że trochę zbyt mądry o połowę ze wzorem: samochód jest bardziej jak jego bezpośredniego konkurenta, niż poprzedniej linii modelowej. Koszt tego hatchbacka wynosi około 18 tys. Dolarów.

Fiat 500X Miasto Look

Maszyna 500X Miasto Look – kolejny ciekawy model "Fiat". Skład tej opcji nie jest imponująca. SUV został zaprezentowany w 2014 roku w Paryżu. Producent opracował tę maszynę wystarczająco dużo czasu, więc wersja 2 (miejskich i terenowych) wyszedł niemal równocześnie. W wyglądzie między nimi praktycznie żadnej różnicy, chyba że model miasto jest bardziej elegancki i schludny.

Podstawowe wyposażenie ma 6 poduszek powietrznych, optyka przeciwmgielne, system śledzenia położenia innych pojazdów na oznaczenia dróg i zapobiegania wypadkom.