232 Shares 2728 views

Mark Margolis jest znanym aktorem

Mark Margolis jest znanym amerykańskim aktorem. Urodził się 26 listopada 1939 roku. Studiował w Filadelfii w Temple University. Potem w Nowym Jorku. Kontynuował studia w studio aktorskim.


Co przyniosło popularność?

Sława Marka Margolis otrzymała dzięki filmowi "Scarface". Ten film jest o dwóch Kubańczykach zmuszonych do opuszczenia ojczyzny. Rejestr karny uniemożliwia im życie w życiu. Znów są na ścieżce przestępstwa. Znajomość z dealerem narkotyków postanowiła ich przyszłość za granicą. Film nie jest natychmiast zaakceptowany przez krytyków filmowych.

Ale dostaje zgodę od widowni. Potem pojawiły się następujące zdjęcia, w których Mark Margolis znów staje się popularny: "Requiem dla snu", "Fontanna". Kariera aktora w kinie zaczyna się w 1952 roku. Po pierwszych popularnych występach na ekranach filmowych artysta specjalnie napisał rolę.

Fontanna

Wizerunek ojca Avila z filmu "Fontanna" został wprowadzony do scenariusza filmu ze względu na pragnienie reżysera, aby zobaczyć na jego obrazie wszystkich aktorów, z którymi wcześniej pracował.

Mark Margolis, którego zdjęcie zostało przedstawione powyżej, było jednym z nich. Ponieważ pracował już z słynnym reżyserem Darrenem Aranofsky'm. Film jest filozoficzny, wywołał wiele kontrowersji i zaniechań. 50 procent widzów widziało, że nie rozumieją, o co chodzi. Publiczność wierzy, że podczas oglądania filmu pojawiają się nowe problemy. To jest cały punkt filmu o filozoficznym kontekście.

Filmy

Mark Margolis nie odmawia żadnych propozycji reżysera. Wystąpił w serialach telewizyjnych, występując w wielu epizodycznych rolach. Na swoim koncie aktorskim "Law and Order", "Prison OZ", "The Dead Do not Lie" i inni. Filmografia aktora jest obszerna. Podlegają temu różne kategorie kinematografii. Jest to dramat kryminalny, melodramat, komedia i fantastyczny thriller, filmy o wojnie. Przyjaciele Margolisu w kinie są czcigodni i gwiezdni aktorzy z Hollywood: Hugh Jackman, Stephen McHatti, Al Pacino.

Bez uzdolnionych działań dyrektorów i operatorów, ani Mark Orgolis, ani aktor nie miałyby miejsca. Filmy, które zdecyduje, w większości zależą od imienia reżysera, który zaprasza do występu. Aktor pracuje z udziałem 148 obrazów. On nadal działa. Najlepsze filmy Margolis to: "Colombo. Kolombo gładzi panikę "," Gdzie rzeki płyną na północ "," Ace Ventura ". Szukaj zwierząt domowych. W latach 2015-2016 aktor ma nowe ciekawe role w filmach "A negatywne dziecko", "12 małp", "Moje wielkie greckie wesele 2".

Wszystkie gatunki kina, o których rozmawiała rozmowa, doskonale opanowały Marka Margolisa. Jego biografia zawiera owocny okres pracy nad horrorem, fantazją i mistycyzmem. Wystarczy przypomnieć sobie okres czasu od 1998 do 2005, w którym są publikowane filmy "Pi" i dwa obrazy z cyklu "Tajemnica rozumu". Malarstwo "Pi" łączy kilka gatunków. To wymaga maksymalnej reinkarnacji i odpowiedniej atmosfery gry w tak zróżnicowanym projekcie. Dramat, dreszczowiec, fantazja to najbardziej skomplikowane ćwiczenia kinematograficzne, które często łączyły się ze sobą. Matematyk poszukuje i próbuje odszyfrować kod z figur zmian zmian kursów giełdowych.

Ta różnorodność obrazów zapewnia Margolisowi pewną przyjemność z pracy. Aktor rozpoczął karierę zbyt późno. Niemniej jednak zrobił tyle, że nie każdy młody artysta odnosi sukces. Profesjonalnie, z takim samym pragnieniem realizacji zadania, Margolis zbliża się do realizacji powierzonych ról.

"Noah"

W filmie "Noah" położył znaną biblijną historię. Ale reżyser szuka swojego podejścia do przypowieści, znanej wszystkim od dzieciństwa. Jego bohater jest widzem i fortunterellerem. Jak zwykle zdarza się z niezwykłymi osobowościami, nie ma wzajemnego zrozumienia wszędzie i bez nikogo. Najgorsze jest to, że nie rozumieją go w rodzinie. I Noe zmienia się w kogoś nazywającego wyrzutkiem. Co robić, scenarzysta i reżyser – dyrektor we właściwy sposób zbliżyli problem empatii i wzajemnego zrozumienia.

Rodzina

Rodzina aktorów rozumie, jak ważne jest, aby ich ojciec i mąż robili to, co kochają. Żona Jacqueline urodziła jedno dziecko z Marka Margolisa. W rodzinie jest wzajemne zrozumienie. To niezawodne tył artysty, gdzie jego praca jest doceniana, najlepiej wspierana.

Wnioski

Wszystkie prace Marka Margolisa są wypełnione znaczeniem i możliwie najbliżej rzeczywistości. Za tę prawdę życia jest bardzo ceniony przez reżyserów, którzy proponują mu występowanie w filmach. Opłaty Margolis niskie, ale roli, jaką grał on dużo.

Dlatego rodzina nie ma żadnych trudności finansowych. Wszystkie świadczenia rodzinne, które Amerykanie mogą sobie na to pozwolić, także jego rodzina. Ale dla Margolisa dobrobyt nigdy nie miał znaczenia. Doskonale zdaje sobie sprawę, że tylko człowiek musi wspierać rodzinę. I, jeśli jego ulubiony interes nie dał mu przyjemności i nie przynosił pieniędzy, brał udział w pracy lub zmienić zawód.