301 Shares 9204 views

Imponujący film o zmianę wizerunku. „Pamiętnik księżniczki”. Aktorzy i role

W reżyserii Garry'ego Marshalla, raz wprowadził świat do serca rozdzierającego historia prawdziwej miłości, wybuchła między milionera i prostytutki, pewnego dnia postanowił sfilmować powieść Meg Cabot pod obiecującym tytułem „Pamiętnik księżniczki”. Więc nie była komedia romantyczna „Pamiętnik księżniczki” (aktorzy: E. Hathaway, D. Andrews, G. Elizondo, H. Matarazzo, M. Moore), która opowiada o przygodach amerykańskiego nastolatka Mia outsidera, który słyszał, że ona Księżniczka Genowii – Minonetta Amelia Grimaldi Thermopolis Renaldo.


Tale początku XXI wieku

Tak więc, dzięki wysiłkom twórczym unii pisarzy Gina Vendkos i Meg Cabot i reżyser Garry Marshall, w 2001 roku ujrzał światło jednej z najbardziej ujmujący i wzruszającym „A Cinderella Story”, który pod wpływem siły, aby odwrócić uwagę widza od codziennej rutyny i nosić ze sobą w ekstrawagancję bajki. Film "The Princess Diaries" jest idealnym produktem Dream Factory.

win-win

W ciągu swojej historii, przemysł filmowy Hollywood jest doskonale opanowane różne gatunki (wiele z nich i własna). Nawet podświadomie szukają „przewagi konkurencyjnej”, widz zdaje sobie sprawę, że jeden z najbardziej poszukiwanych i popularne, zostały doprowadzone do perfekcji w Hollywood Dzisiaj jest komedia romantyczna gatunek. Posiada również własną hierarchię, nie jest to ostatnie miejsce jest zajęte przez tzw „filmowej transformacji.” Taka wielka liczba filmów – od „Moje wielkie greckie wesele”, „Cała ona” do „Beauty” wspomniano powyżej. Wydaje się, że producent filmu trio (Debra Martin Cheyz Mario Iskovich, Uitni Hyuston) w czasie, aby zdać sobie sprawę, że jest to struktura narracyjna jest doskonałym sposobem na przyciągnięcie uwagi głównie żeńskiej publiczności. I nie ma takiego obrotu wydarzeń, marzenie każdego drugiego widza siedzącego na sali kinowej? W związku z tym, że film „Pamiętnik księżniczki” został skazany na niespodziewany sukces i produkcji sequela.

historia

Fabuła filmu „Pamiętnik księżniczki”, aktorzy wymienionych powyżej, opowiada, co wydarzyło się do głównego bohatera, Mia. Dziewczyna w pewnym momencie był zwykły 15-letni nastolatek, dość niepewnie, z dużą ilością udogodnień. Żyła w San Francisco, poszedł do szkoły i potajemnie chciał uwagę najbardziej popularnych i przystojny facet Josh szkoły. Nie pozbawiona kobiecej uwagi chłopca, oczywiście, nie zauważy „szarej myszki” podkradają tęsknotę za nim. Pewnego dnia jej życie zmienia się radykalnie, miasto przychodzi do babci bohatera i przedstawia jej wspaniałe wieści – okazuje się być jej ojcem – krasnolud książę Europejskiej Genowii. A potem przyszedł moment, kiedy Księżniczka Mia musi wrócić do swoich poddanych i wznieść się do tronu. Ale problemem jest to, że dziewczyna wygląda dość reprezentacyjny i dość zaznajomiony z zasadami etykiety sądu. Babka obiecuje szybko zaradzić tej sytuacji, a Mia ostatecznie dokonać trudnego wyboru. Więc, krótko, bez żadnych spoilerów można powiedzieć fabuły obrazu „The Princess Diaries”. Aktorzy, operatorzy, scenografowie – cała załoga obchodzony specjalny pozytywną atmosferę panującą w czasie strzelaniny.

godność

Niewątpliwą zaletą tej komedii romantycznej jest udział w filmie Dzhuli Endryus. To było szczególnie miło zobaczyć go na ekranie. Widz jest zaznajomiony z „Victor / Victoria” aktorka w filmie (1982), „Beautiful Love” (1992), „Zaprzysiężeni” (2000) i tak dalej. D. Jednakże, sam jest mało prawdopodobne, aby być w stanie narysować obrazek, jeśli nie wykonawca główny Samica rola. Jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood, najwyższy rangą gwiazdy, utalentowana aktorka Enn Heteuey. Ona jest jego umiejętności aktorskie można dodać charyzmy i koloru głównego bohatera. Rozwój jej charakteru wyjść poza banał. Tytuł tego geniuszu drugiego planu był niezapomniany Hector Elizondo ( „Borrowed Hearts”, „Pretty Woman”), jego postać okazała się niezapomnianym i daje nieograniczone pozytywne. Zapisany obraz stworzony przez Hizer Mataratstso ( "Blue Moon", "Krzyk 3") i Sandra Oh ( "Last Night"). Ten aktor ma Picture Motion casting „Pamiętnik księżniczki” odlany jako jeden sprawdziły się w danej dziedzinie zawodowej.

trochę przykro

Jedyny zarzut może być widzowie po obejrzeniu tytuły filmów dla tłumaczy. Oryginalna wersja – „Pamiętnik księżniczki” – znacznie heartier i bardziej poprawna, bo cynicznie myślących widzowie są o wiele łatwiejsze do leczenia na pytanie, co zostało powiedziane w tytule filmu: „Pamiętnik księżniczki” – „Czy babcia – Queen”! Ogólnie rzecz biorąc, film okazał się trochę naiwny, koncentruje się na konkretnej grupie docelowej (nastolatki, młode dziewczyny, uroczy gospodyni, skrycie marzy o znalezieniu doskonałą miłość, jak w filmach, pożądane jest, aby książę i „OP” nogę podczas pierwszego pocałunku).