329 Shares 2997 views

Astra Family – samochód rodzinny

Opel Astra Family – samochód, który jest słusznie zajmuje szczególne miejsce na rynku i zyskuje na popularności z każdym dniem.

Powodem jest to, że popyt jest przyjemny wygląd symbioza, Performance, systemy zabezpieczeń, w połączeniu z wnętrzem dając comfortableness fantastyczny wynik. Tak więc, pomimo raczej konserwatywnym nazwa Aster przystosowany nie tylko dla miłośników komfortu i rodzinnych wyjazdów, ale także tych, którzy wolą jechać szybko i dużo mocy pod maską.

Następujące cechy samochodu jest zawartość wybór z silnika i skrzyni biegów, wykończenia kolor. Dzięki temu można nie tylko wybrać najbardziej odpowiednie parametry techniczne samochodu, ale także daje możliwość wyrażenia właściciela.

Astra Rodzina jest reprezentowana przez kilku rodzajów jednostek :

  • Sedan – samochód, który będzie wyróżniać się w ogólnym ruchu, ponieważ wygląda imponująco. Powodem jest gładki łuk ciało i miłym dodatkiem w postaci konstrukcji kraty, reflektory chromowane oprawy, tylny spoiler i innych liniach. Jedyną wadą jest ograniczony dobór silnika, możliwe jest reprezentowany przez objętość tylko dwie możliwości: 1.6 lub 1.8.
  • Hetchbek – opcja, idealnie łączy w sobie atrakcyjność wizualną i zdolność do przenoszenia ładunków ponadgabarytowych. Główną zaletą jest oczywiście pnia: jego pojemność 380 litrów, jednak, jeśli to konieczne, jej objętość wzrasta do prawie 1300 litrów po złożeniu tylnych siedzeń. W tym przykładzie wykonania, jednostka ma do wyboru tylnych foteli, składane w różnych proporcjach, dzięki czemu nawet wykonalny transportu długich przedmiotów.
  • Uniwersalny – idealny na wycieczki rodzinne, wygodny i praktyczny, ponieważ tutaj łączy wygląd i komfort limuzyny z wystarczająco duży pnia luku.

Warto zastanowić głównych cech szczegółowo Astra rodziny, a mianowicie:

  • salon;
  • bezpieczeństwa;
  • specyfikacji.

Urządzenia techniczne Astra Femeli

Główną miarą Oczywiście, jest to, że w zależności od mocy silnika podczas przyspieszania do 100 km / h wynosi od 14 do 9 sekund. Warto zauważyć, że wszystkie silniki charakteryzują się wysokim wskaźnikiem mocy, wraz z wydajności i ochrony środowiska (niskie emisje do atmosfery).

Istnieje również możliwość wyboru transmisji, w zależności od preferencji i przyzwyczajeń właściciela: automatyczny, ręczny lub Izitronik. Jest nowy zawieszenie, znacznie zwiększyć szanse się i wbudowany tempomat pozwala się nim cieszyć.

bezpieczeństwo

Jak zawsze programistów Opla szczególną uwagę zwrócono w bezpieczne Astra Rodzinę zarówno kierowcy i pasażerów. Po pierwsze, całe ciało składa się z litej stali, umiejscowienie poduszek powietrznych są również pod względem maksymalnej ochrony. System przypomnień do pristegnutsyapomozhet zapobiec konsekwencje kolizji lub wypadku.

salon

Komfortowy salon osiągnięte głównie sportowe fotele, których rozwój został przeprowadzone razem z ortopedów, ich kształt i gęstość sprawia, że czują nawet na długą podróż komfortowym. Tapicerka wewnętrzna łączy funkcjonalność (podgrzewana kierownica, sterowanie radia i komputera pokładowego za pomocą przycisków na kierownicy, etc.) z ergonomią, która uzupełnia ogólny obraz samochodu i pozostawia pozytywne wrażenie.