177 Shares 8773 views

Mały SUV Mitsubishi Pajero Mini

Debiut samochodu Mitsubishi Pajero Mini umpeshno odbyła się w 1994 roku przed rozpoczęciem produkcji japońskich marketingu doszli do wniosku, że wśród młodego pokolenia istnieje wiele fanów samochodów z napędem na wszystkie koła, które z jakiegoś powodu nie można kupić pełnowymiarową Mitsubishi. Jest to dla nich powstał Mitsubishi Pajero Mini.

Biorąc pod uwagę popularność pełnowymiarowego starszy brat postanowił dokonać Pajero Mini jak on. Jednak oprócz zewnątrz, te samochody nie mają nic innego wspólnego. Mitsubishi Pajero Mini – nie jest to tylko skrócona Pajero i zmniejszenie jego kopię i całkowicie oryginalny crossover.

Rozstaw osi pojazdu wynosi 2,2 metrów. Sprzedaży Mitsubishi Pajero Mini z dwoma rodzajami silników czterocylindrowych. Zarówno miał objętość roboczą 659 centymetrów sześciennych, ale jeden był chetyrehklapannyh, a drugi – pięć zaworów. Napęd na tylne koła była stała, a oś przednia może być podłączony.

Zgodnie z jego cech Mitsubishi Pajero Mini nie jest gorsza od pełnowymiarowych SUV. Zawieszenie przednie sprężyny i niezależną, integralną oś tylna, czterokanałowy ABS, posiada wspomaganie kierownicy, poduszka powietrzna, elektryczne szyby, system audio i centralne zamki blokujące.

Dwa lata później, na sprzedaż lewy tylny wersję napędu koła samochodu Mitsubishi Pajero Mini. Dzięki niewielkim rozmiarom, to SUV zachowało zakres, piękno i poziom przedstawicieli klasy off-road.

Ciało Mitsubishi Pajero Mini metalu, modułowa konstrukcja. Że zawiera podwozie i sztywność ramy.

W 1998 roku, ze względu na pojawienie się nowych norm dla samochodów małych przemieszczeń, Mitsubishi Pajero Mini została znacząco zmieniona. Więc tworzy drugą generację małego SUV. Wygląd zewnętrzny nie ulega zmianie.

Nowe Mitsubishi Pajero Mini stał sto milimetrów dłuższy i szerszy od swojego poprzednika osiemdziesięciu. Silniki są takie same. Ulepszona wersja, podobnie jak poprzedni, daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki zwiększeniu rozstawu osi, wnętrze staje się jeszcze większy i bardziej stabilny niż sam samochód. Duke jest również dostępna wersja, że ze względu na swój okrągły kształt reflektorów i projektowania ciała nabyte sportowy wizerunek.

W dwa tysiące piątego roku był nieco zmodyfikowaną wersją Mitsubishi Pajero Mini. Został on zmodyfikowany krata, tylny zderzak i reflektory wzmacniaczy. zmianie i salon również. Teraz ma nowe krzesło z miękkim wykończeniem i srebrnej pasty. Ponadto, istnieje jeszcze dwa montaż SUV. Pierwszy różni doskonały system nawigacji i ekskluzywny wygląd i drugi – system stereo i ciała w kolorze kontrastowym kolorze.

Mitsubishi Pajero Mini: Opinie właścicieli samochodów

Plusy: duży świetlik (można łatwo zatrzymać przy krawężniku), wysoki, dobra przepuszczalność, wygodne do siedzenia, duży bagażnik i przestronne wnętrze, rozsądne zużycie paliwa, wysoką pozycję siedzącą, doskonałą przepuszczalność, która łączy przednią oś, krótki rozstaw osi, trzymanie się drogi przy prędkościach do stu kilometrów na godzinę, nadające się do wypoczynku na świeżym powietrzu (takich jak wędkarstwo czy polowanie).

Wady: powolne zestaw prędkości (ponieważ jest trudne do wyprzedzania) do prędkości powyżej 135 km na godzinę, jest konieczne, aby złapać samochodu, sztywne zawieszenie.