668 Shares 7278 views

Akumulator jest: w jaki sposób, żeby zapalić papierosa maszynę?

Zima zimny okres jest zawsze rodzajem testu dla kierowców i ich koni żelaza. Częstym problemem, który wiele osób ma w twarz, staje rozładowanego akumulatora. Choć może to nie przynieść tylko w zimie. Reflektory na przypomnienie dla świetle nocy w kabinie, wybitny świateł, alarm, krzycząc przez długi czas – wszystko to może spowodować rozładowanie akumulatora i, w konsekwencji, złe samopoczucie.


Ludzie, którzy są obcy problemu samochodów, kwestia sposobu, żeby zapalić papierosa maszynę, jest zastanawiające. Ale kierowcy wiedzą, jak nieprzyjemna sytuacja, w której energia z samochodu nad i zapasowy akumulator nie jest obecny. Co zostało zrobione w tej sytuacji?

Najpierw sprawdź, czy bateria jest naprawdę winę za to, że samochód nie zostanie uruchomiony. Po tym wszystkim, istnieją inne możliwe przyczyny. Jeśli zapłon jest włączony reflektory i światła działają radia, konieczne jest, aby szukać przyczyny w czymś innym. A jeśli przekręcić kluczyk, tam nie ma żadnego działania ze strony maszyny, konieczne jest, aby myśleć, jak naładować baterię.

Można skorzystać z usług wyspecjalizowanych usług informacyjnych, kto przyjdzie i naładować baterię, ale nie zawsze jest to wygodne czas, i można być z dala od obszarów zamieszkanych. Dlatego też, oprócz lekkiego samochodu jak z innego samochodu, opcje są w lewo.

Aby zacząć, trzeba specjalny przewód rozrusznika odpowiedniej długości z zaciskami na końcach metalu jako lekki maszynie bez nich jest po prostu niemożliwe.

Następnie trzeba znaleźć kierowcę, który jest gotowy do pomocy i dostarczenie urządzenia do oświetlenia. Automotive „dawca” powinny być w dobrym stanie i pełen energii, najlepiej o tej samej pojemności silnika jak w samochodzie. Jeśli „dawca” zostanie znaleziony, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak zapalić papierosa maszynę.

Samochody ustawione tak blisko, jak to możliwe, ale bez dotykania, i umieścić na hamulec ręczny. Wszystkie urządzenia, które zużywają energię (światła, radio, piec kaflowy, klimatyzacja), należy wyłączyć. Baterie obu pojazdów muszą być uszczelnione.

Na przewodach rozruchowych mają terminali (+) i czerwony (-) czarny. Korzystanie rękawice ochronne, należy najpierw połączyć zalety obu czerwonych zacisków akumulatora. I upewnij się, że pierwsze przylega do rozładowana, a drugi – na „dawcy” akumulatora.

Czarne zaciski drut przymocowany do minus pierwszego źródła, a następnie odprowadzane do ujemnego bieguna akumulatora, a lepiej metalu lub silnika rozrusznika tak zwane masy ciała.

Przed zapalić samochód, należy dokładnie sprawdzić poprawność podłączenia przewodów skoku. Teraz konieczne jest kilka minut, aby mieć asystenta, a następnie sprawdzić stan akumulatorków samochodów. Jeśli jest uruchomiony, nie należy natychmiast usunąć drut, niech oba silniki pracują na chwilę.

Usuwa się w odwrotnej kolejności, najpierw czarna zacisk do masy naładowanych samochodów i minus akkumulyatora- „dawcy”, a następnie czerwonym plus „dawca” i bateria plus opłata.

To jest cała odpowiedź na pytanie, w jaki sposób, żeby zapalić papierosa maszynę. Należy zauważyć, że jest to proste, ale bardzo niebezpieczne, więc trzeba przestrzegać zasad bezpieczeństwa i eksploatacji akumulatora.