852 Shares 3325 views

Roy Nelson: fighter MMA stonowane

Chcesz zobaczyć niezrównaną walkę? Extravaganza bije, dużo krwi, ustąpić stóp myśliwca uparcie nadal iść do przodu na wroga? Następnie należy zwrócić uwagę na to wojownika ośmiokąta z USA w imieniu Roy Nelson.


Kilka faktów

Czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu urodził się 20 czerwca 1976. Roy Nelson Ma przydomek Big redneck, że łatwo staje się jasne, gdy widzi swoje niekonwencjonalne spojrzenia na edinobortsev: zaniedbany brody i piwo brzuch, brak mięśni, że widzowie są przyzwyczajeni do innych sportowców. Nawiasem mówiąc, pomimo jego unpresentable wygląd, tytan ośmiokąt dość żwawo rusza i dość szybko na nogi, które czasami wprowadza prawdziwych przeciwników osłupienie, którzy go widzą trochę inaczej, o ile nie pływają pierwsze uderzenie amerykański, wyposażony w szaloną moc i stanie pozbawić ludzka świadomość przez długi czas.

kariera

rozpoczął karierę w MMA Roy Nelson w prowadzeniu promocji międzynarodowej – UFC. Fighter był zwycięzcą dziesiątego sezonu słynnego serialu o nazwie The Ultimate Fighter. Już w pierwszej walce myśliwiec I spotkał się z bardzo popularnej Street Fighter Kimbo Slice i pokonać go. W finale rodem z Las Vegas pokonał MMA gwiazda Brendona Shauba.

najlepsze walki

Najbardziej uderzające walki, w której Roy Nelson był w stanie pokonać przeciwnika, można nazwać to walka z Holender Stefan Struve, który wyeliminował Amerykanina w pierwszej rundzie. Także ekstrawaganckie i dobroduszny w zwyczajnym życiu pokonał Roy Mirko Filipović i Dave Herman. Do zwycięstwa nad najnowszym Nelson otrzymał premię organizacji o nazwie „Best Knockout Evening”.

uszkodzenia

Jeśli mówimy o stracie, myśliwiec Roy Nelson – jest to człowiek, który przyznał tylko najbardziej znanych sportowców na świecie. Ważne jest również, że amerykańska charakteryzuje się bardzo odporny puncher, którzy mogą wziąć poncz jest doskonały przeciwnik. Przez cały czas spędzony w walce, Nelson tylko dwa razy przegrał przez nokaut. Przestępcy, którzy byli w stanie wygrać przed czasem, były Nowozelandczyk Mark Hunt i białoruskie Andrey Orłowski. Roy spotkał się z obecnym właścicielem tytuł UFC w wadze ciężkiej Fabricio Werdum. Ich walka została wygrana przez Brazylijczyka na punkty. Nie mogłem sobie "Big HillBilly" i Alistair Overeem.

W 2009 roku, ulubieniec amerykańskiej opinii publicznej, nie poddając się w walce, żonaty Dzhessi Nelson.