113 Shares 6832 views

Zabawki noworoczne wykonana z polimeru gliny. Materiały do modelowania. master class

Wśród różnego rodzaju rękodzieła i twórczości zajmują szczególne miejsce stworzone z polimeru gliny zabawek. Produkty autorskich, lalki, pamiątki plastikowe zadziwiać i zachwycać swoją wykwintne piękno. Ale ten rodzaj twórczości jest dostępny nie tylko zawodowi projektanci, ale także gospodynie domowe i matki. Ponadto, praca z gliny polimerowej jest podobna do formowania gliny, które są zaangażowane nawet dzieci.

Materiały do modelowania

Ci, którzy wyruszyli w produkcji zabawek z polimeru gliny, najważniejsze – nie kupuj niczego dodatkowego. Następnie rozważyć, jaki rodzaj materiału i dodatkowych narzędzi i akcesoriów potrzebnych w początkowym etapie.

Opcjonalnie zakup tworzyw sztucznych w różnych kolorach. Wystarczy kupić te odcienie, które będą występować w przyszłości ręcznie robione artykułu. Glina Polimerowa można znaleźć w wyspecjalizowanych działów dla kreatywności. Sklejenie poszczególnych elementów użyteczne tworzywo cieczy, które obejmują również gotowy do zabawy z polimeru gliny. Ta sama funkcja jest wykonywana przez rzeźby paznokci. Mogą być przezroczyste lub matowe, i błyszczące. Ich zastosowanie daje jasność i wytrzymałość produktu. Nakładania farby na zabawki powinny być syntetycznych pędzli.

Specjalne urządzenia

Drogie narzędzia mogą zastąpić oryginalne materiały pod ręką. Jak deska jest wykonywana przy użyciu płytek podłogowych z ceramiki lub szkła. Stosy tworząc różne rowki mogą być zastąpione przez wykałaczki, igły, szpilki, szydło i inne przydatne rzeczy. Ponadto, aby utworzyć polimer gliniane zabawki mogą się przydać dostaw paznokci zestawu. Aby wycofać z tworzywa sztucznego, stosowanie specjalnej zacisku akrylowych, które zastępują butelki zbiornika wody toaletowe, mleczkami lub metalu gałązki.

Musisz również ostry nóż papiernicze, komfortowe palców w celu uniknięcia własne odciski palców na zabawkach. A co najważniejsze – jest stanąć do produktu i różnych elementów do dalszego pieczenia. W celu zaoszczędzenia samo można użyć kartonów, po dokonaniu przez górne otwory, które, z kolei, włóż wykałaczkę ze szczegółami.

Jeśli chodzi o samoutwardzalnej gliny, nie jest konieczne, aby umieścić go w piecu. Wyroby suszenia w temperaturze pokojowej. Ale urządzenia do suszenia, ile potrzeba.

MK: polimer gliny stworzyć zabawki na choinkę

Rozważaliśmy jakie narzędzia i materiały są potrzebne do pracy z tworzywa sztucznego. Przed rozpoczęciem należy przygotować wszystkie urządzenia.

W miarę zbliżania się Nowego Roku, dobrze jest zrobić ozdoby choinkowe z polimeru gliny. Pierwszą rzeczą, na ślepo w jodełkę. W procesie, trzeba będzie plastikowej zielone, brązowe i czerwone odcienie.

Przedstawiać fir koronę, glina stożkowe gwóźdź nożyce ślepe cięć na obwodzie pod kątem 45 stopni, tworząc w ten sposób z symulowanym gałęzie z igłami. Następnie glina brązowy ślepy krótkim pniu wału.

Nie zapomnij czerwoną gwiazdę. Aby to zrobić, przygotować szablon i używać go zrobić pięcioramienną figurę. Jako łączniki przechodzą przez przewód uważnie artykuł i umieść w piekarniku.

dekoracje choinkowe Polymer gliny można ukształtować jako płaskich lub o dużej objętości. Na przykład, nasza choinka jest cały artykuł trójwymiarowy. Przyjrzyjmy się, jak zrobić zabawki w formie medalionów.

Jak zrobić gliniane zabawki własnymi rękami

W niektórych częściach sprzedaży towaru za kreatywność, zniżka Formy do nanoszenia grafiki lub jakąkolwiek ulgę. W domu, faktura za medaliony mogą być stosowane ze złomu.

Weź gliny samoutwardzalnej i wałek do ciasta. Ulga może być stosowana w różnych formach dla dzieci, pokrywy kulinarnych rysunkach i innych przydatnych informacji. Również użyteczne płatków, liści i łodyg kwiatów sztucznych. Do barwienia trzeba gąbki i farba akrylowa.

Działanie rozpoczyna się walcowanie z niezbędną ilością polimeru gliny. Pozostałą plastikowy mocno zamknąć powietrze przed penetracją. Następnie pozostawić na arkuszu gliny w sposób chaotyczny przygotowanego wydruków zaliczek i stempli. Następnie za pomocą kółka wyciąć medalion wzorzyste. Wykonujemy igłę dołków mocowania lub wykałaczki. Osusz je w naturalnym środowisku. Boże Narodzenie zabawka gotowa.

Dużo zabawy – formowanie z gliny polimerowej. Zabawki i lalki produkowane zaskakująco atrakcyjny i naturalny.