772 Shares 3223 views

Anzor Boltukaev: zapasy jako sposób życia

Medalista w freestyle wrestling Anzor Boltukaev Mistrzostwach Świata i Europy jako jednego z najbardziej ekscytujących bojowników swojego pokolenia. Musiał wytrzymać niesamowitą konkurencję na poziomie krajowym, konkurując w kraju z mistrzami świata i Olympic Zwycięskiego. Zapaśnik Anzor Boltukaev, którego zdjęcie znajduje się we wszystkich mediach Republiki Czeczeńskiej, to kult sportowiec w domu. Był już po trzydziestce, ale on kontynuował aktywną karierę, będąc jednym z faworytów.

Charakterystyka sportowca

Anzor Boltukaev – freestyle zapaśnik, który gra w kategorii do 97 kg. Czasami jednak stoi przewagę problemów, który stoi w obliczu, jazdy dodatkowe kilogramy. Dlatego nauczyciele sportowiec chętnie przyjął wiadomość o wzroście w kategorii o wadze do 100 kg z klatek, które ułatwiają życie na swój oddział.

Zespół członkiem Rosji w freestyle wrestling Anzor Boltukaev, zdjęcia, które można znaleźć w mediach sportowych, uznawany za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli kategorii ciężkiej. Kiedy jest w formie, zachowuje się agresywnie i pewnie, nieustannie atakując wroga i przytrzymaj przyjęć do odbioru. Sharp i technicznie zapaśnik czeczeński stać się niebezpiecznym rywalem dla każdego i nie boi się nikogo. Biografia Anzor Boltukaeva bogate w zwycięstwach nad mistrzów olimpijskich i mistrzów świata.

Jednak zawodnik jest bardzo podatny na kontuzje, które wynika z jego stylu walki. Pakiety często nie wytrzymują nagłe wybuchowy ruchy podczas porodu i często podarte. Więc dostał silnego rozciągania pachwinie w 2013 roku, który strącony utwór sportowiec na dwa lata. Najnowszy uraz otrzymał na ostatnich Mistrzostwach Europy, które odbyły się w 2017 roku. Szczególnie obraźliwe był fakt, że stało się to w ostatnim meczu, gdy zawodnik był o krok od złota.

długa rozprawa

W 1986 roku w Groznym, urodził Anzor Boltukaev. Wrestling – numer jeden sport na Północnym Kaukazie, nie uszło to hobby i rodem z stolicy Czeczenii. Jednak w pierwszych latach, to nie jest szczególnie wyróżnia się wśród swoich rówieśników, a niewielu wierzyło, że rosną wielkim sportowcem. W biografii Anzor Boltukaeva praktycznie bez zwycięstw na poziomie juniorów, możemy pamiętać szóste miejsce w mistrzostwach młodzieży w 2006 roku w świecie tylko.

Jednakże, wierzył w siebie, ciężko pracowali, a za kilka lat dokonał prawdziwego przełomu w świecie profesjonalnego sportu. Mistrzostwa Rosji w 2008 roku młody Czeczeński zawodnik zakończył trzeci otwór poprzez swoje nagrody. Szczególnie udany, że działał w ojczystej ziemi. Filiżanka Ramzana Kadyrowa był turniej, w którym Anzor Boltukaev konsekwentnie wziął nagrody w różnych latach.

Jednak po pierwszym sukcesie na poziomie krajowym sportowca pewnego czasu przechodzi w cieniu, grając przywódcy konkurencji Heavyweight Khadzhimurat Gatsalovu i Abdusalamov Gadisovu.

Powrót fighter

Do 2013 zdjęć Anzor Boltukaeva prawie nigdy nie pojawiają się z powodu braku bojownika w największych turniejach. Udział zawodnika w forach międzynarodowych ograniczone zawody przygotowawcze przed założeniem świata i Europy.

Jednak wszystko zmieniło się po kraju 2013 mistrzostwa w zapasach. Anzor Boltukaev przyszło rywalizować w szczytowej formie po raz pierwszy i okazało się w całej swej okazałości. W każdej walce on nieustannie atakowane, przewracając mylić przeciwników i nie dając czasu, aby odzyskać. W ten sposób pokonał mistrz olimpijski Khadzhimurat Gatsalova i inny ciężki rywal Abdusalamov Gadisova. Skoro zdobył prawo do udziału w Mistrzostwach Świata w 2013 roku, gdzie udało mu się wziąć brązowy medal.

Zwycięstwa i porażki

Po udanym sezonie w życiu sportowca wraca czarnym paskiem związanego z kontuzji pachwiny. Prawie dwa lata Anzor Boltukaeva zdjęcia pojawiały się na łamach specjalistycznych publikacjach. Triumfalny powrót miał miejsce w roku 2016, kiedy Grand Prix Ivan Yarygin on znakomicie wykończone dwóch potężnych Amerykanów, którzy mieli na swoim koncie zwycięstwo na igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata.

Na rosyjskim Wrestling Championship Anzor Boltukaev, którego biografia przeżywa nową rundę w finale na chwilę być gotowy ze swoim głównym rywalem na bilecie Olympic Khadzhimurat Gatsalovym a przy okazji zdobył prawo do udziału w Mistrzostwach Europy. Choć w tej formie, przyznał głównego faworyta mistrzostw kontynentalnych i potwierdzone trenerów oczekujących. Pokonując w ostatecznej walce ukraińskiego Valery Andreytseva, czeczeński stał mistrz Europy i zabezpieczone na wycieczkę do Rio.

Jednak na olimpiadzie, nie był w stanie utrzymać swój ładunek wygranej i dał taką samą Andreytseva jeszcze we wczesnych fazach turnieju.

W 2017 roku, Anzor Boltukaev, którego biografia jest w tym sporcie osiągnął swój szczyt, po raz drugi w życiu poszła do Mistrzostw Europy. On pewnie wszedł do finału, ale w decydującym momencie bitwy rozdarty łąkotki decydujący. Dzięki ciężkiej kontuzji kolana Czeczeński zawodnik nadal kontynuował walkę, ale stracił do Turk Rize Yildyrimu.

Teraz Anzor wychodzi z kontuzji i gotowy na nowe wyzwania.