792 Shares 6418 views

Najlepszy center potężny muzyka: wskazówki i opinie na temat najlepszych modeli

W dobie postępu technologicznego, każda osoba stara się otoczyć się z różnych urządzeń, które ułatwiają życie. Na jednym z pierwszych miejsc, które warto technika muzyczny. Po jej duszy, więc wybór jest przedmiotem szczególnej uwagi. dzisiaj potężny system stereo może sobie pozwolić niemal każdy. Koszt zależy od marki i dodatkowymi funkcjami. W tym artykule postaram się wybrać najbardziej potężne centrum muzyczny za rozsądną cenę.

LG RBD-154K

Interesujący model wykonany w niezwykłym stylu. Dostępny w kolorze czarnym, wykonany w postaci stałego bloku. Moc systemu wynosi 150 watów. Producent zorganizował 5 ustawień korektora, co zwiększa wygodę użytkownika. Dekodery są Dolby Digital. Istnieją dwa przednie głośniki, każdy mocy – 75 watów. Jest to napęd DVD-ROM, aby słuchać muzyki z płyt CD. centrum muzyczne LG RBD-154K jest w stanie pracować z większością nowoczesnych dysków. Jest progressive scan.

Nie zapomnij programistom i urządzenia o radio. centrum muzyczne LG RBD-154K można zapisać do 50 stacji radiowych. Z wejściami i wyjściami również nie ma problemu. Jest możliwe, aby podłączyć dwa mikrofony i dźwięku stereo. Interfejsy są wykorzystywane jako wyjście: HDMI, słuchawki, kompozyt i komponent. Potężny system stereo łatwo podłącza się do telewizora. Ponadto, urządzenie współpracuje z kartami pamięci przez USB. Na dysku flash, można nagrać swój śpiew.

System współpracuje z szeregiem nowoczesnych formatów, więc nie ma dalszych konwersji plików audio. Potężny stereo idealnie pasuje do każdego wnętrza, a jakość dźwięku zadowoli każdego melomana. Ma dobre basy i czysty dźwięk. Zapas wielkiej objętości. Potężny stereo wart 9500 rubli. Ludzie pozytywnie reagują na modelu, są zadowoleni z ceny i mocy.

Sony MHC ECL6D

Nowość od japońskiej firmy, która może pochwalić stylowy wygląd i doskonałą jakość dźwięku. Potężny stereo Sony MCH-ECL6D wykonane w stylu retro, który jest bliżej do początku 2000 roku. Kontrole są przedstawiane w postaci przycisków, z których każdy znajduje się pod pewnym kątem, dzięki czemu są wygodne. sprzęcie domowym, przede wszystkim powinien dobrze wyglądać we wnętrzu użytkownika. Muszę powiedzieć, że SONY MHC-ECL6D okazuje z łatwością.

Wykonane jednostka urządzenie ma czarny kolor. W komplecie z zestawów głośnikowych 2.0. Całkowita moc 120 watów, niż mogą pochwalić kilka sprzęcie domowym. – dekodery Dolby Digital. Producent nie pozbyć się napęd optyczny, instalując tacę DVD. Jest to urządzenie radiowe trwa do 30 stacji. Z interfejsu, można wybrać tylko wejścia dla mikrofonu i stereo audio. Potężne centra muzyczne, których cena przekracza 100.000 rubli, oczywiście, mają dużą liczbę interfejsów. Jednak dla 10000 rubli, możesz być zadowolony i kompletny zestaw. System otrzymał wiele pozytywnych opinii ze względu na wyraźny i głośny dźwięk.

Panasonic SC-HC395 czarny

Potężne centrum muzyczne „Panasonic” SC-HC395 czarny jeszcze nie udało się być na sprzedaż, ale już przyciąga uwagę wielu melomanów. Wykonana jest w minimalistycznym stylu, bez zbędnych elementów, prosty i zwięzły. Taki wygląd uzupełnia każdego domu.

System ten jest przedstawiony jako pojedynczy element z baterii i interfejsów rozmieszczonych na niej. Na wyjście audio odpowiada dwóm elementu akustycznego. Ich łączna pojemność wynosi 40 W, które mogą zrazić fanów bardzo głośnej muzyki. Jest wbudowany equalizer, który pozwala na dostosowanie brzmienia do własnych potrzeb. Najmocniejszy centrum muzyczne na świecie ma więcej niż kilkanaście roślin, a tutaj w SC-HC395 czarny to tylko 5.

Na przedniej stronie urządzenia znajduje się tacka CD loading biegnie z płyty CD. Radio FM. Dla wygody użytkownika posiada Bluetooth, co oznacza, że można uruchomić audio z innymi urządzeniami. Niezwykła konstrukcja przyszedł do smaku wielu melomanów, którzy opuścić ośrodek muzyczny opinii w pozytywny sposób.

LG OM7550K

Jak wybrać centrum muzyczny dla partii? To bardzo częste pytanie. Warto zwrócić uwagę na kilka cech, zaczynając od umiejscowienia kontroli, kończąc pojemność. Można jednak uniknąć tego procesu, po prostu kupiłem LG OM7550K.

Model jest pojedynczy układ jednostką utworzoną na czarno. Wszystkie kolumny są zawarte w jednym urządzeniu, a nie dodatkowym. Łączna moc 1000 watów, który nie może nie zadowolić melomanów. Jest korektor, który pozwala na dokonywanie dodatkowych ustawień.

System akustyczny jest podzielony na dwa kanały: jeden – 500 W, drugi (pod) – 500 watów. Mówi się, że model ma doskonałe basy. Jest to napęd DVD-ROM, który czyta najwięcej płyt. Można słuchać radia, system może zapamiętać do 50 stacji.

Możliwe jest podłączenie mikrofonu. Można podłączyć system do telewizora za pomocą kabla HDMI. Nie bez kosztów stereo Bluetooth, który pozwala podłączyć urządzenie do smartfonów i innych technologii.

Oczywiście, imprezowiczów byli zadowoleni z tego modelu. LG OM7550K otrzymał wiele pozytywnych opinii, dzięki mocnym i czystym dźwiękiem.

Tajemnica MMK-750U

Piękne centrum muzyczne, gdzie deweloperzy dokonały główny nacisk na miniaturowym rozmiarze. Wykonana jest w lekkim stylu retro. Idealny do kuchni lub sypialni.

Wykonane w postaci pojedynczej jednostki systemu. Kolor – czarny. Niniejszy pasta srebrna. Dostarczany z dwoma kolumnami, o łącznej mocy 30 watów. Ponadto, istnieją dwa z przodu i 15 watów. tam jest mechaniczny napęd do odczytu płyt, które działają z większością stacji dysków CD-ROM. Jest funkcją progresywnego skanowania. Wbudowany odbiornik radiowy. Można podłączyć słuchawki i kilka innych urządzeń. Dla większej wygody, znajduje się wejście USB A.

Oprócz wielkości, model przyciąga niska cena, która nie przekracza 4000 rubli. Model otrzymał mieszane recenzje od właścicieli. Powodem tego był brak mocy.

Philips BTM2310

Interesujący model z dobrą funkcjonalnością i przystępną cenę, jest idealny do małych pomieszczeń. Główną cechą centrum muzyki była obecność Bluetooth, który pozwala sterować za pomocą smartfona lub laptopa.

Zaprojektowany jako mały blok z czarnego koloru. Wszystkie elementy sterujące znajdują się na stronie licowej. Jest to napęd dla formatu płyty CD. Tutaj można znaleźć interfejs USB, który pozwala nie tylko słuchać muzyki, ale również ładować urządzenie użytkownika. Pełna moc, oczywiście daleki od doskonałości, jest tylko 15 watów. Jest możliwe, aby słuchać radia. System jest w stanie przechowywać do 20 stacji.

Kupujący centrum muzyczny będzie kosztować 7000 rubli. W kierunku centrum fanów muzyki wyrazili wiele dobrych słów. Większość użytkowników, system rozkoszował.

Pioneer X-PM12

System znanej firmy, która przez długi czas zaangażowany w centrach produkcyjnych. Model wykonany w klasycznym stylu, ma dobry zestaw cech. Oferuje on doskonałą objętość i dobrą jakość dźwięku.

Dostarczany z dwoma dodatkowymi kolumnami, całkowita pojemność wynosi 76 watów. Jest to normalna rysunku, ze względu na małe wymiary układu. Preset korektor 5 trybów. Istnieją dwa głośniki przednie. Można słuchać muzyki z płyt CD. System Hi-Fi jest wyposażony w napęd optyczny, który działa z CD-dyski. Posiada radio FM, urządzenie może zapamiętać do 50 stacji. Wyjścia przez słuchawki można podłączyć opcjonalny i subwoofer. Wejście znajduje się również pod kartą pamięci.

Punktem kulminacyjnym tego modelu było interfejs bezprzewodowy – Bluetooth. Funkcja ta pozwala zarządzać systemem zdalnie za pomocą smartfona lub laptopa. jednostkowy koszt wynosi 14.000 rubli. Cały model dodatniego sprzężenia zwrotnego, co nie jest zaskakujące. Właściciele są spełnione w centrum wszystkiego, od projektu do funkcjonalności.

Yamaha PianoCraft MCR-N560 Czarny

Drogie i wysokiej jakości głośnik system, który oferuje uderzającą jakość dźwięku. Obdarzony wszystkich niezbędnych funkcjonalności dla wygodnej pracy, ma przyjemny wygląd.

System wykonany w stylu klasycznym, dostał czarny. Na czele jest używany dość duży blok, dodatkowo zawarte są dwie kolumny. Całkowita pojemność głośnika wynosi 64 watów. Aby odczytać płyty CD pod warunkiem, że napęd optyczny, który działa z CD. Jest możliwe, aby słuchać plików audio i kart pamięci. Nie bez modelu i radia, a to może działać, i za pośrednictwem Internetu. W tym celu, port Ethernet jest obecny. Rozczarowujący brak modułu Wi-Fi, co wyeliminuje konieczność używania przewodów. Istnieje jednak możliwość ustanowienia specjalnego urządzenia, które będą musiały kupić własne.

Użytkownik może podłączyć opcjonalny subwoofer, aby dodać bas. Ciekawostką było wsparcie AirPlay. Funkcja zadowoli posiadaczy urządzeń Apple. Z pomocą plików muzycznych mogą być przenoszone do systemu stereo bez użycia przewodów.

System jest koszt 42.000 rubli. Ludzie dobrze reagują na centrum muzycznego. Jednak niektóre mylone przez wysokie koszty.

Wskazówki

Stereo – dość drogie. Dlatego też wybór należy podchodzić z dużą ostrożnością. Zalecamy, aby przestrzegać tych wskazówek, aby wybrać najbardziej odpowiedni model.

  • Decyduje o funkcjonalności przyszłego systemu (jeden system nadaje się na imprezy, karaoke – zupełnie inaczej).
  • Określenia wielkości. Dla małego pokoju to lepiej wybrać mały model, który zajmuje niewiele miejsca.
  • Wybierz projekt. On odgrywa ważną rolę w wyborze centrum muzyczny. Dobiera się tak, że w przyszłości urządzenie nie jest zirytowany ich wygląd.
  • Należy zwrócić uwagę na materiał produkcji. Zazwyczaj kolumny wykonane są z plastiku i płyty wiórowej. melomani opinie, drugi wariant jest korzystny jako drzewo zapewnia jasny i przestrzenny dźwięk.

Interfejsów. To wszystko zależy od sposobu słuchania muzyki. Większość ośrodków ma napęd optyczny dla płyt CD, a także wejście na kartę pamięci. Bardzo popularne bezprzewodowy interfejs Bluetooth.