220 Shares 3371 views

Jak czyścić iPhone 4 całkowicie przed sprzedażą: szczegółowe instrukcje

Dowolny gadżet od czasu do czasu należy oczyścić z niepotrzebnych informacji. Szczególną uwagę przywiązuje się do procesu to jest zalecane przed sprzedażą urządzeń. W przeciwnym razie, nowy użytkownik łapie danych cudzych. W tym artykule dowiesz się jak do czyszczenia iPhone 4 całkowicie przed sprzedażą. Jakie są instrukcje zalecają użyć do przetłumaczenia pomysłów w praktyce?


przed procesem

Przede wszystkim ważne jest, aby zrozumieć, że urządzenie powinno mieć status „neverlok”. Wskazuje on, że iPhone nie przeszły procedurę odblokowania. Tak więc, po wszystkich powyższych etapów gadżet będzie działać dobrze z połączeniem.

Odblokowany iPhone po formatowaniu przekształca się w bardzo zwykła gra gadżet – to przestaje złapać Sieć i Internet. Jeśli stan urządzenia nie jest znana, wszystkie działania użytkownik wykonuje na „może”. Jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, co zmieni ten proces.

przez telefon

Jak czyścić iPhone 4 całkowicie przed sprzedażą? Pierwszy sposób – jest praca z urządzeniem mobilnym. Najczęstszym scenariusz. Usuwanie danych z iPhone bez żadnych dodatkowych aplikacji jest najprostszy działanie.

Wystarczy kilka kliknięć – i zadanie zostanie wykonane. Jak czyścić iPhone 4 całkowicie przed sprzedażą? Obowiązek postępować zgodnie z instrukcjami:

 1. Skręć w urządzeniu mobilnym i czekać na to, aby pobrać.
 2. „Ustawienia” Przejdź do pozycji menu. Nie trzeba odwiedzić „Basic” – „Reset”.
 3. Wybierz „Usuń całą zawartość i ustawienia”.
 4. Kilka razy, aby potwierdzić zamiar. Wymaga to, aby wybrać przycisk „Usuń”.
 5. Wpisz kod z Apple ID. Ten krok nie można przegapić. On pojawia się, gdy opcja jest włączona w iCloud „Znajdź iPhone”.

Gdy wszystkie powyższe kroki są kompletne, ponownym uruchomieniu smartphone. Po tym, informacje zostaną skasowane. Ważne jest, aby upewnić się, że na gadżet mieć wystarczająco dużo naładowania akumulatora. Formatowania trzeba zostawić około 25% baterii.

iTunes pomóc

Jak czyścić iPhone 4 całkowicie przed sprzedażą poprzez „Aytyuns”? Sprawiają, że nie jest tak trudne. Być może przynieść pomysły w życie tak proste jak w przypadku telefonu komórkowego.

Jak to format iPhone? należy:

 1. Pobrać i zainstalować na swoim komputerze aktualnej wersji programu iTunes dla konkretnego systemu operacyjnego urządzenia przenośnego.
 2. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB.
 3. Start "Aytyuns". Czekać aż podłączone urządzenie zostanie wykryty przez system operacyjny.
 4. Wybierz zakładkę „Przegląd” w menu smartfonu.
 5. Kliknij na „Przywróć …”.
 6. Wybierz żądaną pozycję. Firmware będą musiały przygotować z wyprzedzeniem.

Od teraz jasne, jak czysty ayfon 4 całkowicie przed sprzedażą za pośrednictwem komputera. Co do zasady, abonent wybiera sposób formatowania do wyboru. W rzeczywistości, wszystko jest łatwiejsze niż się wydaje.

usunąć formatowanie

Kolejna wskazówka jest idealny dla tych, którzy zdecydowali się działać na odległość. W niektórych przypadkach musimy się zastanawiać, jak czyste iPhone 4 przed sprzedażą jest całkowicie zdalnie. Czy to w ogóle możliwe, aby to zrobić?

Odpowiedź jest prosta: tak, każdy właściciel iPhone jest w stanie sformatować gadżet zdalnie. To wystarczy, aby mieć połączenie z iCloud. Usługa ta pozwala łatwo przetłumaczyć pomysły w praktyce! Pożądane jest, aby pracować w chmurze danych przez komputer.

Formatowania oznacza icloud będzie przebiegać w następujący sposób:

 1. Otwórz stronę icloud.com w dowolnej przeglądarce na komputerze.
 2. Aby uzyskać zezwolenie na obsługę.
 3. Uruchom aplikację „Znajdź iPhone”.
 4. Kliknij na przycisk „wszystkie urządzenia”. W wyświetlonej listy wybierz żądany gadżet.
 5. Kliknij na przycisk „iPhone erase”. Pojawia się po prawej stronie ekranu.
 6. Kliknij przycisk „Usuń”.
 7. Ponownie wprowadź dane z Apple ID. Trzeba tylko hasła do konta. Ten krok jest konieczny w celu zapewnienia, że działania wykonuje właściciel smartfonu.
 8. Aby dokończyć operację, kliknij „Dalej”, a następnie „Finish”.

Jak czyścić iPhone 4 przed sprzedażą całkowicie zdalnie? Odpowiedź na to pytanie nie jest już odbędzie kłopotów. Proponowana technika działa nawet, gdy telefon.

po formatowaniu

Co będzie dalej? Gdy abonent Format pamięci telefonu, będzie on oferowany do przeprowadzenia odzyskiwania danych, lub zacząć korzystać z nowego konta. Pierwsza opcja polega na zwrot informacji o tym czy tego dnia. Nadaje się tylko wtedy, gdy nie oczekuje się, że smartfon być sprzedawane. W przeciwnym razie, należy zatrzymać w drugim zdaniu. Pozwala to na 100% resetu danych użytkownika.

Teraz wiemy, jak czyste iPhone 4 całkowicie przed sprzedażą. Jeśli zapomniałeś hasła, należy upewnić się, aby przywrócić ustawienia fabryczne za pomocą iTunes. Reszta ustawy może być także wygodne do abonenta. Najczęściej jest to praca z iCloud lub urządzeniu przenośnym stosowanym w praktyce. Po wybraniu pełna opcja resetu, nie będzie mógł powrócić.