496 Shares 6578 views

Rysunek „Narodowy”: Opinie

Nic więc dziwnego, ryż, wraz z pszenicy i kukurydzy, nazywa się „chlebem ludzkości.” To ziarno ma wysoką wartość odżywczą. Ponadto ryż doskonale różnych produktów spożywczych – mleka, mięsa, ryb, warzyw, grzybów, ptaków. Do niego dopasować żadnych sosów i sosów. Narody Azji – od Bliskiego Wschodu do Pacyfiku – od dawna uprawiany ryż. Dlatego przyniósł wiele odmian. Wszakże w ryżu dania wymagają różnych rodzajów ziarna. Chcemy, aby dołączać do sushi i kruchości na pilaw. A potem są miękkie odmian ryżu, z których tak miło gotować zapiekanek niemowląt i mleko owsiankę. W skrócie, różnorodność tego produktu jest to, że czas i się mylić. Tym bardziej, że czcigodni producentów ryżu produkować kilkadziesiąt rodzajów produktów. I uważają za swój obowiązek oznaczyć go tak, że konsumenci wiedzą na jakie pokarmy go kupić. W tym artykule przyjrzymy się rysunku „Narodowym”. Jakie typy są dostępne na półkach sklepowych? A co mówią o tych komentarzach?

Trochę o nas

Przy zakupie produktu, to nie zaszkodzi zwrócić uwagę na producenta. Nawet jeśli jest to tylko dystrybutor egzotycznych potraw, takich jak herbata, kawa lub … Fot. Tak, pomimo faktu, że w Rosji, w tym zbóż uprawiana jest też (w rejonie Rostowa i Kubań), lepsze ziarno pochodzi z Azji Południowo-Wschodniej. Ale gospodarstwo rolne, które produkuje ryż „narodowe”, łączy w sobie jakość i producentem i dystrybutorem. W 2006 roku firma została założona przez AF-Group. Jest własnością obszary upraw na południu Rosji, był zaangażowany w uprawie zbóż. A w 2013 roku doszło do fuzji największego w kraju producenta ryżu z „Angstrom” – znany dostawca zboża z zagranicy. Nowa spółka nazwano AFG gospodarstwo rolne „Narodowy”. To nie produkuje tylko ryż, ale także inne zboża, jak również niektóre potrawy i wypieki. Opinie konsumentów zanotować optymalny stosunek ceny i jakości w tym producenta. Jeśli mówimy o serii ryżowej tu klientów silnym i ruchliwej opakowania z polipropylenu i wygodnym opakowaniu 800 gramów i 1,5 kg.

„Tajlandia Gold”

Ta figura „Narodowy AFG” kupuje tylko w „Królestwie Uśmiechów”. I każde ziarno przechodzi odlew Stern. Wszystkie z nich nie powinien być krótszy niż sześć milimetrów. W zestawie nie znajdziemy pojedyncze płatki. W surowej postaci zadu jest bursztynowo-złoty kolor. Ale gotowana kasza staje śnieżny. dania ryż tajski są średniej kruchość. I to jakość zbóż zachowana nawet podczas ponownego ogrzewania owsianki. Po tym wszystkim, zanim być pakowane w paczkach Thai paw niebieski, perła został potraktowany z gorącą parą. Długoziarnisty stała się jeszcze bardziej użyteczne. Wszystkie paczki „narodowych” produktów są wyposażone w wygodną taśmą samoprzylepną, dzięki czemu szczelnie rozpoczęła woreczek. Opinie Wskazówka: Jeśli chcesz kupić „uniwersalne” postać, która jest odpowiednia dla wszystkich posiłków – od klasycznych do chrupkie danie pilaw, dostać „Złoto w Tajlandii”. „Narodowy AFG” pomoże Ci dołączyć i kuchni południowo-wschodnia. Na opakowaniu znajdziesz przepis na tajskie jedzenie „ryż z kurczakiem, orzechami nerkowca i warzyw.”

„Japoński”

Biały, miękki, kruglozernisty cyfra „Narodowego” ma dużą lepkość. Jeśli kochasz sushi i bułki są w stanie samodzielnie wyłączyć, wybierz tę markę. Pakiet sam z małych róż na czarnym tle świadczy, że przyklejonych ziarna są hodowane specjalnie dla kuchni japońskiej. Oprócz sushi, ryż z tego można zrobić tyahan i Gohan. Opinie mówią, że jęczmień jest gotowane bardzo szybko. Zbyt daleko od wody podczas przygotowywania owsianka trudne. Postać takich rolek ziarna – przyjemność. Ten jęczmień nadaje się dla tych dań rosyjskich, co jest ważne lepkość. Z nim można ugotować budyń ryżowy lub zapiekankę. Opinie mówią, że opakowanie zawiera jasne instrukcje do gotowania zbóż.

Rice "pilaw" ( "Narodowy")

Nazwa mówi sama za siebie. Fani pilaw jest często brak takiego ryżu. Zachowuje integralność ziarna nawet po ugotowaniu. Przezroczyste ziarna średniej długości wyglądają tak, jakby zostały one już myć w siedmiu wodach. Pilaw idzie kruche, pachnące, pełne orientalnego smaku. Dla wszystkich fanów tej centralnej potraw azjatyckich zalecanych właśnie taką postać „narodowej”. Opinie mówią, że nie tylko w tradycyjnym kotle, ale w normalnym garnku danie wychodzi pyszne. Ta odmiana ryżu jest podobna w smaku do osławionych „basmati”, ale nie jest tak drogie. I przystępna cena sprawia, że jest to możliwe do realizacji uzbecki przysłowie, który jest podany na opakowaniu produktu przez AFG „narodowe”, „Biedni ludzie jedzą ryż, ale bogaty – tylko pilaw”.

Rysunek „Zdrowie”

„Narodowy” przygotował dla tych, którzy idą na rysunku, szereg tak zwanych płatków dietetycznych. Wiadomym jest, że brązowy ryż gotuje się dłużej, ale jest to bardziej przydatne dla zdrowia. Ten gatunek ma brązowy kolor. Ziarna powłoki bogate w witaminy A, Grupy B i PP, pierwiastki śladowe, żelaza i błonnika. Kasha nie rozpadnie, ziarna są jeszcze lekko twarde. Liczba ta jest dobra dla diabetyków. Fani zdrowej żywności lewo pozytywne opinie o innej formy produkcji na „narodowe”. To – "devzira". Kolor ziaren czerwono-brązowy, ale średnia długość. Gotowy owsianka dostaje ładne światło różowy kolor. Recenzje ostrzegają, że podczas gotowania ziarna takie znacznie zwiększa rozmiary i trzeba gotować je dużą ilością wody. Kolejny „dieta” ryż odmiany – „Phoenix”. Ziarna Shell w kolorze czerwonym i brązowym. Liczba ta jest silnym przeciwutleniaczem.

inne odmiany

Jak widać, na każdą okazję i wszelkiego rodzaju producenta żywności produkuje własne ryż. „Giant Narodowego” nadaje się do włoskiego risotto i hiszpańskiej paelli. Odmiana ta jest bardzo duże ziarna, a to doprowadziło do jego nazwy. Jest to zbiór „obywatel” i krajowych marek ryżu „Kuban” i „Krasnodar”. Nadają się one do wytwarzania klasycznych rosyjskich zbóż. „Adriatic” jest nie tylko dobre dla risotto, ale także do sałatek.