802 Shares 1396 views

Reszta w Magri, Krasnodar regionu

Osada Magri (Krasnodar region) znajduje się na Morzu Czarnym. Jego wyjątkowość jest to, że znajduje się na dwóch granic. Pierwszy – poprzez granicy miejscowości Soczi, drugi – na granicy subtropikalnym klimacie. Jest to idealne miejsce do spędzenia wakacji z rodziną lub relaks z przyjaciółmi.


Opis ośrodka

wieś Magri regionu Krasnodar zawdzięcza swoją nazwę dzięki dodaniu pierwszych częściach nazwiskami rodziców pierwszych osadników. Małżonkowie Polyakova zbudowali tu letnią rezydencję z dużym parkiem i pięknym ogrodem roślin subtropikalnych. Oni od dawna uważano nazwać jego posiadaniu. Za radą miejscowych starszych dzieci zabrał ich pierwszych liter nazwisk jego rodzice, Maria i Grzegorz okazało – Magro. Od tamtej pory Ośrodek ten jest tzw.

Klimat w Magri (Krasnodar) subtropikalnych. Pływanie sezon jest otwarty od maja do października. Woda morska latem nagrzewa się do 24 stopni, a powietrze – do 26 stopni. Magri położony jest w malowniczej okolicy z bogatą roślinnością, z silnymi wiatrami, aby chronić swoje góry.

Na plaży w miejscowości wypoczynkowej piasku i żwiru, z dobrym wejściem do morza, co jest bardzo wygodne dla dzieci. Na plaży jest bardzo czyste i wygodne, ludzie tutaj nie są dużo, więc nie muszą odbywać się z wyprzedzeniem. Na wybrzeżu dla wczasowiczów pracować przytulne kawiarnie i restauracje, dla dzieci są przejażdżki wodne, trampolina. Dla miłośników nurkowania jest miejsce „na falochronie”, z czystą wodą, gdzie można zobaczyć bogatą faunę Morza Czarnego. Wśród plaży działania mogą być również nazywane banan żeglarstwo, katamaran żaglowy, skuterów, łodzi.

Wypoczynek i rozrywka

Dla turystów, którzy przyjeżdżają do Magri (Krasnodarskim), święta mogą być organizowane w następujących obszarach:

  • wycieczki;
  • połowów na pełnym morzu lub na rzece;
  • wakacje na plaży.

Trasy Magri zaoferowania turystom wędrówki w górach, gdzie można odwiedzić tajemniczą jaskinię, Park prehistoryczny człowiek, skaliste kaniony, piękne wodospady kaskadowe. Turyści będą mogli wspiąć się na szczyty gór, powiesić poślizg, wziąć udział w raftingu na rzece górskiej, jazdy na rowerze lub terenowy na górskich drogach. Wszystkie wycieczki, wycieczki i wyjazdy towarzyszy doświadczonych przewodników i instruktorów. Ponadto, wędkarstwo mogą być organizowane na życzenie na otwartym morzu, lub spacer wzdłuż wybrzeża. Kto będzie mógł jeździć na skuter wodny, narty wodne, surfingu lub nurkowanie, jazda konna. W miejscowości popularnej z gości ośrodka korzystać klub bilardowy.

Noclegi w Magri

Znaczna część osady Magri (Krasnodar) zajmuje sektor prywatny. Tutaj wybór turystów istnieje wiele willi z różnych warunków życia. Jeśli chodzi o miejsce zamieszkania, można wybrać hotel „Lyubava” mini-hotele „Goldfish” lub „Magri”. Na terenie wsi znajduje się pensjonat „Magri” i rekreacji „Shuyuk”.

Magri jest uważany za idealne miejsce do wypoczynku z rodziną. Miejscowi mówią, że reszta tutaj może przyczynić się do poprawy stosunków rodzinnych, ponieważ rozliczenie jest nazwany na cześć wielkiej miłości i światła.