561 Shares 4612 views

Festiwal Kwiatów w Naberezhnye Chelny – wielka ekstrawagancja magii

Specjalny podejście władz do poprawy i organizacji wypoczynku kulturowego dozwolone Naberezhnye Chelny, aby uzyskać status jednego z najbardziej rozwiniętych miast Rosji.

Pilność uroczystości

Wszystko zaczęło się od definicji istoty wakacje. Jeśli weźmiemy pod uwagę to w skali całego miasta, to nie tyle estetyczny wydarzenie jako okazję do dalszego przyciągnięcia turystów płynąć.

Ten prowadzony również władzom w Naberezhnye Chelny, nakreślone plany całego miasta wydarzeń kulturalnych. Sabantuy, Dzień Młodzieży, obchody Nowego Roku, Dzień Miasto i wiele innych świąt – świetnym partnerem zarówno dla populacji młodzieży i dorosłych. Jednak szczególną uwagę należy zwrócić kolorach wakacji w Naberezhnye Chelny, która stała się znakiem rozpoznawczym stolicy Tatarstanu.

Flower Fairy

Mieszkańcy miasta i jego gości z całego kraju iz zagranicy tradycyjnie zbierają się pod koniec sierpnia na placu miasta, aby spędzić lato z wdzięcznością. Zazwyczaj zdarzenie przypada na ostatni weekend miesiąca, co jest wygodne dla zwiedzających i organizatorów. W uzupełnieniu do hodowców kwiatów i kwiaciarni w Naberezhnye Chelny w ekstrawagancję udział specjalisty okolicy, pobliskich miast.

Wśród wspaniałych bukietów problematyczne kulminacyjnym coś szczególnie atrakcyjne. Warto zauważyć jak paneli koloru i wyrobów rzeźbiarskich. Od 2008 roku festiwal kolorów w Naberezhnye Chelny dodaje innowacyjne kolekcje takie jak improwizowane kompozycje mistrzów bonsai. Prawdziwy interes w nie było nowością stał się kluczem do jego popularności w ostatnich latach.

Kwiaty ożywiają figurki bajkowe postacie jak prawdziwe, przejdź do znaków ekrany kreskówek, wszystkie kolory tęczy shimmer kwiatowym malarstwa, wiele ciekawych opcji bukietów – to nie wszystko, że gotów pochwalić kolorach wakacji, fotografie, które – najlepszy dowód. Ponadto, każdy może wziąć udział w ciekawych konkursach odbywających się na scenie głównej. Wszyscy inni będą czerpać przyjemność z programu wakacyjnego.

Tematyczne wyspy Wonderland

Organizatorami imprezy zapewnia projektowych kilka obszarów tematycznych, z których każdy staje się małą wyspę w rozległym oceanie cudów kolorach. Tak więc, festiwal kolorów w Naberezhnye Chelny prezentowane historie wyspy, parków i domu spokojnej przystani, oaza ślub i tak dalej. Pokazały wyraźnie, wiele ciekawych opcji do projektowania architektury krajobrazu.

Tutaj można nabyć literaturę tematyczną. Wśród najbardziej popularnych miejsc – fitodyzajnu. Organizatorzy imprez mają zapewnioną możliwość korzystania z bezpłatnej konsultacji.

Kończy się festiwal kwiatów w wyborze Naberezhnye Chelny królowej.

Funkcje obchody 2014

Każdego roku, uroczyste wydarzenie wzbogacone o nowe ciekawe pomysły jego twórców. Postęp technologiczny nie stoi w miejscu. Innowacyjna konstrukcja pozwala na krok poza granice przystępne, realizując najśmielsze fantazje. W tym względzie, kolory wakacji (Naberezhnye Chelny, 2014) wypada korzystnie w porównaniu z poprzednimi wydarzeniami.

gospodyni święto został wybrany fiołki. Stało się integralną częścią prac tematycznych w bajkach, ekologia, Uniwersjada. Fangled wynalazek pozwolił przekształcić zdarzenie w prawdziwą krainę, gdzie większość dorosłych hartowane zamienił się złośliwy dzieciak.

Ponadto festiwal kolorów (Naberezhnye Chelny, 2014) stał się wydarzeniem najdłużej. Zakończone niesamowite fajerwerki uroczystości tak zadowoleni i uczestników i organizatorów, burmistrz miasta zaproponował, aby kontynuować obchody na inny dzień. Nowy dzień zapoczątkowało korowód. Festiwal Kwiatów (zdjęcie w artykule) szybko zebrał wszystkich, którzy nie udało się cieszyć splendor kwiatów ekstrawagancję.

Ponadto, każdy był dostępny do zakupu pamiątek ulubiony bukiet, zamówić wykonanie własnej uroczystościach w dającej się przewidzieć przyszłości.