92 Shares 6361 views

Kiedy Tankman Day obchodzony jest w Rosji?

Dzień kierowca zbiornik w 2013 roku wskazał, jak zawsze, w drugą niedzielę pierwszych miesiącach jesiennych, czyli 8 września. Tradycja ta powstała po wojnie i została ustalona przez naszego prawodawstwa w 2006 roku. Nawet wtedy, gdy kierowca zbiornik Day obchodzony nieoficjalnie, był uważany za jednego z najbardziej cenionych festiwali Sił Zbrojnych. A teraz nawet ważniejszy od 2006 roku. Przyjęcie ustawy rząd starał się przyznać ludziom jak wielkim zasługę tankowców w kompletnej klęsce hitlerowskich Niemiec, a w nowoczesnej wojny.


Historia wakacje

Kiedy tylko Tankman Dzień zaczął świętować, to było obchodzone w największych miastach. To wydarzenie towarzyszyło uroczyste ruchu kolumny czołgów na głównych ulicach. W niektórych miastach nawet grzmiał salutowanie do tego dnia. W ostatnich latach, gdy kierowca zbiornik Dzień zyskał popularność, to uroczystość stała się okazją do spotkań weteranów. Spotkania odbywają się zbiornik wystawienniczą i pokazano skrajne prowadzenia pojazdów bojowych.


Pierwsze czołgi

W 1920 roku w sierpniu w fabryce „Red Sormovo” pierwszy zbiornik krajowy został stworzony. Dzięki niemu, już się rozpoczęła techniki masowej produkcji w 1927 roku (opancerzony). Trzy lata później, czyli w 1930 roku, ZY Kotin i MI Koshkin (dokładniej zaprojektować pod ich kierunkiem Prezydium) stworzył nową generację zbiorników – KV i T-34. Te zbiorniki w ich możliwości i cech miał znaczną przewagę nad zagranicznych pojazdów opancerzonych. T-34 stał się legendą i została uznana za najlepszą w całym zbiorniku II wojny światowej. Ciężka próba zręczności i odwagi, by stać się czołg z II wojny światowej (Great Patriotic War). W walkach na polu bitwy to główne siły czołgów kruszenia i odporność na uderzenia. były również podstawą do niezawodności i stabilności obrony fotografowania. W bitwie o Moskwę urodził Straż Tank. Było to czwarty pancerna brygada dowódca płk M. E. Katukov. Później zasłynął marszałek wojsk pancernych.

wyróżnieniem

W trudnych latach naszych zbiorników wykazaliśmy bohaterstwo i odwagę godną wyróżnienia i najwyższej pochwały. Dzień kierowca zbiornik w Rosji świętować w wielkim stylu, hołd dla ofiar tankowców, dzięki czemu możemy teraz żyć i cieszyć się na co dzień. Za poświęcenie i odwagę w 1142 czołgiści otrzymali wysoką tytuł Bohatera Związku Radzieckiego. Również nagrody stan wysoki dano 9000 budowniczych zbiornika, dzięki czemu nasz kraj zdobył. Kiedy kierowca zbiornik dzień obchodzony jest w całym kraju, przytłoczony dumy dla naszych wojskowych i naszego kraju. Żałuję, że po wielu latach, ludzie nie zapomnieli o odwadze naszych rodaków i szacunku dla ich pamięci. Najtrudniejsze lata wojny w przeszłości, i powiedzieć dziękuję za to, że jest to konieczne dla naszych drogich weteranów. Wyszli całkiem sporo. Drop uwagę do ogrzania ich dusze, nie bądź nieczuły i niewrażliwy, ryzykowali swoje życie dla dobra naszej przyszłości. Dziękuję, drodzy weterani, dla swoich czynów!