654 Shares 1403 views

Ciasto plane – przepisy kulinarne

Myśląc o tym, jak upiec ciasto, każda kobieta chce zaskoczyć wszystkich swoim pięknem i złożoności. Niezwykły i trudna roztwór do wypieku ciasta w formie samolotu.


Przepis na „Samolot”

Można znaleźć wiele receptur. Ale w tym przypadku w postaci ciastek.

składniki:

 • Jaja 4 sztuki;
 • 0,4 litra śmietany;
 • sodę łyżeczkę;
 • cukier i mąki, 400 g;
 • pomarańczowy jeden kawałek.

stopniowo gotowanie

Żółtka powinny być oddzielone od białek i przebijania trochę cukru. Następnie dodać do śmietany, skórkę pomarańczową oraz mąkę zmieszaną z sodą. Z resztą cukru, białka przeniesiono małe kawałki zawartość miesza się z ciasta. Jak wynika z ciasta powinien mieć.

Teraz konieczne jest, aby upiec ciasto na dużym arkuszu, ale może być i często. Gotowego herbatnika trzeba wyciąć część samolotu i nałożyć krem.

Można gotować olej, ale z kwaśną śmietaną ciasto „Samolot” Okazuje się również bardzo smaczne.

Potrzebne będą:

 • kremowy 200 g;
 • 200 g śmietany;
 • Pół szklanki cukru;
 • wanilina.

Pozostałości BISCUIT zmieszano z kremem i placek wszystkie powierzchnie są nasmarowane mieszaniny. Po że powinien stać przez godzinę w lodówce.

Dla wielu z dekoracji ciast zastosowano kit. Do jego przygotowania potrzebne są następujące składniki:

 • żucia prawoślazu 100 gramów;
 • łyżka wody;
 • Cukier puder;
 • skrobia.

Ptasie mleczko wspomniany dodanej ilości wody na łaźni wodnej, mieszając, mieszaninę ogrzewa się aż do całkowitego rozpuszczenia. Następnie sproszkowany cukier stopniowo wylano, a zawartość naczynia stale mieszane. Kiedy polewa zgęstnieje, należy ugniatać ręce na pokład posypane sproszkowanym aż przestaną trzymać się rękami. Lany gotowy do wysłania do lodówki na pół godziny, dobrze gojenie film.

Do dekoracji ciasto „Samolot” lany umieścić na płycie posypane skrobi ugniatać rozwałkować cienko i obejmują produkt. Nawilżyć wodą, że krawędzie trzymać razem lepiej. Ciasto „Samolot” gotowe ręce.

„Samolot”

Aby przygotować się na konieczność zakupu gotowych biszkoptów w wysokości trzech sztuk. Aby je puch chcesz zrobić krem. Aby to zrobić, warzone grubą kaszę. Trzeba 600 mililitrów mleka, 3,5 łyżki grysiku i dwie łyżki cukru. Gdy kasza ostygnie, to należy pokonać 300 gramów masła.

Pomiędzy Korzh może położyć żadnych dodatków zależnie od potrzeb. Udekorować ciasto, trzeba tylko śmietankę i galaretki o różnych kolorach. Wynik nie jest zbyt słodki produkt.

Ciasto „Samolot” z syropem

Aby utworzyć ten produkt będą musiały dokonać wstępnego konspektu rysunku, aby łatwiej wyciąć części herbatnika.

Obserwowani przez piec ciastka lub kupić gotowe. Spośród nich wzory wycinane są gotowe szczegóły i będzie cały tort „Samolot”. Ciasta lekko nasączone syropu. Każda warstwa konstrukcji musi być ponad syropu śmietaną oleju, a następnie równomiernie ze wszystkich stron za pomocą szczotki kulinarne zastosować go na brzegach.

Następnie płaszczyzna daubed mieszaniną stopionej czekolady i kremu. Tak więc, równej powierzchni, aby lepiej leżał sterującym.

Najtrudniejszy etap – lany konstrukcja powłoki. Jej ugniatać, rozwałkować cienko, przykryć i udekorować.

To jak można gotować ciasto, „Samolot”. Zdjęcia biorące udział w artykule, pomoże stworzyć wizualną reprezentację ostatecznej formie. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany jest wiele, wszystko zależy od wyobraźni manifestu. Korzystanie przepis, można gotować wykonane przeciwieństwie siebie kolorowych elementów.

Bez względu na to, co jest wybrany ciasto „Samolot”, można zrobić to niepowtarzalny i wyjątkowy wygląd, używając ozdób. Jeśli robisz wszystko krok po kroku, można dostać smaczny produkt świąteczną, która zachwyci zarówno dorosłych jak i dzieci.