91 Shares 2827 views

Czy wiesz jak usunąć hasło z komputera po włączeniu?

Prawie zawsze chronione hasłem nasz elektroniczny zupy. Często robimy to ot tak, na wszelki wypadek. Po tym wszystkim, dlaczego chcesz zrobić, jeśli komputer lub laptop jest używany tylko w domu, z rodziną, czy w biurze, a kiedy dostęp do niego nikt nie ma? Powiedzmy, że nie zdecydował się na obciążenie pamiętając złożonych z kombinacji liter i cyfr. Powstaje pytanie: jak usunąć hasło z komputera po włączeniu? Aby rozpocząć, należy wziąć kod z administracji i dysk resetowania hasła.

Jakie jest hasło administratora i jak go usunąć

Po pierwszym włączeniu komputera lub laptopa dla każdego użytkownika jest zachęcany do wymyślić i wprowadzić kod zabezpieczający. Możemy to zrobić i napisać gdzieś, że następnym razem, aby móc wejść w urządzeniu. Ta kombinacja jest kod administratora. Spójrzmy teraz, jak usunąć hasło. Aby to zrobić, należy uruchomić system operacyjny i się w nim jako administrator. Przejdź do następującej ścieżki: „Start”, „Panel sterowania”, „Konta użytkowników”. Kliknij na najnowszej godła i przed nami – na koncie administratora. Po lewej stronie obrazu znajduje się zakładka „Usuń hasła.” Trzeba wprowadzić go ponownie. A jednak to się robi.

Usuwanie haseł i kont użytkowników w tych nagraniach

W celu oczyszczenia kody innych kont kliknij na „Zarządzaj innym kontem”. Następnie na ich liście i znaleźć sobie prawo uczynić, tak jak w poprzednim przypadku: obraz po lewej stronie jest słowo „Usuń moje hasło”. Kliknij na nim i wpisz kod bo jest z tego uchetki, raczej niż administrator. To się robi. Więc zorientowali się, jak usunąć hasło z komputera jest włączone. Jeśli masz wiele kont, a nie chcesz, urządzenie jest aktywowane do zapisywania różnych kombinacjach, ocenić potrzebę tych zapisów i usunąć wszystkie niepotrzebne. Aby to zrobić, po „konta użytkownika” przejdź do „sterowania V / S” i kliknij żądany, a następnie kliknij „Usuń V / S”. Po czym system zapyta, czy zapisać pliki na komputerze potrzeby użytkownika. Jeśli nie, należy je usunąć, jeśli są konieczne, a następnie wybrać zakładkę „Save Files”. Aby zakończyć operację, należy ją potwierdzić. Jest też taki standard konto jako „gość”. Nie zaleca się usunąć, ale można je włączyć lub wyłączyć. Po wyłączeniu tylko profil administratora pozostanie i, oczywiście, nie jest już kwestia jak usunąć hasło z komputera jest włączone. W takim przypadku, gdy zostały usunięte, włącz urządzenie będzie zawsze wykonywane bez dodatkowych manipulacji.

Stworzenie zresetować hasło

Czasami zdarza się, że użytkownik zapomni hasła. Aby upewnić się, że nie stać się wielkim problemem, użytkownicy utworzyć dysk resetowania hasła. Dzięki niemu można łatwo przywrócić i zalogować się. Jak to zrobić? dość proste. Potrzebujesz dysku flash USB z minimum wolnego miejsca dostępnego na informacjach to nie boli i nie cierpieć. Wziąć pod uwagę następujące czynniki: napęd musi być zrobione dla wszystkich kont; w przypadku wielu dysków flash zadziała tylko ostatni; po zmianie hasła, aby utworzyć nowy dysk nie jest to konieczne, to będzie działać stary. Teraz o tym procesie. W przycisk „Start”, kliknij na zdjęcie na swoim koncie i wstaw na zewnętrzne urządzenie pamięci. Wybierz „Utwórz dysk resetowania hasła”, otworzy się nowe okno, możemy kliknąć „Dalej”. Wybierz swój dysk flash, wprowadź kod uchetki i kliknij „Dalej”. Zaczyna sam proces, w jego trakcie będzie trzeba ponownie kliknąć przycisk „Dalej” i „Zakończ”. Wszystko! W pamięci zewnętrznej pojawiła userkey.psw plik, który jest odpowiedzialny za działanie resetu.

Jak usunąć hasło z komputera po włączeniu za pomocą dysku resetowania

Coś, co już bać. Po włączeniu komputera trzeba wprowadzić kod i stracił w pamięć jest pusta. Co robić? I wtedy pamiętać, że nie tak dawno temu naruszył tworząc dysk flash USB, aby zresetować hasło. Znajdź go, spróbuj się zalogować bez wprowadzania kodu. Znajduje się przycisk oznaczony „Reset Password”. Kliknij na nim i umieścić zbawienny kij. Chcesz mieć nowe hasło do logowania – wprowadź je dwa razy i wskazówki nie chcą – „Dalej” wystarczy kliknąć Cały kod zresetowane. W rzeczywistości, hasło przy uruchamianiu zaleca się mieć. Więc co jest dobre, czy pozostawić go niezapomnianym.