624 Shares 6136 views

Bryk Tatiana. Życie po wystawie

» стал очередным хитом на телевидении. W „Supermodelka w ukraińskim” był kolejnym wielkim hitem w telewizji. Format popularny amerykański serial telewizyjny z Tayroy Benks przyszedł do smaku i do rosyjskiego widza. Wśród ogromnej liczby kandydatów do udziału w jury pierwszej edycji projektu został wybrany w sumie 15 piękności wyróżnia się nietypowym wyglądem i fotogeniczne. Dziewczyny czekają na ogromną liczbę testów i inspekcji. Wśród nich przyszedł i Tatiana Bryk.

modele biografia

Tatiana Nikolaeva rodem z miasta, a ze sceny wiedziała od najmłodszych lat. Jak tańczyła z 4-latków, dziewczęta często musiał mówić do publiczności. Uczucie każdego uwagi i miłości publiczności zaczęła towarzyszyć życia dziewczynki. Wkrótce rozpoczęła karierę modelki, a w momencie uczestnictwa w projekcie (gdy Tatiana była tylko 16 lat) miał już dobre doświadczenia zawodowego za nimi.

Wielokrotnie uczestniczył w kręcenia reklamy w swojej ojczyźnie, a także kilka razy występowali dla malezyjskich dzienników. которой составлял 178 см, а вес ее не превышал 57 кг, имела все шансы на победу. Bryk Tatiana którego wysokość wynosiła 178 cm, a jej masa nie przekracza 57 kg, miał szansę na wygraną. To prawie się stało.

была школьницей, которая только планировала продолжение своего обучения в высшем учебном заведении. W czasie udziału w ryku projekt B Tatiana była uczennica, który właśnie zaplanował kontynuację studiów na uczelni wyższej. Dreamgirls było wejść do szkoły medycznej w celu uzyskania zawodu lekarza dentysty.

Ich celem uczestnictwa w projekcie telewizji dzielnej dziewczynki wyznaczone jako chęć pokazania złożoności modelu zawód, było jasne, że ten sen nie jest dla każdego.

Losy projektu telewizyjnego

Poszła bezpośrednio do liczby zapisanych projektu. Jurorzy widział jej zdolność dobre doświadczenie zawodowe, a także umiejętność doskonale przyzwyczaić się do obrazu. Nie boi młody model i wiele prób, które musiała przejść podczas udziału w show. , благодаря своему упорству и внимательности к советам жюри, смогла войти в тройку финалистов. Bryk Tatiana, dzięki wytrwałości i dbałością o radę jury był w stanie wprowadzić trójce finalistów. Jednak aby stać się zwycięzcą serialu ona nie miała.

Stosunek projektu

Jak poinformował w rozmowie z Bryk Tatyana projekt „Supermodel w języku ukraińskim” był dla niej doskonałą praktyczne narzędzie rozwoju w branży modelowania. Dał jej możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych, a praca na podium, a aparat staje się jeszcze bardziej wygodne dla niej.

To pozytywne doświadczenie wpływa również jej przyszłą pracę. Przyzwyczaić się do obrazów pokazują nowe emocje i znaki stają się jeszcze łatwiejsze i bardziej naturalne, a sesja zdjęciowa zaczął przechodzić bardziej wydajne i szybciej.

Udział w konkursach piękności

после участия в шоу и выхода в тройку финалистов программы получила приглашение на конкурс «Мисс Украина». Bryk Tatiana po wzięciu udziału w wystawie i powrotu do pierwszej trójce finalistów programu otrzymał zaproszenie do konkursu „Miss Ukrainy”. Pomimo coraz szansę stać się pierwszą piękno kraju, odmówiła. Jej zdaniem, udział w takich konkursach nie jest częścią modelu pracy.

doświadczenie scout

Pomimo braku wolnego czasu, Tatiana próbuje pomóc młodych i zdolnych dziewczyn, w których widzi potencjał. » молодая модель познакомилась с 17-летней Дашей Маковец, которая попросила ее об автографе. Tak, tylko „w ukraińskim Supermodel” na przesłuchanie do nowego sezonu projektu młode model spotkał 17-letniego Dashey Makovets, który poprosił ją o autograf. Tatiana Bryk natychmiast poczuł potencjał dziewczyny i postanowił jej pomóc dostać się do show. Model podzielił się swoimi wrażeniami, doświadczeniami i wiedzą, a także pomocy, aby Daria właściwą dietę, aby osiągnąć bardziej doskonałe formy. Zapewniając przyjazny dziewczyna wsparcia, Tatiana była w stanie jej pomóc, aby uwierzyć w siebie i zrobić kolejny krok na drodze do snu.

Według Tatyana Bryk, widzi zdolność do Dasha i ma nadzieję, że będzie w stanie przejść twardą odlewania i utrzymania konkurencji. Jego jasny wygląd i niezwykły charakter pomaga wyróżniać się z tłumu.

Tatiana Bryk: po występie

Udział w projekcie telewizyjnym nie jest dużo wpływ na zwykłego życia ukraińskiego modelu. Ona z powodzeniem ukończył 11 klas i poszedł do college'u. Równolegle, ona kontynuuje modelowanie, podpisywanie nowych kontraktów. Jednak dla dalszej współpracy ona jeszcze nie wybrał agencję modelek, mając nadzieję na współpracę z Alla Kostoromichevoy.

Wkrótce młoda modelka planuje podpisać nową umowę i iść do pracy za granicą.