385 Shares 4890 views

Znani i ulubionymi aktorami, „Białe Wilki” (rosyjski TV)

W latach 2012-2013, na ekrany telewizji wydała nową serię o nazwie rosyjski „Białe Wilki”. Stał się bardzo popularny i, w opinii widzów, otrzymał 6 punktów na 10.


Podsumowanie serii

thriller Kryminał opowiada o działaniach grupy Spetsnaz „Białe Wilki”. Jej członkowie zapewniają porządek i spokój w kraju jako całości. Funkcjonariusze mają do czynienia z gangów i nie tylko. Na ich drodze do wielkiego dilerzy, włamywacze i rabusie, neutralizują.

W jednej z serii opisuje mad major, który wziął do picia po powrocie do domu. Przez długi czas był zaangażowany w krwawych działań w Czeczenii, ale nie był w stanie odbijać przecież widział na wojnie. Jego szaleństwo doprowadziło do tego, że zabił swoją żonę, kobietę sąsiada i wziął zakładnika bezbronne dziewczynki. Celem sił specjalnych – aby zneutralizować przestępca i uratować zakładników.

Drugi sezon upodobało swoim widzom dostęp do ekranów w 2014 roku. Fabuła jest taka sama – bohaterowie starają się odzwierciedlać występowanie mafii. Działają one na zasadzie jedynym prawidłowym – „Zło koniecznie muszą zostać ukarani!”

W tym sezonie, głównym wrogiem i przestępcą – organ karnej nazywany Boss. Będzie speznazovtsy złapać i ukarać? Można to zaobserwować patrząc serię od początku do końca.

Seria „Białe Wilki”. Aktorzy i role

Reżyseria serii I. Zabara i Ławrowa były w stanie skutecznie podnieść do obsady. Dzięki utalentowanej obsadzie i gra interesującej fabuły serialu stał się jednym z ulubionych filmów dla widzów.

Zastanów się, co aktorzy zaangażowani w każdym sezonie.

Aktorzy ( „Białe Wilki”, pierwszy sezon) zostały starannie dobrane. Każda rola musiała dopasować wygląd aktora.

Aktorzy Zagrano: Andrey Averyanov (Burov Główne siły specjalne), Tatjana Kalikh (Nikolaeva Lena) Denis Bobyshev Artem Borodzicz, Alesandr Ilin Maxim Zhytnyk. Poza nimi w rolach drugorzędnych grał George Pitskhelauri Victor Rybczynski, Olesya Puhovaya, Alena Kozyreva Swietłana Kozhemyakin Stanislav Vilkin, Marina Denisova, Farhad Mahmudowa i innych wielkich aktorów.

Aktorzy ( „Białe Wilki”) w drugim sezonie wystąpili takie same jak w pierwszym. Drugorzędną role, nowe twarze: Michael Essman Jurij Shulgina Maria Zhiganov Sergey Derevianko i inne.

Widzowie gości czy lubili aktorów?

„Białe Wilki” – serii, która umożliwia młodym ludziom stać się prawdziwymi patriotami. Radując się sukcesu Heroes, martwiąc się o ich klęsce, stają się bardziej współczujący, rozwijać poczucie porządku i dyscypliny. Dlatego seria wgląd zostawić tylko pozytywne opinie.

Aktorzy ( „Białe Wilki”) grał dobrze ich role, pewny widzów.