365 Shares 9530 views

Anastasia Daugule. Biografia życie osobiste. Wiodący kanał telewizyjny „Inter”

Zawsze lekko uśmiechnięte, szczupły, patrząc spokojnie w obiektyw kamery – to jest prezentowany publiczności Anastasia Daugule. Vital szczegółów biograficznych dane osoby publicznej jest zawsze interesuje ludzi. Oczywiście Biografia Anastasia Daugule, słynna dziennikarka z kanału telewizyjnego „Inter” nie jest wyjątkiem: zainteresowanie nim jako profesjonalista i człowiek czuje się zawsze.


Start

Anastasiya Daugule urodził się na Łotwie. Ryga Miasto starannie pielęgnowane przyszłą gwiazdę który kochał chodzić na brukowanych uliczek.

Prezenter telewizyjny dorastał w rodzinie, gdzie sygnał został ustawiony przez moją matkę i ojca-filologa żołnierz dał zaufanie i chronić swoje kobiety. Nie jest zaskakujące, że dziennikarka mówi po rosyjsku swobodnie i bez najmniejszego akcentu. Ze słów Anastasia, matka i dziecko czytać na głos do jej wierszy rosyjskich klasyków, spacery z córką w parku. Ponadto Daugule dom chwalił obszerną bibliotekę, z których wiele kawałki czytać Nastya, znacznie wzbogacona swoje słownictwo. Home dziewczyna słychać tylko język mówiony matka pokrzyżowała wszelkie próby zatykanie słownika rodzaju neologizmów, ponoszonych przez szkoły lub który jest wynikiem komunikacji z rówieśnikami. Mowa i taśmy edukacyjna była dość wysoka, więc Nastya wzrosła oczytany, inteligentna dziewczyna.

Co ciekawe także pochodzenie nazwy oryginalnego pana. Wśród kilku wersjach toponimicznych przeważa. Uważa się, że przodkowie Anastazji mieszkał w dzielnicy łotewskiej rzeki Dźwiny, stąd nie było nazwy.

Podróż z Rygi do Charkowa

Ukraina Anastasia Daugule odwiedził w konkretnym celu: aby wprowadzić historyczny Wydziału Charkowie University Kazarina. Podczas studiów miał czasu, aby stać dołączony do kraju, tak aby przyszłe życie postanowił połączyć je z Ukrainy. Pomógł przypadek: raz w oku Nastya przypadkowo złowionych słabą linię Creeping, który poinformował, że produkowane zbiór ambitnych młodych ludzi w grupie stażystów w jednej z pierwszych prywatnych stacji telewizyjnych w kraju. duch ryzykowny i pragnienie nowej wiedzy doprowadził do studia i Anastasia przedstawił spotkanie z prawdziwym nauczycielem, który zaszczepił w niej podstaw zawodu. Tak więc, po ukończeniu Uniwersytetu Narodowego, powiedziała do widzenia patrycjuszy rzymskich zaczął studiować aktualne trendy w dziennikarstwie.

zawiłości życiowe

Entuzjazm i pragnienie osiągnięć zawodowych wkrótce zaowocowały: Anastasia Daugule kochał ciekawą pracę i zaczął rozwijać się w nim.

Prywatne kanały w tym czasie były rzadkie, więc możemy powiedzieć, że przyszła sława była na samym początku. Ona docenione ciepło i mówi o ludziach, którzy razem z nią podbić szczyt zawodu, przypomina o niedoskonałej technologii i sprzętu. Ale nic nie mogło przyćmić szczerą miłość do wybranego przyczyny. Nawet pierwszy chrzest: raport o spalarni, która jest przedmiotem, nawiasem mówiąc, sama Anastasia zaleca edytorów. Było to esej na temat dnia, ponieważ problem utylizacji odpadów był dość ostry. Ale Anastasia i nie mógł podejrzewać, że czekał na miejsce w wywiadzie: śmieci górskiego, czołganie szczura, zabija zapach … ale wiodących profesjonalnie zarządzane akcenty, aby znaleźć komponent emocjonalny, pomiń problemy ludzi, pracownicy w przedsiębiorstwie poprzez. Raport antenie i spowodował spore zamieszanie. I nic nie może zakłócić Daugule: no potrójne szamponu ani zapach odpadów, która jest zakorzeniona w ubraniach i nie chciał opuścić nawet po wielu zabiegach. Anastasia znał główne rzeczy: sposób dziennikarz drażliwy zagadnienia i tematy nie zawsze kręci się wokół występów domów mody.

Nie bój się zmienić życie

Wiek Anastasia Daugule nie był już zbyt młody, aby myśleć o przyszłym rozwoju zawodowego.

Więc kiedy poczuła wyczerpane możliwości w Slobozhanschyna (nawiasem mówiąc, ona pracowała, oprócz telewizji, a nawet w Charkowie City Hall), los sprowadził ją do serca Ukrainy – Kijowie. Początkowy okres dziennikarza wspomina jako dość stresujące i trudne, zwłaszcza jeśli chodzi o codziennym życiu, ale zawsze z wdzięcznością mówi o ogromnych rezerw doświadczeń zdobytych w Charkowie. Bez takiego zasobu wiedzy nie miałem nic do myślenia o podboju telewizji stolicy jak słusznie uważane Anastasia Daugule. „Inter” jest nadal w nią, gdy był w przestrzeni telewizji Charków zaproszony utalentowany dziennikarz własny korespondent regionalny. Tak w istocie Anastasia wrócił do znanego domowego ogniska, ale w innym mieście i nowe moce.

Według prowadząc ją – „obywatel świata”: nie boi się zmian i może żyć swobodnie w dowolnym miejscu na świecie, najważniejsze – być użyteczna tam.

przepis na sukces

Kariera prowadzący do kanału telewizyjnego „Inter” rozpoczął nową rundę, wysokiej jakości. Z licznych wywiadów może sprawić, że magiczną formułę, która pomaga ludziom w zawodzie dziennikarskim, a także w życiu. Człowiek, który zdecydował się wykonać pracę w przestrzeni TV, aby być konkurencyjne, muszą posiadać inteligencję i poczucie humoru, być autentycznie zainteresowany projektem, jak również prawo do mówienia, język literacki, mają charakter low-key, ale silny.

Baltic hartowanie, Daugule odziedziczone po ojcu, łotewskiego oficera używane przyjść z pomocą życiu. Po czołowym zawód jest związany z działaniem siły wyższej wszelkiego rodzaju. Na przykład, Anastasia wspomina, jak na jednym z kręcenia pijanego starał się żyć z dala od wiodących mikrofonu. odpowiedniki często denerwuję się przed kamerą, a czasami zachowują się niewłaściwie. Wszystko to jest w stanie dostosować się osoby z zimnym spokojem i szybkich reakcji. Szalone tempo, ogromne ilości informacji w celu zrozumienia, także dodane do złożoności zawodu dziennikarskiego. Dlatego też jedynym prawdziwym zainteresowanie i szacunek dla jego pracy pomaga Anastasia Daugule osiągnąć nowy poziom.

Wreszcie osobisty

Nieskromnie mówić o wieku kobiet, ale warto zauważyć przy okazji, że Anastazja jest teraz około 40 lat. Tak jasne, stylowa i atrakcyjna kobieta, Anastasia, nie może być jednak zainteresowani płcią przeciwną. Ale mąż Anastasia Daugule jeszcze wybrany wymagający Master: Kim jest ten człowiek ukryty zasłona przyszłości. Ten wyrafinowany przedstawiciel beau monde jest absolutnie uzasadnione żądania do tego, jak widzi wybrani: mądry, z prawidłową mowę, niezawodne i ze skłonnością do autoironii.

Anastasia Daugule zawsze w pamięci, więc to ciekawe, jak to jest w życiu codziennym. Praktyka prowadząc regularnie biega rano, jest zagorzałym wegetarianinem, nawet noszenie futer, zważywszy na zabijanie zwierząt w celu zaspokojenia próżności ludzkiego barbarzyństwa. W codziennym stylu preferuje komfort i spokojne odcienie sukienka, wysokie obcasy i pozostawiając markowe stroje obowiązkową publikacją.

Zaplanowane wycieczki prowadząc bez wentylatora, wolą podróżować samodzielnie, we własnym programie.

Ludzkie życie jest ulotne, więc szczęśliwi są ludzie, którzy wybrali swoją ulubioną pracę i utrzymywane jako profesjonalistów. Osobiste szczęście uroczy dziennikarka Anastazja Daugule nie potrwa długo.