334 Shares 4981 views

Kurtki wiosenne: aktualne modele

Cieszmy się z pierwszego wiosennego słońca i ciepłych dni. Co więcej, możesz stracić buty i założyć lekką kurtkę. W każdym sezonie moda dyktuje jej zasady: niektóre modele stają się bardziej popularne, inni wolą pozostawić w szafie do lepszych czasów. Kurtki wiosenne są prezentowane w szerokiej gamie odmian, ale między nimi można wyróżnić te modele, które zgodnie z najnowszymi trendami mody należy zwrócić na nie uwagę.

Kurtka skórzana jest zawsze w modzie

Jest to prawdopodobnie model, który trwał przez wiele lat. I, prawdopodobnie, jest mało prawdopodobne, że kiedyś będzie wyszedł z mody. Ostatnie sezony na szczyt popularności były fałszywymi stylami, dziś wszystko jest dokładnie odwrotnie. Jeśli zdecydujesz się kupić skórzaną kurtkę, a następnie wybierz proste cięte, które można uzupełnić szerokimi rękawami i dużym kołnierzem. Jeśli chodzi o materiał, skóra powinna być naturalna, a nie sztuczna. Nadal wygląda bardziej elegancko i lepiej nosi.

Kurtki wiosenne dla rowerzystów

Wiele osób nadal traktuje ten model ostrożnie, uważając, że jest agresywny i prowokacyjny. Ale moda postanowiła ją zakończyć, przekształcając kurtki rowerowe w bardziej kobiecy wygląd, eksperymentując z kolorem, układaniem kieszeni, długością tulei. Przy okazji, w niedalekiej przyszłości będą modele, w których blokada znajduje się nie w centrum, ale raczej asymetrycznie. Może też być ukośne lub lekko zakrzywione.

Krótkie modele

Oczywiście, takie wiosenne damskie kurtki nie mają dobrych właściwości termicznych, nie chronią biodra przed zimnym powietrzem, więc nie można ich nazwać praktyczną. Ale mają też prawo istnieć, ponieważ wyglądają bardzo stylowo i atrakcyjnie. Nie zapominaj, że wiosną pogoda zmienia się często, a zatem jest dość ciepłe dni. W takim czasie możesz bezpiecznie nosić krótkie kurtki, chodzić lub nawet robić zakupy. Tylko nie zapominaj, że będą pasowały przede wszystkim do smukłych dziewcząt, bez dużego brzucha i nie bardzo obficie bioder.

Długie modele

Takie kurtki wiosenne są również popularne. Szczególnie interesujące są modele o nietypowych kołnierzykach, jasnych guzikach, nieporęcznych kieszeniach. Są praktyczne do noszenia, ciepłego oraz, w przypadku dobrze wybranego modelu, będą mogły ukryć wady rysunku.

Wiosenna męska kurtka

Jeśli chodzi o męskie modele kurtek na wiosnę, to są one również bardzo zróżnicowane. Są bardziej surowe style, które z pewnością przyciągną wielbicieli stylu biznesowego. Tu i sportowych opcji dla aktywnych, w ciągłym ruchu mężczyzn. Nie będziemy rabować klasycznych kurtek wiosennych z bawełny i poliestru, które z pewnością podobają się przedstawicielom silnej połowy. Skórzane marynarki są również na szczycie popularności – są bardziej odpowiednie dla młodego pokolenia, które preferują ulubiony styl casual.