825 Shares 6361 views

Pareo – stanowi zasadniczy element plaża

Do tej pory każda kobieta, oczywiście, świadom faktu, że takie pary. Jest to duży kwadratowy lub prostokątny kawałek materiału ma opierać się na plaży. W lecie tego stroju to jest po prostu niezastąpiony.

W skrócie, pareos – wygodne, piękne i uniwersalne ubrania. Wokół ciała możliwe jest owinąć sposób lubił. Modele wyposażone w jedwabiu, szyfonu lub bawełny. Współczesny rynek oferuje płci różne opcje.

Pareo – jest istotnym plażowe

Tak, w porządku. Pareo – to naprawdę tylko niezbędne stroje kąpielowe. Jeśli prawidłowo nauczyć się korzystać z tej rzeczy, można ukryć niektóre z mankamentów figury lub, wręcz przeciwnie, aby podkreślić swoje zalety. Najważniejsze – w prawo, aby wybrać odpowiedni model i, oczywiście, aby prawidłowo angażować.

Najsilniejszą stroną pareo – jest jego uniwersalność. Prosty szalik szybko i łatwo przekształcić w prawdziwe ubrania. Praktyczny, stylowy i jasny akcesorium pewnością zauroczą dużo uwagi na plaży. W skrócie, będzie wyglądać po prostu uroczo.

Sukienki i spódnice

Plaża pareo, jak już wspomniano, możliwe jest, aby związać się zupełnie różne sposoby. Najprostszym i najczęstszym z nich – „spódnica”. Aby to zrobić, trzeba tylko umieścić produkt w biodrach, aby połączyć dwa końce razem i zrobić węzeł. W skrócie, wygodne, szybkie, proste i zawsze skuteczne.

Kolejny klasyczny sposób związać produkt – aby przekształcić go w eleganckim stroju plażowym. okłady akcesoria wokół tylnej, oba końce znajdują się w środku klatki piersiowej, Twist, skośnej, panować głowy, szyi zawiązany łuku.

Można to zrobić zarówno „sukienka”. Związać go bez shleek. Końce są związane za plecami, jeśli model jest dość długa. Jeśli jest nieco krótszy – można zrobić węzeł na jego klatce piersiowej.

Oryginalne wersje dla różnych rozmiarach

Nawiasem mówiąc, o długości parą. Wymiary mogą się różnić. To wszystko zależy od preferencji, pragnienia, a także na budowie swojego rysunku. Ponadto, ważne jest, w jaki masz zamiar związać produkt.

Oryginalnie wygląda na przykład długą parę z węzła na jednym ramieniu. Drugi będzie zalotnie uchylone, a długość maxi – dodaj swój obraz specjalny elegancja. Aby to zrobić, jeden koniec spoczywa na lewym ramieniu prawym rogu ciągnie go za ramię. Pareo przeszedł do przodu w tył. Produkt jest owinięty wokół korpusu i końce są połączone z lewym ramieniu. Ten asymetryczny efekt wygląda niezwykle interesująco.

Średni model może być przekształcony spodenek. Pozwoli to podkreślić, opalone nogi i poczuć się całkiem wygodne. Aby to zrobić, podjąć akcesorium, krawat za dwa końce i przenieść go z powrotem między nogami. Końce połączone są na przedniej części brzucha.

Krótki produkt jest łatwy przymocowane do klatki piersiowej. Jest on zawieszony na szyi, końce są wyrównane, są umieszczone na klatce piersiowej, roślina tyłu. Wszystkie cztery rogi są połączone. Okazuje łatwy temat plaży.

idealny pareo

A teraz do głównych wymagań dla tego akcesorium. Jaki powinien być parę? Oczywiście, powietrze i światło. Rozmiar powinien być również właściwe – wystarczy zawiązać pareo dokładnie tak, jak chcesz. Ponadto wybrany produkt powinien mieć pewność, aby wtopić się w kostiumie kąpielowym.

Różnorodność wydruków jest po prostu niesamowite kupujących. Na tym kawałku tkaniny można zobaczyć wszystkie rodzaje obrazów – a zwierzęta i ptaki, a najbardziej proste abstrakcyjne kształty. Ponieważ pareo mogą wybierać nie tylko sam kolor jak strój kąpielowy, ale także z tego samego wzoru.

Szyć swoje ręce

Niestety, znalezienie dokładnie to, czego potrzebujesz w sklepach wciąż nie może być zawsze. Nie rozpaczaj. Wystarczy tylko do czynienia z jak zrobić szale ręcznie.

Najpierw musimy zdecydować się na materiale. Powinno być półprzezroczysty i miękkie. Zastanów się również fakt, że tkanina przylegają do ciała i nie powinien wznieść nawet przy bardzo wysokich temperaturach. Dlatego najlepiej jest zatrzymać się na szyfonu lub jedwabiu.

Kolejne pytanie – metraż. Jeśli potrzebujesz „spódnica” bezwonny tkanina powinna mieć szerokość od 50 cm do 1 metra. Długość powinna być równa szerokości bioder. Cóż, jeśli chcesz związać pareo, nie tylko w postaci spódnice, ale także w postaci stroju, oczywiście, tkanina będzie musiał wziąć więcej.

Szyte produkt jest bardzo łatwe. Wystarczy wyciąć pożądany kawałek materiału i schować do jego krawędzi. W tym przypadku, podwójna lamówka jest około 6 milimetrów. Jeśli shote Pareos jedwabne, zmniejszyć HEM 2 razy.

Jeśli planujesz używać jako pareo spódnicy z zapachem, spędzić trochę więcej czasu i przyszyć ją do małego zavyazochki. A jeśli uszyć chusteczkę małą pętlę z jednej strony, przez to będzie możliwe, aby osiągnąć bardzo zavyazochki. W ten sposób można uzyskać wielką plażą spódnicę.

Jednak nie jest tak ważne, soshote Ci pareo samodzielnie lub kupić w sklepie. W każdym razie, można stać się właścicielem wspaniałych akcesoriów plażowych. Podziwu spojrzenia wymagane, aby dać Ci przyjemność.