691 Shares 8596 views

Jak wypłukać szybko i sprawnie żółte plamy z potu

Oczywiście, każda osoba produkuje potu podczas wysiłku i stresu. Jest to naturalny proces biologiczny. pot ludzki zawiera arsenał elementów organicznych i soli, które często pozostawiają śladów na ubraniu. Należy zauważyć, że rzeczy same spojrzeć na to bardzo nerespektabelno i plama przychodzi dość nieprzyjemny zapach. Na jasnym ubraniu są widoczne zwłaszcza ze względu na żółknięcie. Jednak bardzo trudno usunąć je za pomocą proszku detergentu. Dlatego wiele z nich interesuje się pytanie, jak wypłukać żółte plamy z potu na maksymalny efekt.

Należy podkreślić, że nowo utworzone ślady „praca” gruczołów łojowych może być usunięta przez normalne mycia, ale eliminacja dawna pot „znaków” – problem jest bardziej złożony charakter.

Pomimo , że taki problem jest jak wypłukać żółte plamy z potu, jeszcze do opanowania.

Małe plamki trzeba namoczyć ręcznik papierowy, który jest przed nim w wilgotnej perhydrol. Następnie tkaninę płucze się dokładnie wodą i suszy.

Innym skutecznym sposobem jak mycie żółte plamy z potu, obejmuje zastosowanie mieszaniny chlorku amonu i chlorek sodowy, który jest rozcieńczony wodą w stosunku od góry z jednej łyżeczce składników na 200 gramów wody. W otrzymanej kompozycji do kilku godzin tkaniny namoczone w miejscu „problem”. Następnie ubrania płucze się i umieszcza się w bębnie do następnego prania. W ten sposób można usunąć ślady potu na len i bawełna produktów.

Wiele osób zastanawia się, jak wypłukać żółte plamy z potu z tkanek o jedwabistej strukturze. Aby rozwiązać ten problem, należy zaopatrzyć jedną łyżkę soli spożywczej, który powinien być rozcieńczony 200 g wody. Uzyskany roztwór jest impregnowana tkanina, po czym poddaje się obróbce „obszarów problemowych”. Produkt następnie pozostawia się na jakiś czas, a następnie płucze się w ciepłej przegotowanej wody.

Wypłukać żółte plamy potu pojawiające się na produkcie przez długi wystarczająco dużo czasu, można użyć alkoholu benzyny i amoniaku. Początkowo, materiał jest impregnowany benzyny, a następnie dokładnie potraktowano jej gąbki nasączone roztworem amoniaku. W tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na zanieczyszczenie konturów. Przy niskiej jakości czysty po umyciu, mogą pojawić się ponownie. W końcowej fazie procedury ubrań pranych za pomocą detergentu.

Usunąć żółte plamy z potu i pomocy zwykłej aspiryny. Do tej podstawy masy proszku w dwie tabletki leku, który następnie rozpuszcza się w 0,5 zlewce z ciepłą wodą. Spot traktuje pot tkaniny, które jest impregnowane wstępnie uzyskać kompozycję. Następnie ubrania pozostawiono na dwie godziny, a następnie przemyto przy użyciu detergentu.

Oczywiście, to nie wszystkie środki walki z plamami potu, dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiednie. Najważniejsze – nie poddawaj się i osiągnąć sukces!