140 Shares 6727 views

„Irbis Harpia”: fotografie, specyfikacje i funkcje |

Szerokich mas bardzo popularnego roweru „Irbis Harpy”. Ten koń dwukołowy wykonany jest na chińskich fabrykach i jest eksportowane do kraju. Mimo trudnej konkurencji motorynke systemu dystrybucyjnego „Irbis Harpia” nadal nie jest potencjalnym przeciwnikiem słynnej firmy „Honda” i „Suzuki”, który z kolei został mocno zajęte rynki.

Dlaczego nie ma konkurencja? Jest to proste pytanie. Cała materia w „leopard snow” polityki firmy. Urządzenia produkowane przez Grupę nie rości sobie pretensji do przywództwa w środku motocykli drogowych, z „Irbis” – modeli low-end. Nawiasem mówiąc, w tej branży, to marka osiągnęła bezprecedensowy sukces. W Motopark obaw istnieje wiele dobrych i godnych modele, ale szczególnie popularne zarobione „Irbis Harpy 250”. Jakie zalety ma ten rower i pewne wady – wkrótce dowiedzieć.

pochodzenie

„Irbis Harpia” – to jedno z ostatnich absolwentów rośliny. Mianowicie, ten model zjechał z linii produkcyjnej na początku 2014 roku. Już w pierwszych miesiącach sprzedaży, wiele nauczyliśmy się, że takie „Irbis Harpy 250”. Opinie, w większości przypadków pozytywne, rośnie skokowo. I nic dziwnego. Prawdziwie motocykle budżetowe na rynku krajowym są trudne do znalezienia. A „Harpia” – to sprawdzony produkt.

pierwsze wrażenia

Oczywiście, można dostrzec, że model jest w Chinach. Taniość jest odczuwalny w całym. Na przykład, wykończenia siedzenia wykonane z fałszywych materiałów. Tu i tam widać pewne nieznaczne wady wyglądu. W niektórych miejscach, nierównomierne przecieki malowania. Ogólnie rzecz biorąc, te braki nie tworzyć żadnych niedogodności. Dlatego braki powinny brać za pewnik.

wygląd

Jeśli odrzucimy wszystkie powyższe i nie wiele się przyjrzeć, to jest możliwe, aby zrozumieć jedną prawdę: pomimo faktu, że „Irbis Harpia” – motocykl budżet, jego konstrukcja bardziej przypomina wygląd drogich rowerów. Bezpośrednio wpływa na dużą liczbę części chrome zarówno na przednich i tylnych. Okrągły reflektor – jest cechą „Irbis”. Wydaje się, że to nie jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. Powyżej można oglądać przez przednią szybę. Jest on zbudowany z bardzo poręczny. Po niskim podeście ten rower nie daje kierowcy trwałości. A wszelkie headwinds, szczególnie przy dużych prędkościach, może produkować wielki dyskomfort.

Mile zaskoczony przez obecność podwójnego gniazda. Oznacza to, że w rowerze, dzięki dobrej ergonomii, było miejsce dla pasażera. Ponadto, tylne zapinane wygodne tapicerowane oparcie, dzięki któremu kierowca będzie czuł się bezpiecznie. Położony bezpośrednio pod silnikiem motocyklowym siedziska. Na stronach swojej małej plastikowej pokrywy ogrodzenia, ale większość z nich jest nadal możliwe, aby na zewnątrz. Z przodu dwie krzywki wybrzuszenia chromowane grzejniki.

Nie możemy powiedzieć o rury wydechowej. Co jest szczególnego jest ich niezwykła struktura. Na każdej stronie silnika odejść dwie rury: Wszystkie cztery zakręty. To jest poza pole. Ale producent wyjaśnia, że ten projekt pozwoli na lepsze wyjście spalin i wilgoci, która gromadzi się w silniku. Na zbiorniku paliwa jest dogodnie umieszczone wszystkie instrumenty, które są konieczne tylko dla kierowcy. Ten prędkościomierz, obrotomierz, wskaźnik poziomu sytości zbiornika i tak dalej.

Cechy motocyklowe

„Irbis Harpia” – krążownik, zbudowany w oparciu o szkoły klasycznej. Ma wszystko, czego potrzeba brutalne rower. „Rejs” w tłumaczeniu z języka angielskiego – spacer. Ten koń żelaza stworzony właśnie dla tej branży. Po pierwsze, główną cechą każdego radiowozu, jak już wspomniano, jest to niska lądowania. Mając to jeździec siedzi prosto nie jest łukowe. Pedał napędowy wycofany daleko do przodu, tak że nogi kierowcy nie pozostają w stanie wygiętym. W tej pozycji, żadna część ciała nie znudzi. Zgodnie z kołem kierownicy wysokiego montowane bez błędu można określić rower chodzenia.

elektrownia

Pomimo jego początków, „Harpia” wielce zaskoczony ich wydajności. Te rowery są idealne pod każdym względem. Przede wszystkim zaskoczenie przedstawia moduł główny – silnik. Silnik benzynowy czterosuwowy pokazuje imponującą wydajność. Całkowita objętość wszystkich cylindrów jest dwieście pięćdziesiąt pięć centymetrów sześciennych. Maksymalna moc jest również dość duża: szesnaście i pół centymetrów sześciennych. Należy wyjaśnić, że jak w tempie ustawione, a kiedy zmiana biegu, poczucie braku zasilania nie występuje. Wszystko dzięki ugruntowanej transmisji. Ona, nawiasem mówiąc, i pięć-szybkości podręcznik.

„Irbis Harpia”: Testy na innych specyfikacji

Trudno nie zauważyć charakterystyczne „IRBIS” elektroniczny zapłon bezdotykowy. Ale, zadziwiająco, pedał kick-rozrusznik jest również obecny w urządzeniu. Oznacza to, że rower może zacząć jakoś. Po wyłączeniu modułu, można łatwo korzystać z drugiego. To wielki projektantów Plus. „Irbis Harpia” chłodzony przez układ płynu. Mianowicie olej. Dzięki dobrej silnika „Irbis Harpy” szybko i pewnie zyskuje maksymalną prędkość, tempo, który osiąga sto czterdzieści kilometrów na godzinę. Jedną rzeczą jest rozwiązanie „Harpy” – wszystko, co jest dobre, jeśli nie był to zły poziom sprawności motocykla.

Jednak, podobnie jak wszystkie krążowniki, ten rower jest dużo jedzenia. Sto kilometrów „Irbis Harpia” wykorzystuje sześć litrów 92-oktanowej benzyny. Powinno być to nowy motocykl i dziewięćdziesiąt tysięcy. Ceny towarów, używane, znacznie niższe.