554 Shares 7226 views

„Toyota Hilux Surf” – gościem wschodzącego słońca

Toyota „Hilux Surf” – klasyczna ciężarówka, samochód, jeden z tych, które kiedyś zobaczyć w filmach o stromych Texas Rangers. Produkuje japońska firma, ale amerykańskie wpływy bardzo wyraźnie widoczne.


powierzchowność

Toyota „Hilux Surf” wykonany jest w stylu klasycznym. Korpus jest zdominowany przez przepływającym wydrążonych kształtach, które poprawiają aerodynamikę samochodu i jednocześnie zwiększenie wewnętrznej przestrzeni. Standardowa obudowa jest pomalowane w dwóch kolorach, co daje elegancję urządzenia i dokonać zmian w szarej i monotonnej liczby innych członków ciężarówek rodzaju. Niedaleko od strony kierowcy są dwa duże lustra, zapewniają doskonałą widoczność i jednocześnie harmonijnie w ogólnej koncepcji ciała. Ogólnie rzecz biorąc, „Toyota Hilux Surf” ma tak poważne wrażenie, że po prostu patrząc na nią, nieświadomie nasycony w odniesieniu do silnej i wdzięku samochodu. Aby uzyskać pełną SUV spadną chyba koła – wielkość ich szczerze zbyt mała.

wnętrze

Widok z fotela kierowcy po prostu wspaniałe – wszystkie kierunki są postrzegane bez żadnych problemów, a nawet ogromny kaptur nie przeszkadza. Volumetric tablica przyrządów jest tak skonstruowany, że nie jest oczywiste, co daje możliwość w pełni skoncentrować się na drodze ci. Wnętrze w dużej mierze zależy od pojazdu. Na przykład, Woodgrain obserwowano jedynie w osprzęcie że bliżej górnego końca. Wykonane w jasnych kolorach welur siedzeń powiększa już dużą przestrzeń wewnętrzną. Siedzenia są wykonane w stylu klasycznym. Są wygodne, pomimo pozornej „prostopadłości”. W ogóle, jeśli dać ocenę wnętrza samochodu, to możemy śmiało powiedzieć, że w takim środowisku można całkowicie odpocząć i wygodnie dostać się tam, gdzie dusza zapragnie.

"Toyota Hilux Surf". parametry techniczne

Silnik „Surf” może wydawać się spokojny, a nawet leniwy, ale należy nacisnąć na pedał gazu, a pojazd raz sercu uczyni sobie znać. Silnik praca dla trzech tysięcy obrotów całkiem namacalne. W trybie „sport Toyota Hilux Surf” wybierze sto dwanaście sekund. Prowadzenie samochodu jest bardzo gładka. Wskaźniki jakości sprężyn zawieszenia pozwalają uniknąć tzw huśtawka. Inżynierowie firmy „Toyota” wykazały jego najlepszej strony – wszystkie funkcjonalne aspekty samochodu obliczonej w najdrobniejszych szczegółach, a wiarygodność jego składniki sprawiają, że zaskoczeniem nawet fanów niemieckich „wieczne” taczek.

streszczenie

Podsumowując, możemy z całą pewnością powiedzieć, że „Toyota Hilux Surf” – działa, skromny samochód z umiarkowanym apetytem. W zimie, to „zjada” 15 litrów, a latem – tylko 12 litrów paliwa na sto kilometrów. By sobie, nekaprizny samochód i mało wymagające. Jeśli zastosujemy się poziom płynów i sprawdzić filtry, będzie Ci ostatni bardzo długo. Pojazd ten przez wiele lat, aby udowodnić swoją witalność, więc o nowym modelu „Toyota Hilux Surf” 2013 należy spodziewać się tylko najlepsi.