681 Shares 6144 views

Jak zaparkować równolegle do krawężnika.

Absolutnie każdy kierowca powinien wiedzieć, jak parkować, bo to najważniejsza umiejętność jazdy. Ten jest prowadzony w prowadzeniu, a powrót część praktyczną ruchu badanej w elemencie takim jak parkingu konieczna. Mimo to, zdecydowana większość kierowców ma trudności w wykonywaniu odwrotnej parking.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że parking jest dość prosta i nie musi mieć duże doświadczenie jazdy. Wielu kierowców boją cofania, ponieważ w tych warunkach recenzja jest ograniczona, a bardziej prawdopodobne, aby dotknąć, stojąc obok samochodu. Jednak w większości przypadków konieczne jest zaparkować w ten sposób. Pozwala to najwygodniejszy postawić samochód w odpowiednim miejscu. Często muszą zatrzymać się w parkowania równoległego . W tym przypadku, wezwanie do przodu postęp jest możliwy tylko w przypadku, gdy między przodem i tyłem pojazdu jest nieruchomy, wystarczająco dużo miejsca. Gdy przestrzeń jest ograniczona, można parkować tylko w odwrotnej kolejności, jako kurs forward mają dużo czasu szarpnięcie w tył iw przód, lub tył samochodu będzie działać na jezdni.

Jak parkować w odwrotnej równolegle do krawężnika?

Element napędowy uczy się w szkole nauki jazdy, ale teraz większość kierowców boją się realizować je w ujęciu realnym, jak zranić samochodzie – ten jeden, i zadają obrażenia – to coś zupełnie innego. Ale nie powinniśmy się bać, bo jak zaparkować można nauczyć każdego kierowcy.

Kolejność przybycia równoległym parkingu:

  • W odległości od 0,5 do 1 m, aby stać się równolegle do zaparkowany przed wybranego miejsca parkingowego.
  • Ustanowienia bezpiecznego obszaru toczenia – odniesienia do wymaganego obrotu. To może być psychicznie narysować linię z prawego tylnego koła do szyby samochodu. Jest to punkt orientacyjny dla wykonana kolej.
  • Odwrócenia należy przesunąć się aż do punktu odniesienia w jednej linii z krawędzią zaparkowanego samochodu.
  • Poniżej znajduje się całkowicie kierować się w prawo i kontynuować, aby przejść do tyłu, aż do czasu staje się widoczny po prawej przedniej krawędzi tylnej części maszyny.
  • Teraz musimy się kierować prosto i przesunąć do tyłu, aż staje się widoczny z tyłu samochodu zaparkowanego przed.
  • pełni kołowania na lewo i kontynuować mieszanie aż do chwili, gdy pojazd jest umieszczony równolegle do krawężnika.
  • Wreszcie taxied prosto i ustawić samochód na równej odległości odległości od przedniej i tylnej części zaparkowanego samochodu.

Z rzędu jak parkować równolegle do krawężnika, to jest jasne, że to nie jest wielka sprawa. Ważne jest, aby zrozumieć, komponent teoretyczny i, oczywiście, często trenować.

Jak zaparkować bieg do przodu, można dowiedzieć się o wiele szybciej, jak w tym przypadku, kierowca dużego przeglądu. Najważniejsza jest zdolność do odczuwania wielkości samochodu.

Po intensywne szkolenia i zdobywania doświadczenia problemu, jak park, nawet w małych pomieszczeniach, może być łatwo rozwiązany. Jest bardzo ważnym punktem jest prawidłowa ocena możliwości, zdolność do poczuć wymiary samochodu, ponieważ przestrzeń dla takiego manewru może nie wystarczyć. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę długość swojego samochodu, tym większy, tym więcej miejsca będzie potrzebne. Minimalna odległość między pojazdami równoległego parkowania krawężnik pojazdu powinna przekraczać 1,1 m długości. Tak więc to będzie wystarczająco dużo miejsca dla komisji elementu napędowego. będzie sukces, trzeba tylko chcieć.