122 Shares 8564 views

«Outlet Village Pułkowo” – znane marki w przystępnych cenach

Kto nie kocha zakupy? Nawet ci, którzy to strata czasu rozważenia, czasami trzeba iść na zakupy. Moda nie może zachować jego wygląd w nieskończoność, więc wizyta sklepów stojących wszystko. Ponieważ podróż do różnych punktów jest dość uciążliwe, znacznie łatwiej jest znaleźć dużego centrum handlowego, w którym można znaleźć wiele produktów różnych marek. Jednym z nich jest «Outlet Village Pułkowo”.

O formacie Outlet

Wyloty można nazwać rajem dla tych, którzy lubią kupować ubrania, buty i dodatki od znanych producentów premia przystępne. Ponieważ są one sprzedawane w bardzo dużym rabatem. Ale takie targowiska ominąć tych, którzy polują na to, co nowe i wyłączne, nie ma takiego znaleźć. Placówek w upadku zeszłoroczne kolekcje, które nie zostały w pełni wdrożone w dużych sklepach. Jednak w celu zapewnienia regularnego aktualizowania zakresie, istnieje międzynarodowy reguła, która mówi, że najstarsze rzeczy, które są dopuszczone do sprzedaży, powinny odnosić się do zbiorów wydanych maksymalnie dwa lata temu.

Wylot jest odpływ jest związkiem pośrednim w reteyla linii. Dlatego tutaj nie są wysyłane żałosne resztki tego, co zostało sprzedane, a linia pełnym rozmiarze. To, co ich interesuje, że można odebrać rzeczy odpowiedni rozmiar. Outlet – sklep, mający żadnych różnic zewnętrznych z butiku. Zaprojektowany w tym samym stylu i kolorach, z przeszkolonego personelu, zakup zapakowane w oryginalnym opakowaniu. Główną różnicą jest koszt – zakres sprzedawane ze znacznych zniżek. Zwykle ich rozmiar zmienia się od 30 do 70%.

Co to oznacza?

«Outlet Village Pułkowo” – centrum handlowe, to kolejny projekt Hines, który kilka lat przed jego otwarcia podobnego kompleksu w Moskwie. To oznacza pełną miasto zajmuje powierzchnię 25 tys. M. m. Są ulice, place, fontanny na zewnątrz. Ale nie czekać na dobrą pogodę iść na zakupy. Ochrona w złej pogodzie schroniskach położonych na obwodzie kompleksu. Dla dzieci jest plac zabaw. W między zakupy, można odpocząć i coś przekąsić w kawiarni lub restauracji.

polityka cenowa

«Outlet Village Pułkowo” nie jest zwykłym centrum handlowym, kusząc nabywców zniżki nieistniejący. Funkcjonuje zgodnie z przepisami obowiązującymi do tego formatu. Na tych samych marek prezentowanych tutaj niezależnie ustawić wielkość zniżki. Zazwyczaj okres wahają się od 30 do 50%. Jednak, gdy okresy sprzedaży, mogą osiągnąć 80%. W uzupełnieniu do zeszłorocznych zbiorów, nie mogą być prezentowane i nowe. Zazwyczaj są to rzeczy, które są produkowane w dość dużych ilościach, z których część trafia bezpośrednio do gniazdka. Ale zniżki nie jest na ogół więcej niż 20-30%.

Charakterystyczną cechą rosyjskich placówek jest to, że odzież, obuwie, akcesoria i wyroby Home Tutaj są nie tylko drogie marki. Następnie wystarczająca liczba marek należących do średniego segmentu cenowego. Wynika to z faktu, że wzrost ceny dolara i euro dokonał istotnej korekty wartości obcych rzeczy, co czyni je mniej przystępne dla wielu kupujących.

Gdzie to jest?

Kiedy otworzył miastem handlowym, mieszkańcy nie mogli się doczekać, aby odwiedzić «Outlet Village Pulkovo”. Jak dostać się do niego, aby zanurzyć się w świecie odzieży i obuwia z marek premium? Jego położenie jest bardzo wygodne dla kupujących. Od centrum Petersburga jest oddzielone odległości 20 kilometrów od obwodnicy, 2 km od lotniska Pułkowo 1 km.

Najwygodniejszym sposobem jest samochodem. Samochód można zaparkować na dużym parkingu. czas na zakupy tylko przez ograniczony godzinami pracy, a wszystkie zakupy są łatwe do wprowadzenia w kabinie i bagażniku. Ci, którzy są pozbawieni takich możliwości, mogą skorzystać z transportu publicznego. Od stacji metra „Moskovskaya” dość często bezpłatnym autobusem.

Adres: Pułkowo Highway 60, Bldg. 1.

opinie klientów

Jest to pierwszy wylot, pracujący w Petersburgu od października 2015 r.

Otwarcie przełożone kilka razy, więc wielu z nich czeka na niego z niecierpliwością. Ale doszedł do pierwszych dni od początku rozczarowanie – był otwarty sporo sklepów. Którzy odwiedzają dzisiaj «Outlet Village Pułkowo” Opinie rezerwy w przeważającej części pozytywny. Mimo pewnego nieszczęśliwego asortymentu i odnaleźć cena zbyt wysoka. Negatywne oceny nadal odnoszą się do liczby miejsc, w których można zjeść. I panie też wyrazić opinię na temat konieczności uzupełnienia go ze sklepów kosmetycznych.

W nowoczesnym centrum handlowym nie jest zajęty przez cały obszar zakupy. W związku z tym, nie ma miejsca, aby rosnąć, rozwijać się i zachwycić swoich gości.

miasto Trading czeka na gości codziennie od 10 rano do 10 wieczorem. Warto przyjść do wyrobić sobie własną opinię na jego temat i zrobić kilka udanych zakupów.