497 Shares 3773 views

Rzeczy pozostawały w trendzie w 2014 i ubrania, na którym znajduje się pozbyć.

Moda Ubrania i buty dość zmienna, ale czasami rzeczy są trendy gładko płynąć z sezonu na sezon i utrzymać wiodącą pozycję rok po roku. Ale żeby dać pierwszeństwo jeszcze lepiej swój smak jako ulubione rzeczy nie boją się żadnych trendów mody.


W tym roku z mody tenisówki za kostkę z guideshoe mający rzep. Te buty BAONSHOP.RU – sklep odzieżowy w Internecie jakiś czas temu był bardzo popularny i znalazła jego wielbicieli, ale w tym momencie nie ma już znaczenia.

Przeszłości i zwężone dżinsy, które są ozdobione jasnym nadrukiem z obrazów kwiatów i innych wzorów. Styliści nawet podekscytowany tym przypadku, ponieważ te dżinsy były doskonałe tylko bardzo cienki dziewczyna i zaniósł je wszystkie bez wyjątku.

Ponadto, nie ma bardziej popularne sukienki, które są wycięte i wykończone celowo dziur. Obcisłe sukienki wykonane z materiałów elastycznych też straciły znaczenie.

Projektanci twierdzą, że w 2014 roku trzeba zrezygnować na ogromne platformy sandały i buty z platformą wielopoziomowego. Uggs powinien wybrać krótki i malowane lub całkowicie zatrzymać ich noszenia. Ciernie i szorstki nity na ubrania jako rzecz z przeszłości.

Ale białe trampki pozostają na jego cokole. panie sportowe mogą również łączyć te buty casual, dżinsy, bombowców i nawet z plisowanych spódnic.

Istotne są torby o niewielkich rozmiarach, do noszenia na ramieniu. Więc teraz chodzić być lekki, nie przeciągając ją wszyscy razem.

Krótki trochę szczyty wraz z szorty i spódnice również pozostają popularne i doskonale uzupełniają obraz letnich mody.

Kolor przyszłości powinny być pastelowe ubrania, jak odcieniach kwasowości w przeszłości. Teraz jest bardzo dobrze mlecznobiałe Zephyr różowe, fioletowe i odcienie mięty. Jeśli dziewczyna nie ma szafę ubrań, posiadające delikatne zabarwienie, to konieczne jest, aby poprawić tę sytuację.

W 2013 roku były one popularne przedmioty, które wyglądały celowo duże. To może być swetry i płaszcze i spodnie. Tendencja ta jest nadal w mocy. Taka metoda sprawia, smukłe dziewczęta jeszcze bardziej kruche i delikatne.

Płaszcz może mieć klasyczny kolor lub mieć pastelowych odcieniach. Połączyć szaty takiego planu może być botki i kozaki.

Warto też zwrócić uwagę na kombinezony, które mogą być denim, skóry lub aksamitu. Muszą nosić koszulki, koszule z oryginalnym stylu vintage i buty sportowe.