298 Shares 4085 views

Jak korzystać z CCleaner do czyszczenia systemu operacyjnego ze śmieciami?

Program CCleaner jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kategorii użytkowników, którzy chcą oczyścić komputer z kurzu. Jeśli nie wiesz jak korzystać CCleaner, nie jest powodem do niepokoju, ponieważ program jest bardzo prosty w użyciu.

Został on zaprojektowany, aby dokładnie oczyścić system z kurzu i niszczenia niepotrzebnych linków rejestru, które mogą przyczynić się do spowolnienia komputera. Jeśli CCleaner Program do czyszczenia rejestru jest regularnie używany, większość drobnych problemów z komputerem można bezpiecznie zapomniane.

Po uruchomieniu programu uwaga na górze jej okna: tam można zobaczyć dość szczegółowe informacje na temat zarówno systemu operacyjnego oraz na komponenty komputera. W lewej części okna zawiera główne opcje programu, po prostu odpowiedzialne za prowadzenie systemu oczyszczania. Interfejs aplikacji jest najbardziej przyjazny dla początkujących, którzy nie wiedzą, jak korzystać CCleaner na komputerze.

Najważniejszy dla nas jest sekcja „czysty”, który grupuje podstawowe narzędzia do prowadzenia działań prewencyjnych do czyszczenia komputera przed kurzem. Ponadto, aplikacja nie może po prostu wyczyścić te niepotrzebne pliki, które pozostawia po sobie system operacyjny, ale również w celu usunięcia „ogony”, pozostały po usunięciu wszelkiego rodzaju aplikacji z komputera.

Zatem CCleaner program czyszczenia komputera jest jednym z najważniejszych i najbardziej istotnych zastosowań. Koniecznie należy ustawić dla każdego użytkownika, który jest zainteresowany szybkim i stabilnym działaniem komputera.

Tak więc, w jaki sposób korzystać z CCleaner do czyszczenia komputera przed kurzem? To bardzo proste: uruchom program i kliknij na zakładkę o nazwie „Rejestr”. Określ pola obok funkcji, a następnie naciśnij przycisk, aby „sprawdzić”. Wszystko. Na to Twój udział jest zakończona i można bezpiecznie oczekiwać na wyniki badań. W zależności od mocy komputera i opłakanego stanu systemu operacyjnego na nim, kontrola może trwać nawet do kilku minut.

Po oprogramowanie do skanowania rzuci się okno z zawiadomieniem o skanowaniu. Tam można zobaczyć dokładną ilość błędnych kluczy rejestru. Każdy z nich może być korygowane niezależnie i mogą być dane wszystkim na łasce program, który automatycznie poprawić wszystkie błędne wartości. Klikając „naprawić wszystko”, należy aktywować ten szczególny tryb.

Ale! Zanim będzie można użyć CCleaner, trzeba mieć świadomość, że po swoich działaniach ważne klucze rejestru mogą zostać utracone. Aby zminimalizować ryzyko, wskazane jest przed jakąkolwiek operację kopii zapasowych rejestru. Nawiasem mówiąc, zanim jakiekolwiek operacje z nim automatycznie przypomni Ci o tym, proponując, aby wykonać kopię rejestru. Pamiętaj, aby przykrych konsekwencji, a jeśli chcesz, aby „podkręcić” coś w ustawieniach. Pomimo dość szczegółowych wskazówek dla początkujących zaleca się, aby nie zrobić.