475 Shares 9095 views

Program TeamViewer analogi:

Wszelkie oprogramowanie do zdalnego dostępu pozwala na zdalne kontrolowanie komputera za pośrednictwem Internetu lub sieci LAN. Dzięki takich narzędzi, administratorzy rozwiązywać problemy użytkowników. Jednak narzędzia te są wykorzystywane przez wielu w domu. Na przykład, jeśli chcesz pomóc rozwiązać problem z komputerem do krewnego lub przyjaciela. Najbardziej popularna aplikacja do zdalnego zarządzania – TeamViewer, ale ma analogów.

LiteManager bezpłatny

LiteManager Free – narzędzie, z którego każdy użytkownik może sterować komputerem z odległości bez żadnych problemów. Prace wykonywane są zarówno w sieci lokalnej jak i przez Internet. Aplikacja została stworzona do równoczesnego wsparcia dla dużej liczby użytkowników i zwiększenie monitorowania pracowników dużych firm. Główne zalety tego narzędzia obejmują:

 • Błyskawiczne zarządzanie pulpit Windows.
 • Wsparcie dla Windows Aero.
 • Wbudowany menedżer zadań z zarządzaniem procesami.
 • Zarządzanie komputerem za pomocą wiersza poleceń, co jest bardzo cenne, gdy wolne połączenie internetowe.
 • Dostęp do wszystkich plików przechowywanych na komputerze.
 • Szybki zbiór informacji technicznych o komputerze.
 • Instalacja aktualizacji, które wymagają uprawnień administratora.

TeamViewer to darmowy analogowe można podłączyć do odległych miejsc pracy jak over IP, a identyfikator, jeśli nie masz zewnętrzny adres sieciowy. Program oferuje również narzędzia do instalacji i usuwania aplikacji zarządzanych przez komputer i zmienić ustawienia zasilania komputera. LiteManager Free – wygodny i prosty program, który nie wymaga specjalnej wiedzy i doświadczenia o charakterze technicznym. Aby zrozumieć to w krótkim czasie móc nawet początkujący.

AnyDesk

AnyDesk – narzędzie w procesie kształtowania wysoki priorytet nadano zwiększanie szybkości podawania zdalnych stanowisk pracy. W rzeczywistości, program ten został napisany od podstaw. Wykorzystuje wszystkie nowoczesne technologie interfejsów graficznych wykorzystywanych w rodzinie Windows. AnyDesk pozwala wykonywać te same czynności, jak TeamViewer. Analogowy jednak znacznie szybsze ich i jest uważana za najbardziej wysokie. Sieć przesyła AnyDesk stacjonarnego wideo z szybkością 60 klatek na sekundę. Jest wiodącą postacią wśród takiego oprogramowania.

Ważnym parametrem przy użyciu zdalnego pulpitu – opóźnienie między naciśnięciem przycisku i wyświetlanie wyników na ekranie. Ona nie może się pozbyć, ponieważ do przesyłania informacji na odległość to wymaga czasu. A im bardziej dane są wysyłane, tym dłużej będą one przejść do miejsca przeznaczenia. Przedstawiony analogowy TeamViewer dla systemu Windows działa z minimalnym opóźnieniem wśród podobnych narzędzi – zaledwie 15 milisekund. Istotna jest także prędkość Internetu w administracji. Nawet najbardziej wiarygodnym dostawcą istnieją problemy. AnyDesk pokazuje, że stabilne i stałe działanie w temperaturze 100 kilobitów na sekundę prędkość. Umożliwia to zdalne sterowanie nawet w sieciach mobilnych.

Radmin

Radmin – to bardzo potężne narzędzie. Użyj go przede wszystkim administratorzy systemu. Nie jest on bardzo podobny do zwykłego TeamViewer, analogu to specjalnie zaprojektowany dla sieci korporacyjnych. Głównymi celami instrumentu, dwa – wsparcie techniczne dla pracowników dużych firm, jak również zarządzanie siecią bez konieczności fizycznej obecności.

Aplikacja jest wypłacana. Okres próbny wynosi 30 dni. Najważniejsze funkcje:

 1. Jednoczesna praca z dużą liczbą maszyn bez rozłączenia. Funkcja ta jest przydatna, gdy chcesz administrować komputerami, które są w różnych miastach.
 2. AES-szyfrowanie całego ruchu generowane. Poziomy zabezpieczeń można wybrać ręcznie.
 3. głos i wymiana wiadomości tekstowych między użytkownikiem a administratorem.
 4. Kompatybilność nie tylko z nowoczesnych systemów operacyjnych, ale również wsparcie dla Windows NT / 98/95.

Instalacja Radmin przeprowadzane nie, jak w programie TeamViewer. Analogowy składa się z dwóch części: serwera i klienta. Pierwszy zestaw w administrowanej maszyny. Nie pozwala na podłączenie do innych. Drugi jest zainstalowany tylko na agenta pomocy technicznej komputera.

Ammy Admin

To narzędzie jest prostym rozwiązaniem do zdalnej kontroli komputera. Zawiera jedynie podstawowe tryby pracy: transfer plików, czat, zarządzania i wyświetlania pulpitu. Aplikacja nie wymaga instalacji, jest absolutnie za darmo, aby korzystać z firm zewnętrznych.

Jak TeamViewer, analogowy może być obsługiwany za pośrednictwem Internetu i sieci LAN. Minimalny zestaw funkcji nie wymaga długiego badania, które będą korzystać z narzędzia, a nawet użytkownika, aby nie spotkać takich instrumentów.