710 Shares 2287 views

Czy usuwanie blizn po trądziku jest możliwe?

Trądzik pryszcze – rzadkością dzisiaj zjawisko, ale nadal miło mieć trochę, ponieważ mogą oszpecić nawet piękną twarz. Co powiedzieć o efektach trądzik? Jeśli sami trądzik i pryszcze nadal jest możliwe, aby pozbyć się blizn są dużo bardziej problematyczne usunąć. Jednak, z wielkim pragnieniem mogą być wyeliminowane, a dobra, teraz istnieje wiele różnych sposobów.

Najbardziej popularne i skuteczne, choć kosztowny sposób, aby pozbyć się blizny na twarzy, to jest mikrodermabrazja. Procedura ta powinna odbywać się wyłącznie w salonie kosmetycznym, takie jak skóry Mikrodermabrazja – delikatna sprawa, i zrobić to za pomocą specjalnego urządzenia. Czas na leczenie również zajmie dużo, w zależności od stanu skóry. Aby całkowicie pozbyć się nieprzyjemnych „dołeczki” będzie potrzebował od 4 do 7 sesji, odstępy między nimi rzędu 7-10 dni. W tym czasie skóra „ożywa” po polerowaniu, przywracając górną warstwę, która została usunięta w trakcie procedury.

Usuwania blizn po trądziku również możliwe wstrzyknięcie kolagenu, który jest wtryskiwany bezpośrednio do samego żwaczu. Wynik po takich zastrzyków prostu oszałamiające i bezpośrednie, ale jest jedna wada: kolagen ma tendencję do rozpuszczania, to efekt nie będzie mógł zawsze. W 3-6 miesięcy, procedura zostanie powtórzona, a to dużo kosztuje. Będzie to tańsze mieć operację plastyczną, której wyniki nie wymagają korekty.

Wykonaj usuwanie blizn po trądziku możliwe za pomocą lasera. Istotą takiego szlifowania wiązką wpływu na komórki wytwarzające kolagen, który w końcu i dostosowania skórę. Metoda ta jest bardzo dobra i skuteczna, a osoba po nim naprawdę wygląda znacznie czystsze.

Oczywiście, wszystkie te procedury są dość drogie, a nie każdy może sobie pozwolić na co najmniej jedną sesję mikrodermabrazji. Piękna być pożądane, niezależnie od liczby banknotów. Dlatego dajemy kilka rad, jak usunąć blizny tradycyjnych metod. Jednym z najbardziej skutecznych „domu” oznacza normalną ocet jabłkowy cydr. Rozcieńczyć wodą musi być w fiolce (ocet łyżkę – trzy łyżki wody) od 1 do 3. Otrzymaną ciecz wlać formy do lodu i zamrozić. Osoba w takiej kostki powinny być czyszczone codziennie. Mówi się, że regularne złamania blizny procedura nie będzie w ciągu dwóch miesięcy. Aby usuwania blizn trądzikowych, które mają długotrwałe nie wycierania skórę octowego kostki i 5 minut, umieszczone na tarczy, nasączonej cheesecloth lub roztworu tkaniny bawełnianej. Należy to zrobić w ciągu jednego dnia i dalej aż do blizny znikają.

Bardzo sprawnie i skutecznie maskować z gąbki słodkowodne, ale lepiej jest zrobić bliżej weekendu z powodu reakcji skóry na to może być różne: ktoś zaczerwienienie z dnia na dzień, ktoś będzie trwać nieco dłużej. Worek ze słodką wodą gąbkę proszku można kupić w aptece, to jest warte ani grosza. Ponadto, trzeba będzie nadtlenek wodoru trzy procent. Non-metallic i nie bardzo potrzebne posudinku posypać łyżeczka proszku i delikatnie wlać to nadtlenkiem, aby uzyskać konsystencję jak śmietana. Mieszać i poczekać, aż mieszanina będzie piana. Następnie, aby uniknąć kontaktu z ustami i oczami, umieścić ją delikatnie rozcierając na twarzy i czekać 10-15 minut. Uczucie nie jest najbardziej przyjemny, ale w trosce o przyszłość piękna może znieść. Po 2-3 dniach skóra będzie odkleić: byłoby to jej górną warstwę. W ciągu kilku dni po trądzik blizny usuwanie badyagoy należy powtórzyć, a więc 10 razy. Ale po raz pierwszy poczujesz się jak skóra stała się bardziej gładka i delikatna. Należy zauważyć, że nawet gdy zaczerwienienie przechodzi, badyagi cząstki pozostają w skórze, a poczujesz je za każdym razem, gdy dotykaj. Wiele z tego uczucia nazywa „efekt szkła”. Ale po 2-3 dni po nałożeniu maski efekt ten całkowicie znika, a wraz z nim znikną i blizny.