580 Shares 1865 views

Jak narysować mehendi na rękach?

Niepowtarzalna koronki jaśniejsze kwiaty urzekające mehendi na biały obsługuje uczciwą połowę ludzkości. Urodzony w chłodzie życia harem, sztuka nakładania henny na skórę w postaci abstrakcyjnych wzorów roślinnych lub cud stał się nieoczekiwanym sukcesem wśród uroków europejskich.

Niesamowite Tatuaż: mehendi na ramieniu

Vyrisovalas skrupulatnie i przemyślane w najdrobniejszych loki mehendi samice uchwyty przemienione z oryginalnymi dekoracjami w najsilniejszym, ale tymczasowy maskotka, przynosząc do życia mężatką nie tylko spokój i dobrobyt, ale także ponadczasowy tkliwość mąż. Niezamężna jak dekoracji używane tylko w szczególnych przypadkach.

Mehendi w istocie – daleki krewny stałego wzorca. Technika aplikacji jest często przydatne i bezpieczne dla organizmu henna zakłada tylko pastę powierzchnię styku i ludzką skórę. W rezultacie, dane mehendi na dłoniach i stopach piękno znika po 30 dniach (naskórek każdej osoby jest całkowicie odnowione w tym samym okresie, a farba stopniowo zanika).

Innym prawdziwie orientalny premia mehendi jest pełne bezpieczeństwo. Ze względu na minimalne narzędzi włamania i pasty warstw skóry ludzkiej, jak bielizna kreatywność wyklucza zwyczajem tatuażami infekcji. Ponadto naturalna henna jest doskonale dezynfekuje naskórek oraz znacznie odmładza jej komórek.

Jak stworzyć farbę (wklej) do drukowania?

Teraz możemy powiedzieć, co trzeba przygotować farbę. Konieczne jakość tych proszek suszonych liści henny wlać sok z cytryny zawierającej ciekły kwas naturalny i bezpieczny. Najwyższy efekt może podobać się tylko bronił pasty: 6-12 godzin odpoczynku cząsteczek Lawson uwalnia się i może dać niesamowite nasycenia koloru mehendi na rękach. Trwałość i glamour wzór może dodać olejek eteryczny (lawenda, eukaliptus lub pachnące drzewa herbacianego ofert) – to domeshivayut musiał bronić dużo.

Innym sposobem gotowania makaronu

Europejska wersja makaronu wypełnione więcej składników pracy:

  • 2 łyżeczki (nasypowa) jakości mielonej kawy może być mieszany z 0,5 litra wrzącej wody;
  • Do tego należy dodać mieszance kawowej 2 łyżeczki czarnego aromatyzowaną herbatę, a następnie gotuje się tę mieszaninę na średniej temperatury przez około godzinę;
  • 40 g jakości henny dokładnie miesza się z mieszaniny kawy (zlepianie mogą zakłócać wzory nasycenia, a więc trzeba funt);
  • do gotowego makaronu należy dodać 2 łyżeczki soku z cytryny (3 godziny. łyżki kwas cytrynowy).

ostrzeżenie

Zanim wyruszą i zwerbowany przez płomień henna powinien dokładnie zbadać i omówić proces nanoszenia wzoru. Niepowtarzalne zdjęcia mehendi na ręce i nogi mają estetyczny i znaczenie semantyczne, więc po spotkaniu z panem rysunek rysunek w tej technice należy omówić swoją wizję powoli biotatu i zrobić test na alergie. Henna – naturalny i całkowicie bezpieczny produkt, ale używane w swoich ostatnich substancji barwnych zaciemnienie przyczynić się do rozwoju zapalenia skóry u niczego nie podejrzewających klientów.

szkolenie

Spektakularne zmarszczki można osiągnąć tylko na powierzchni i oczyszczono (tłusta zapobiega barwnika ręki). Pierwszym krokiem jest zwrócenie powierzchnie przetrzeć alkoholem chusteczek lub specjalnych balsamów. Nadwyżki linie lub usunąć błąd, można użyć wacików. Przechowywać reszta pasty można zamrozić, ale najbardziej stabilna i niezwykle intensywny kolor wzoru daje tylko świeże henny, więc należy przygotować optymalną ilość materiału.

Stosując wzór jasny funkcji

Zwiększyć jasność i wzór oporności stosując balsamy cytrynowe: wzór należy impregnować słodki sok z cytryny (proporcje soku cukrowego i 1: 1) co najmniej dwa razy. Czas schnięcia takiemu wzrasta do 16 godzin. Umyć pomalowane powierzchnie nie są dozwolone do około 12 godzin, tak więc henna całkowicie reagować ze skórą i bezpieczne.

piękne wzory

Każdy naród własnej sztuki wypełnione rysunek mehendi na rękach. Zdjęcia z najbardziej ekstrawaganckich i kosztownych komunały przedstawić w rękach europejskich piękności, powodując zdziwienie i zachwyt. Arabski wiatr wypełniony mehendi kwiatowe wzory i żywe, Beduini zaszczepił miłość do henny wypełnionej rysunków, te same mistrzami Azji wyrafinowane orientalne motywy, harmonijnie mieszają się z geometrią flory i cętki Afrykanów.

Cechy aplikacji w Indiach

Indyjskie wzory kabaretki – tradycyjny i niezwykle wzruszający dekoracji młodej. Na kilka dni przed obchodami bujne krewnych panieńskie cienkie metalowe lub drewniane kije wyłania urzekające wzory i dedykowany nevestushku tajemnic szczęśliwy, a co najważniejsze – namiętny więź małżeńską. Eleganckie i jasne wzory zostały uzyskane, zwłaszcza wykwalifikowanych i doświadczonych został Indian bride.

inne rysunki

Mieszkańcy tajemnicze przestrzenie Afryki Północnej stosowane w technice stosowania mehendi figury geometryczne stałe (często diamenty) i romantyczne linie krzywe – zwłaszcza tych, „cierpienie” namiętny Maroka i trwałe Berber preferowane krótkich segmentów i punktów harmonicznie skręcając je ze sobą.

Indyjskich mistrzów jak robi mehendi na ręce, majaczyły piękne kwiaty cudowną Lotus, Paw, lub niepowtarzalny to ekscytujące słonia. Wielka popularność wśród Indian mody szlachty cieszył najsilniejszy obraz Boga Ganesha.

wartość

Aby odebrać mehendi, powinna zajmować się skomplikowanych i niekiedy niezwykle atrakcyjnych wzorach. Mehendi na rękę w postaci pięknej, wdzięku słonia podniesienie jego mistrza bagażnika interpretować jako znak przyszłego bogactwa i władzy. rysunki Męskie tych zwierząt karmić wewnętrzną odwagę i bezgraniczną odwagą damska (już zamężne kobiety) dadzą spokój i mądrość, i oblubienica mówi do słonia wczesnego prokreacji i codziennego komfortu.

W uogólnionej wartości symboliczne obrazu słonia nosić męstwo i pożądaną długowieczność, spokój i czystej dobroci. Podobny tatuaż przynosi także osoba niezwyciężoną poczucie umiaru i rozwagi.

paw

Symbol różnorodności, radość życia, urody i długowieczności. W Indiach, Bizancjum i był czczony jako królewskiego ptaka, jak w chrześcijaństwie, reprezentował nieśmiertelność i niezniszczalność duszy. Wzorzyste Peacock ożywa w rękach tych, którzy utracili radość życia. Również ta zbliży twórcze osoby, chętny do zwiększenia potencjału energetycznego. Najstarsze legendy mówi o niezmierzonej hojności ptaków i najjaśniejszego chwały. Ludzie zadają pawie wzory na skórze, otrzymał ogromny hart ducha.

niesamowity wzór

Co jeszcze się liczy mehendi na ramieniu? Rysunek w formie zawiłej tureckiej ogórka w różnych krajach opowiada o długowieczności, szybkiego rozwoju duchowego i dobrego samopoczucia. Takie wzory nie tylko ozdobić ciało skromnej narzeczonej, ale także wspólnego z ślubny ozdoba. Uważa się, że nakłada się na skórę narzeczonej ogórka nie tylko konwertować jej siły i energii, aby pomóc mężowi, ale także, aby odsłonić matek szczyt.

lotos

Mehendi często występuje w formie przetargu lotosu. Taki wzór jest stosowany do tych, którzy mają czystą duszę, lub tych, którzy przez pragnienie, aby powrócić do niewinności w swoim życiu. Lotus zdobi również ciało młodej, który jest dzieckiem w sercu męża. Przez legendy, kwiat dotykanie, rodzi się w mętnej wodzie, pozostaje idealnie czysta i miękkie, więc to daje właścicielowi tatuażu samej czystości umysłu i serca.

kolorowy bóg

Bóg Ganesha – bezkonkurencyjny i bardzo popularna ozdoba dla mehendi na rękach. Zdjęcia gotowych prac z tego elementu są uderzające w ich bezpośredniość i jakieś zgorszenie. Ganesha jest jednym z najbardziej popularnych postaci mitologicznych Wschodu. Kolorowe bóstwo z małym ciele dziecka pomaga w tworzeniu i rozwoju dzieci, a także tych, którzy nie stracili czystość i szczerość dzieci. W arsenale Ganesha ma siekierę zajęcia przyszłych wyzwań i zręczny pręt do przełamywania barier.

Każdy mistrz wkłada swoją duchową wizję i życzenia na przyszłość mehendi. Szablony na ramieniu lub nodze służy bardziej jako podstawa przyszłej dekoracji. Takie elementy można znaleźć na stronach internetowych odpowiednich tematów i show-wykonawcy. Pomoże to kreatora rozważenia koronkowy wzór. Powtórz dokładnie postać jest niemożliwe: jak każdy ciężkiej pracy ręcznej, Mehndi – ucieleśnieniem nastroju twórcy i życzenia klienta.

wniosek

Jak narysować mehendi na rękach, nie jest już tajemnicą: kreatora z Bangladeszu czy Indii z otwartym umysłem prowadzone przez europejskich mistrzów stałych rysowania swoich sztuczek wschodnich i przebiegły. Natychmiast po pobraniu wzory henna przejawia ognisty kolor, ale na końcu rysunku dzień nabywa czekolady lub czarny odcień. Kiedy delikatne pielęgnacji mehendi zadowolony z koronką około 3 tygodni, ale w niektórych obszarach (rąk i stóp), henna może trwać dłużej.